Cimetidin AB, Cimetidin A typ USP, BP, EP surovina

Cimetidine AB, Cimetidin A Typ USP, BP, EP Suroviny China Cimetidine AB a Cimetidine A dodavatel, výrobce z Číny Klíčová slova: Cimetidine, Cimetidin, Cimetidina, Cimetidinum Další názvy: Cimetidin (základní nebo nešpecifikované soli) ...

Podrobnosti o produktu

Cimetidin AB, Cimetidin A typ USP, BP, EP surovina

image001.jpg


Čína Cimetidine AB a Cimetidine A dodavatele, výrobce z Číny

Jméno výrobku:

Cimetidin AB

Cimetidin A

Synonyma:

Cimetidin AB

Cimetidina AB

Cimetidinum AB

Cimetidin A

Cimetidina A

Cimetidinum A

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek

Bílý krystalický prášek.

Číslo CAS:

51481-61-9

2984-61-4

Vzorec:

C10H16N6S

C10H16N6S

Struktura:

image002.jpg

image003.jpg

Balík:

20kgs / Fiber Drum

25kgs / Fibre drum


Klíčová slova:

Cimetidin, Cimetidin, Cimetidina, Cimetidinum

Jiné názvy: Cimetidin (základní nebo nešpecifikované soli)

2-kyano-l-methyl-3- (2 - (((5-methylimidazol-4yl) methyl) thio) ethyl) guanidin

Cimetidin A: l-kyano-2-methyl-3- [2 - [(5-methyl-lHimidazol-4yl) methylsulfanyl] ethyljguanidin

 

Popis:

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP Surovina je velmi účinný farmaceutický API, který snižuje množství kyseliny produkované v žaludku. Látka se užívá půl hodiny před jídlem, aby se zmírnila příznaky pálení žáhy. Při používání tohoto přípravku je nutná kontrola funkce ledvin a účinků centrálního nervového systému.

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP Raw Material, převážně prodávaný pod mnoha značkami, je antagonista histaminových H2 receptorů, který inhibuje produkci žaludeční kyseliny. Tato látka je k dispozici OCT.

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP surovina se primárně používá při léčení pálení žáhy a žaludečních vředů. Zatímco v některých zemích Evropy existuje výjimka z právní kategorie POM, kde "cimetidin může být pro dospělé a děti starší 16 let k prodeji pro krátkodobou symptomatickou úlevu od pádu záhy, dyspepsie a hyperaktivity. je třeba striktně dodržovat doporučení lékaře.

Vývoj dlouhodobě působících antagonistů H2 receptorů s menším počtem lékových interakcí a nežádoucích účinků, například ranitidinu a famotidinu, snižoval použití této látky a přestože se stále používá, Cimetidine AB, Cimetidin A Type USP, BP, EP Surovina již není mezi široce uplatňovanými antagonisty receptoru H2.

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP Surovina je histaminový kongener, kompetitivně inhibuje vazbu HISTAMINU na RECEPTORY HISTAMINE H2. Má řadu farmakologických účinků.

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP surovina inhibuje sekreci GASTRIC ACID, stejně jako výstupy PEPSIN a GASTRIN.

Mechanismus účinku cimetidinu je antagonista histaminových H2 receptorů.

Se schopností zesílení odpovědí zprostředkovaných protinádorovými buňkami Cimetidin AB, Cimetidin A Type USP, BP, EP Surovina blokuje schopnost histaminu stimulovat supresorovou aktivitu T lymfocytů a inhibovat aktivitu buněk přirozených zabíječů a produkci interleukinu-2. Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP Surovina také může inhibovat růst nádoru tím, že potlačuje aktivitu růstového faktoru histaminu a blokuje stimulaci indukovanou histaminem vaskulárního endoteliálního růstového faktoru, proangiogenního růstového faktoru.

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP Surový materiál snižuje bazální a noční sekreci žaludeční kyseliny a snížení objemu žaludku, kyselosti a množství žaludeční kyseliny uvolněné v reakci na podněty včetně jídla, kofeinu, inzulínu, betazolu nebo pentagastrinu . Používá se k léčbě gastrointestinálních poruch, jako je žaludeční nebo duodenální vřed, gastroezofageální refluxní choroby a patologické hypersekreční stavy. Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP surovina inhibuje mnoho izoenzymů enzymatického systému jaterního enzymu CYP450. Jiné činnosti tohoto přípravku zahrnují zvýšení žaludeční bakteriální flóry, jako jsou organismy snižující dusičnany.

Mechanismus účinku:

Cimetidin AB, Cimetidin A typu USP, BP, EP Surovina se váže na H2-receptor umístěný na bazolaterální membráně žaludeční parietální buňky, blokující histaminové účinky. Tato kompetitivní inhibice má za následek snížení sekrece žaludeční kyseliny a snížení objemu a kyselosti žaludku.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce cementu Cimetidine AB, Cimetidine typu USP, BP, EP surového prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všem našim klientům zajistíme právo, když to potřebují, China Cimetidine AB, Cimetidine A typ USP, BP, EP surový výrobce prášku a dodavatel. Při nákupu nebo nákupu p-Cimetidine AB, Cimetidine A Type USP, BP, EP surového prášku z Číny, prosím obráťte se na Fengchen Group.


Použití a aplikace:

Lékařské použití: Cimetidin se používá k inhibici tvorby žaludeční kyseliny a je používán při léčení pálení žáhy a žaludečních vředů.


Jiné použití:

Některé důkazy naznačují, že Cimetidine AB, Cimetidin A Type USP, BP, EP surovina může být účinná při léčbě běžných bradavic, ale přísnější dvojitě zaslepené klinické studie zjistily, že není účinnější než placebo.

Předběžné důkazy podporují prospěšnou úlohu jako doplňková terapie při léčbě kolorektálního karcinomu.

Cimetidin AB, Cimetidin A Type USP, BP, EP Surový materiál inhibuje aktivitu ALA syntázy a proto může mít určitou terapeutickou hodnotu při prevenci a léčbě akutních porfyrických záchvatů.

Cimetidin Varování:

Než začnete užívat cimetidin, informujte svého lékaře, zda máte nebo jste někdy měl:

Nemoc ledvin

Nemoc jater

Extrémní bolest žaludku nebo žaludeční vředy

HIV nebo AIDS

 

Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Cimetidin (typ AB)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek. Bez zápachu, hořká chuť.

Dodržuje

Absorpční schopnost

218 nm 751-797

779

Identifikace (1):

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Identifikace (2):

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Identifikace (3):

Odpovídá referenční mapě IR

Dodržuje

Vzhled řešení

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Jakákoli individuální nečistota

≤ 0,2%

<>

Celková nečistota

≤ 1,0%

<>

Chloridy

≤ 80 str./min

<>

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,21%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,05%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Organická těkavá nečistota

(Ethanol)

≤ 0,5%

<>

Čistota (test)

Sušený základ

99% Min

99,85%


Název produktu

Cimetidin (typ A)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek. Bez zápachu, hořká chuť.

Dodržuje

Identifikace A:

IR: V souladu s USP Cimetidine RS

Dodržuje

Identifikace B:

UV: V souladu s USP Cimetidine RS

Dodržuje

Rozsah tání

139 ° C ~ 144 ° C

155,0 ° C ~ 155,5 ° C

Ztráta sušením

≤ 1,0%

0,18%

Zbytky při zapalování

≤ 0,2%

0,05%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Jakákoli individuální nečistota

≤ 0,2%

<>

Celková nečistota

≤ 1,0%

<>

Zbytková rozpouštědla

(Ethanol)

≤ 0,5%

<>

Čistota (test)

Sušený základ

98,0% - 102,0%

99,9%

Nejvyšší kvalita, čistá Cimetidine AB, Cimetidine A Typ USP, BP, EP Suroviny prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte cimetidin ab, cimetidin typu usp, bp, ep suroviny, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: cimetidin ab, cimetidin typ usp, bp, ep surovina, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like