Ciclopirox Olamine

Ciclopirox Olamine nebo Cyloplopyridomide je druh širokospektrálního antimykotika, které má určitou antibakteriální aktivitu.

Podrobnosti o produktu

Ciclopirox Olamine

image001

Čína Ciclopirox Olaminefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Cyclopyridomide

CAS číslo: 41621-49-2

Vlastnosti: Bílý až nažloutlý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C14H24N203

Struktura vzorce:

image002

image003

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Ciclopirox Olamine


Popis:

Ciclopirox Olamine nebo Cyloplopyridomide je druh širokospektrálního antimykotika, které má určitou antibakteriální aktivitu. Používá se při léčbě tinea corporis, tinea cruris, tinea versicolor a Candida albicans.


Indikace:

Ciclopirox Olamine nebo Cyloplopyridomide je lék proti povrchovým hubám, kvasinkám a Candida albicans, který může inhibovat růst plísní a kvasinek v koncentraci 4 až 8 ug / ml. Má také vliv na rod Escherichia, proteus, Pseudomonas, Staphylococcus aureus, hemolytický streptokok, chlamydie a Trichomonas. Pro tinea manus, tinea pedis, onychomykózu, tinea corporis, tinea cruris atd.


Farmakologické účinky

Farmakologie: Ciclopirox Olamine nebo Cyclopyridomide je širokospektrální antimykotikum. To hlavně mění integritu buněčné membrány houb, způsobuje odtok látek v buňce a blokuje vychytávání proteinových prekurzorů, což vede k smrti houbových buněk. Má silné antibakteriální a baktericidní účinky na dermatofyty, kvasinky, plísně atd., Se silnou permeabilitou. Může také inhibovat aktinomycety, grampozitivní a gramnegativní bakterie, mykoplazmy, chlamydie, trichomony atd.

image004

Špičková kvalita, čistý Ciclopirox Olamine nebo CyclopyridomidePrášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte ciclopirox olamin, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ciclopirox olamine, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like