Chlorhexidin Hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (Hibitan Hcl) BP EP USP

Jako nejznámější Čína Chlorhexidin Hcl, Chlorhexidin hydrochlorid (Hibitane Hcl) BP EP USP dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Podrobnosti o produktu

Chlorhexidin Hcl, hydrochlorid chlorhexidinu ( Hibitan Hcl ) BP EP USP

Chlorhexidine Hcl73

Čína Chlorhexidin Hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (Hibitane Hcl) BP EP USP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Jméno výrobku:

Synonyma: Chlorhexidini Hydrochloridum; Dihydrochlorid chlorhexidinu

Číslo CAS: 3697-42-5

Charakteristika: Bílý až světle žlutý prášek.

Molekulový vzorec: C22H32Cl4N10, C22H30C12N10.2HCl

Strukturní vzorec:

Chlorhexidine Hcl422

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Chlorhexidin Hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (Hibitan Hcl) BP EP USP


Popis:

Chlorhexidin Hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (Hibitan Hcl) BP EP USP je bisbiguanid s bakteriostatickou aktivitou. Antiseptický; dezinfekční prostředek.

Chlorhexidini Hydrochloridum; Dihydrochlorid chlorhexidinu, jako povrchově aktivní baktericid, má silnou širokospektrální bakteriostázu a baktericidní účinek na grampozitivní bakterie a gramnegativní bakterie.

Je to dezinfekce a konzervační látka. Používá se pro dezinfekci nástrojů, kůže a sliznic.

Doporučené dávkování: Dezinfekce rukou 0,02% roztok

Dezinfekce přístrojů s 0,1% roztokem

0,05% roztok pro dezinfekci ran

0,5% roztok alkoholu (70%) pro dezinfekci kůže


Jako nejznámější Čína Chlorhexidin Hcl, Chlorhexidin hydrochlorid (Hibitane Hcl) BP EP USP dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Chlorhexidini Hydrochloridum; Dihydrochlorid chlorhexidinu je forma kationtové soli chlorhexidinu, baktericidního detergentu. Má silnou baktericidní aktivitu a používá se pro in vitro baktericidní testy jako pozitivní kontrola.


Sloučenina funguje jako baktericidní činidlo interakcí se záporně nabitou stěnou bakteriálních buněk. Kontakt kationtové soli s buněčnou stěnou způsobuje únik cytosolů při nízkých koncentracích chlorhexidinu Hcl, hydrochloridu chlorhexidinu (Hibitane Hcl) BP EP USP a lýze buněk při vyšších koncentracích. Bylo prokázáno, že doba trvání antibakteriálních účinků je zvýšena inkorporací chlorhexidinu HC1 do mikrosfér lidského albuminu. Tato prodloužená antibakteriální aktivita proti Escheria coli, Staphylococcus aureus a Pseudomonas aeruginosa.


Fengchen Group je přední Čína Chlorhexidin Hcl, chlorrhexidin hydrochlorid (Hibitane Hcl) BP EP USP dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Chlorhexidin Hcl, chlorhexidin hydrochlorid (Hibitane Hcl) BP EP USP výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Chlorhexidini Hydrochloridum; Chlorhexidin dihydrochlorid z Číny, prosím, přejděte na Fengchen Group.


Ostatní jména:

1,6-bis (N5- [p-chlorfenyl] -N1-biguanido) hexan;

Dihydrochlorid chlorhexidinu;

1,1'-hexamethylenbis (5- [p-chlorfenyl] biguanid);

Hydrochlorid chlorhexidinu;

2,4,11,13-tetraazatetradekanidiimidamid, N, N '' - bis (4-chlorfenyl) -3,12-diimino- dihydrochlorid;

1,1'-hexamethylenbis [5- (4-chlorfenyl) biguanid] dihydrochlorid;

(1E) -2- [6 - [[amino - [(E) - [amino- (4-chloranilino) methyliden] amino] methyliden] amino] hexyl] -1- [amino- (4-chloranilino) methyliden] guanidin dihydrochlorid;

Top kvalita, čistý chlorrhexidin Hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (Hibitane Hcl) BP EP USP Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte chlorhexidin hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (hibitan hcl) bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: chlorhexidin hcl, hydrochlorid chlorhexidinu (hibitan hcl) bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena \ t
Dotaz

You Might Also Like