Chondroitin sulfát CAS 260532-61-4 a chondroitin sulfát sodný CAS 9082-07-9

Chondroitin sulfát CAS 260532-61-4 a chondroitin sulfát sodný CAS 9082-07-9 Klíčová slova: chondroitin sulfát, chondroitin sulfát, chondroitin sulfát sodný typy: Existuje mnoho typů z různých zdrojů. Chondroitin sulfát kuře, prase, skot, žralok Popis a použití ...

Podrobnosti o produktu

Chondroitin sulfát CAS 260532-61-4 a chondroitin sulfát sodný CAS 9082-07-9

Chondroitin Sulfate and Chondroitin Sulfate Sodium.png

Jméno výrobku:

Chondroitin Sulfate Bovine Source

Chondroitin Sulfát Sodium

Synonyma:

Chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát sodný

Vlastnosti:

Bílý nebo téměř bílý prášek

Bílý nebo téměř bílý prášek

Číslo CAS:

260532-61-4

9082-07-9

Vzorec:

C13H21NO15S

C42H57N3Na6O43S3

Struktura:

Chondroitin Sulfate and Chondroitin Sulfate Sodium formula.png

Chondroitin Sulfate and Chondroitin Sulfate Sodium structure.png

Balík:

25 kg / Drum

25 kg / Drum

Klíčová slova: chondroitin sulfát, chondroitin sulfát, chondroitin sulfát sodný zdroj prasečí API, surovina

Typy: Existuje mnoho typů z různých zdrojů.
Chondroitin sulfát kuře, prase, hovězí, žralok

Popis a použití chondroitin sulfátu:
Chondroitin sulfát je základní složkou pojivové tkáně, která působí jako pružná spojovací matrice mezi pevnými vlákny bílkovin v chrupavce za účelem vytvoření polymerního systému. Směs chondroitin sulfátů A, C, D a E.
Chondroitin sulfát je sulfatovaný glykosaminoglykan. Je složen z řetězce střídavých cukrů. Chondroitin sulfát se obvykle nachází na bílkovinách jako součást proteoglykanu.

-------------------

Chondroitin sulfát je chemická látka, která se obvykle nachází v chrupavce kolem kloubů v těle. Chondroitin sulfátový prášek Surovina, API se obvykle vyrábí a vyrábí z živočišných zdrojů, jako je žraločí a krávová chrupavka.

 

Chondroitin sulfát se používá k osteoartróze. Často se používá ve spojení s dalšími složkami, jako je askorbát manganu, glukosamin sulfát, hydrochlorid glukosaminu nebo N-acetylglukosamin, atd.

 

Chondroitin sulfátová prášková surovina, API se také užívá ústami pro léčbu HIV / AIDS, srdečních onemocnění, infarktu, slabých kostí (osteoporóza), bolesti kloubů způsobených léky užívanými k léčbě rakoviny prsu, refluxu kyseliny, vysokého cholesterolu, bolesti svalů po cévní mozková onemocnění nazývaná intersticiální cystitida, onemocnění kostí nazývaná Kashin-Beckova choroba a svědění a šupinatá kůže (psoriáza). Chondroitin sulfát se také používá v komplexu se železem k léčbě anémie s nedostatkem železa.

 

Chondroitin sulfátová prášková surovina, API je k dispozici jako oční kapka pro suché oči. Navíc se používá při operaci katarakty a jako řešení pro uchování rohovky používaných při transplantacích. Chondroitin sulfátové práškové suroviny, API je schválen FDA pro tyto použití.

 

Někteří lidé s osteoartritidou používají masti obsahující chondroitin sulfát nebo kožní krémy pro bolesti, které obsahují v kombinaci s glukosamin sulfátem, žraločí chrupavkou a kafr.

Někdy se sterilní chondroitin sulfát injektuje do svalů pro osteoartrózu.

V některých případech se chondroitin sulfát vloží do močového měchýře pro infekce močových cest (UTI), stav močového měchýře nebo ztrátu kontroly močového měchýře.

 

Mechanismus akce:

U osteoartrózy se chrupavka v kloubech rozpadá. Užívání chondroitin sulfátu, jednoho ze stavebních kamenů chrupavky, může zpomalit tento rozpad.

--------------

 

Popis a použití chondroitin sulfátu sodného:

Chondroitin Sulfate Sodium Salt je důležitou strukturální složkou chrupavky. Chondroitin sulfát se stal široce používaným doplňkem stravy pro léčbu osteoartrózy.

Chondroitin sulfát je řetězec cukrů, který se nachází ve vašem těle přirozeně, což dává vaši chrupavku pružnost a pomáhá jí odolávat kompresi. V doplňcích stravy se chondroitin sulfát obvykle smísí s glukosaminem, aby pomohl zmírnit účinky osteoartrózy tím, že zmírní bolesti kloubů. Chondroitin sulfát a glukosaminové doplňky stravy jsou také věřil zpomalit poškození chrupavky a dokonce pomáhá opravovat chrupavky. Chondroitin sulfát vyráběný společností Fengchen Group Co., Ltd. vyhovuje standardům USP, EP6.0 nebo požadavkům zákazníka. Chondroitin sulfát skupiny Fengchen splňuje specifikace GRAS, což znamená, že produkt je "obecně považován za bezpečný". Naše výrobky jsou distribuovány na mnoha místech po celém světě, kde se přidává chondroitin sulfát do potravinových doplňků používaných jako API.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce chondroitin sulfátových surovin v Číně, FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží chondroitin sulfát API z Číny v Číně již téměř 10 let.

 

Vedlejší efekty:

Stále však existuje určitá obava ohledně bezpečnosti chondroitin sulfátu, protože je živočišného původu. Někteří odborníci se obávají, že nebezpečné výrobní postupy mohou vést ke kontaminaci produktů chondroitin sulfátu s nemocnými živočišnými tkáněmi, včetně těch, které by mohly přenášet bovinní spongiformní encefalopatii (nemoci šílených krav). Zatím neexistuje žádná zpráva o chondroitin sulfátu, která by u člověka způsobovala onemocnění. Toto riziko je považováno za velmi nízké. Nicméně, chondroitin sulfát může způsobit mírnou bolest žaludku a nevolnost. Další nežádoucí účinky, které byly hlášeny, jsou nadýmání, průjem, zácpa, bolest hlavy, zduřené víčka, otoky nohou, vypadávání vlasů, kožní vyrážka a nepravidelný srdeční tep.


COA chondroitin sulfátu nebo chondroitin sulfátu (90% bovin):


Testovací položka

Standard

Výsledek

Postavy
Chondroitin sulfát

Bílý nebo téměř bílý prášek, Volně rozpustný ve vodě, nerozpustný v acetonu a alkoholu

Dodržuje

Identifikace A
Chondroitin sulfát

Infračervené absorpční spektrum je shodné s spektrem získaným pomocí USP Chondroitin Sulfate Sodium RS

Dodržuje

Identifikace B
Chondroitin sulfát

Sodná reakce

Dodržuje

Jasnost a barva roztoku

≤ 0,35

0,28

Limit bílkovin

<>

4,98%

Chloridy

<>

0,44%

Speciální rotace

-20,0 ° -30,0 °

-23,4 °

pH

5.5 ~ 7.5

5.98

Síran

<>

0,23%

Těžké kovy

<20 stránek="" za="">

<20 stránek="" za="">

Zbytek při zapalování

20,0 ~ 30,0%

25,3%

Ztráta sušením

<>

9,2%

Zbytková rozpouštědla

<>

0,27%

Elektroforetická čistota

individuální nečistota ≤ 2%

Dodržuje

Objemová hustota

≥0,60 g / ml

0,69 g / ml

Velikost částic

100% průchod 80 ok

100% průchod 80 ok

Celkový počet desek

≤ 1000 CFU / g

29 CFU / g

Kvasinky a plísně

≤100 CFU / g

<10 cfu="">

E-coli

Negativní

Dodržuje

Salmonella

Negativní

Dodržuje

Zkouška podle CPC
Chondroitin sulfát

90,0-105,0%

92,5%

COA chondroitin sulfátu sodného

Položky

Specifikace

Vzhled

Bílý až téměř bílý prášek

Identifikace
Chondroitin Sulfát Sodium

Potlačení infračerveně

Reakce sodíku

Stanovení
Chondroitin Sulfát Sodium

NLT90%

Ztráta sušením

NMT10%

Protein

NMT6.0%

Těžké kovy

NMT20PPM

PH (1% roztok H20)

5,5-7,5

Speciální rotace

-20 ° až -30 °

Chlorid

NMT 0,5%

Síran

NMT 0,24%

Zbytek při zapalování

20% -30%

Clarity (5% roztok H2O)

NMT0.35@420nm

Organické těkavé nečistoty

Splňte požadavky

Celkový počet bakterií

NMT1000Cfu / g

Kvasinky a plísně

NMT100Cfu / g

Salmonella

Negativní

E-coli

Negativní

Staphylococcus aureus

Negativní

Špičková kvalita, čistý chondroitin sulfát nebo chondroitin sulfátový prášek / látka; Čína Chondroitin Sulfát nebo Chondroitin Sulfát Dodavatelé surovin v Číně. Čína Chondroitin Sulfát sodný API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte chondroitin sulfát CAS 260532-61-4 a chondroitin sulfát sodný CAS 9082-07-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Chondroitin sulfát CAS 260532-61-4 a chondroitin sulfát sodný CAS 9082-07-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit