Chlorpromazin hydrochlorid nebo chlorpromazin Hcl CAS 69-09-0 prášek API surovina

Chlorpromazin hydrochlorid nebo chlorpromazin Hcl CAS 69-09-0 Prášek API Surovina Název produktu: Chlorpromazin Hcl Synonyma: Chlorpromazin hydrochlorid Chemický název: 10H-fenothiazin-10-propanamin, 2-chlor-N, N-dimethyl-, monohydrochlorid; Číslo CAS: 69-09-0 Charakteristika: bílý krystalický prášek Test: ...

Podrobnosti o produktu

Chlorpromazin hydrochlorid nebo chlorpromazin Hcl CAS 69-09-0

Chlorpromazine Hydrochloride or Chlorpromazine Hcl.png


Název produktu: Chlorpromazin Hcl

Synonyma: Chlorpromazin hydrochlorid

Chemický název: 10H-fenothiazin-10-propanamin, 2-chlor-N, N-dimethyl-, monohydrochlorid;

Číslo CAS: 69-09-0

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 99,0-101,0% Chlorpromazin Hcl

Vzorec: C17H20Cl2N2S

Vzorec struktury:

Chlorpromazine Hydrochloride or Chlorpromazine Hcl formula.png

KLÍČOVÁ SLOVA: Chlorpromazin Hcl, chlorpromazinová hydrochloridová prášková surovina, API
Balení: 25 kg / Drum

Popis:
Chlorpromazin hydrochlorid je hydrochlorid lamelová forma chlorpromazinu. Jedná se o prototypový fenothiazinový antipsychotický lék. Stejně jako ostatní látky v této třídě se předpokládá, že antipsychotické účinky přípravku Chlorpromazine Hcl jsou důsledkem dlouhodobé adaptace mozku na blokování dopaminových receptorů. To vede ke snížení psychotických příznaků, jako jsou halucinace a bludy.
Chlorpromazin Hcl má několik dalších akcí a terapeutických použití, včetně antiemetika a při léčbě neomylného škytadla.

Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP patří do třídy léků nazývaných fenotiazin. Obvykle se používá k léčbě mánie a poruch s psychózou, jako je schizofrenie. Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP se používá také k prevenci a léčbě nevolnosti a zvracení. Funkce ovlivňuje rovnováhu chemických látek v mozku.

---------------

Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP je fenothiazin neuroleptikum, které lze rychle vstřebat a široce distribuovat v našem těle. Bude metabolizován v játrech a vylučován močí a žlučou. Zatímco samotná koncentrace chlorpromazinu HCl v plazmě rychle klesá, vylučování metabolitů chlorpromazin hydrochloridu je velmi pomalé. Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP se vysoce váže na plazmatické proteiny. Snadno se rozptýlí po placentě. Malá množství chlorpromazin hydrochloridu byla zjištěna v mléce od ošetřených žen. Děti by měly užívat relativně menší dávku / kg než u normálních pacientů.

----------------

Použití chlorpromazinu Hcl nebo hydrochloridu chlorpromazinového prášku API suroviny BP, EP, USP:

Tato látka je populárně používána k léčbě určitých duševních poruch / poruch nálady (jako je schizofrenie, psychotické poruchy, manická fáze bipolární poruchy, těžké behaviorální problémy u dětí). Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP pomáhá pacientovi jasněji myslet, cítit se méně nervózní a účastnit se každodenního života. Může snížit agresivní chování a touhu ublížit sebe / ostatním. Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Surovina BP, EP, USP může snížit halucinace. Jedná se o psychiatrické léky, které patří do třídy léků nazývaných fenotyazinovými antipsychotiky, které působí tím, že pomáhají obnovit rovnováhu určitých přírodních látek v mozku.

Chlorpromazin Hcl nebo Chlorpromazin Hydrochloride Powder API Suroviny BP, EP, USP se také používají k potlačení nevolnosti / zvracení, uvolnění prodlouženého škytadla, uvolnění nepokojů / úzkosti před operací a pomoc při léčbě tetanu.

---------------

Aplikace: používané k léčbě, kontrole, prevenci a zlepšení následujících onemocnění, stavů a ​​symptomů:

Schizofrenie, Manická fáze bipolární poruchy, Psychotické poruchy, Závažné behaviorální problémy u dětí.

Chlorpromazin hydrochlorid působí ovlivněním rovnováhy některých chemických látek v mozku.

 

Jako profesionální China Chlorpromazine Hcl nebo Chlorpromazine Hydrochloride Powder API suroviny BP, EP, USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Chlorpromazine Hcl nebo Chlorpromazine Hydrochloride Prášek API surovin BP, EP, USP z Čína v Číně téměř 10 let.  

---------------------

Mechanismus působení chlorpromazinu Hcl nebo hydrochloridu chlorpromazinového prášku API Surovina BP, EP, USP:

To ovlivňuje rovnováhu některých chemických látek v mozku.

Osvědčení o analýze (chlorpromazin Hcl, chlorpromazin hydrochlorid)

POLOŽKY ANALÝZY

SPECIFIKACE

VÝSLEDEK

VZHLED
Chlorpromazin Hcl

Bílý krystalický prášek

Bílý krystalický prášek

Bod tání

195-198 ° C

196,5-198 ℃

Identifikace
Chlorpromazin hydrochlorid

ABCDbe pozitivní reakce

Odpovídá

Rozpustnost

Rozpustnost ve vodě

Odpovídá

Související látky

≤0,5%

Odpovídá

Těžké kovy

≤10ppm

Odpovídá

PH

3,5-4,5

4.15

Ztráta sušením

≤0,5%

0,07%

Síranový popel

≤0,1%

0,02

Stanovení
Chlorpromazin hydrochlorid

99,0-101,0%

100,38%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý chlorpromazin Hcl, Chlorpromazin hydrochlorid Prášek / látka v Číně; Čína Chlorpromazin Hcl, Chlorpromazin Hydrochlorid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Chlorpromazin Hcl, Chlorpromazin hydrochlorid API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Chlorpromazin Hydrochloride nebo Chlorpromazine Hcl CAS 69-09-0 Práškové API suroviny, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Chlorpromazin hydrochlorid nebo chlorpromazin Hcl CAS 69-09-0 Powder API Suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit