Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP Název produktu: Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP Synonyma: chlorhexidin diglukonát 20% roztok, chlorhexidin Bigluconate 20% roztok CAS číslo: 18472-51-0 Charakteristika: světle žlutá průhledná kapalina, ...

Podrobnosti o produktu


Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP

Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP picture.jpg

Název produktu: Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP

Synonyma: chlorhexidin diglukonát 20% roztok, chlorhexidin Bigluconate 20% roztok

Číslo CAS: 18472-51-0

Charakteristika: téměř bezbarvá nebo světle žlutá průhledná tekutina, bez zápachu, mísitelná s vodou, málo rozpustná v alkoholu a acetonu. Relativní hustota: 1,060 - 1,070 g / ml

Čistota (stanovení): 20%

Molekulární vzorec: C22H30Cl2N10 · 2C6H12O

Struktura:

Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP Structure formula.jpg

Balení: 25 kg / plastový buben; 1 kg / láhev

Měli by být uchovávány na chladném a suchém místě a mimo světlo; skladovány v uzavřených kontejnerech.

Klíčová slova:

Chlorhexidin glukonát 20%, chlorhexidin glukonát 20% roztok

Popis:

Chlorhexidin bigluconate 20% (chlorhexidin glukonát, chlorhexidin diglukonát) roztok vyrobený podle požadavků USP / BP / EP v zařízení s certifikátem GMP.

Tento vodný roztok je široce používán v lékařském, zubním, veterinárním, kosmetickém a mlékárenském průmyslu při přípravě široké škály výrobků jak jako konzervační činidlo, tak jako aktivní farmaceutická složka. Chlorhexidinové deriváty se používají ve více než 50 různých léčebných a lékařských aplikacích. Poskytuje širokospektrální účinnost a substantivitu na pokožce s nízkým podrážděním. Chlorhexidin má silnou afinitu k vazbě na kůži a sliznice a tím poskytuje prodlouženou aktivitu.


Chlorhexidin glukonát je glukonátová sůl chlorhexidinu, což je biguanidová sloučenina používaná jako antiseptické činidlo s topickou antibakteriální aktivitou. Chlorhexidin glukonát je pozitivně nabit a reaguje s negativně nabitým mikrobiálním povrchem buněk, čímž ničí integritu buněčné membrány. Následně proniká chlorhexidin-glukonát do buňky a způsobuje únik intracelulárních složek vedoucích k smrti buněk. Vzhledem k tomu, že grampozitivní bakterie jsou negativněji nabité, jsou vůči tomuto činidlu citlivější.


Chlorhexidin glukonát je baktericidní ústní voda, které snižuje bakterie v ústech.

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP ústní máchání se používá k léčbě zánětu dásní (otok, zarudnutí, krvácení dásní). Chlorhexidin glukonát je obvykle předepsán zubním lékařem.

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP ústní oplachování není určeno pro léčbu všech typů zánětu dásní. Použijte lék pouze k léčbě poruchy, kterou předepsal váš zubní lékař. Nesdílejte tento lék s jinou osobou, a to i tehdy, pokud mají stejné příznaky gumy, které máte.

Použití a aplikace

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP je antiseptický přípravek používaný k dezinfekci rukou, pokožky, pracího rána.


Použití a aplikace

-Zubní:

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP může být použit pro antibakteriální zubní výplach; chlorhexidin je účinný proti grampozitivním a gramnegativním organismům, fakultativním anaerobům, aerobům a kvasinkám.

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP může být také použit pro inzerci periodontalové kapsy; Je široce indikován jako přídavek ke změkčovacím a kořenovým hoblovacím postupům pro snížení hloubky kapsy u pacientů s parodontitidou u dospělých; Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP může být použit jako součást parodontologického programu údržby.

Lékařský:

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP je široce používán jako čisticí prostředek na kůži pro chirurgické křoviny, čisticí prostředek pro rány kůže, germicidní ruční oplachování a jako antibakteriální zubní výplach. Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP je účinný proti grampozitivním a gramnegativním organismům, fakultativním anaerobům, aerobním a kvasinkám.


Fengchen Group je předním dodavatelem Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP, když ho potřebují. Když si kupujete nebo koupíte Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP, prosím obráťte se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze chlorhexidin-glukonátu 20% roztoku BP, EP, USP:


Testovací položka

Standardní specifikace

Testovací data

Vzhled

Čirý, bezbarvý až světle žlutý roztok

Pozitivní

Identifikace chlorhexidinu

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Identifikace glukonátu

Měli by vyhovovat

Dodržuje

PH

5.5 ~ 7.0

6.1

Hustota g / cm3

1,060 ~ 1,070

1,065

Související látka

≤3,0%

1,2%

P-chloranilinu

≤250ppm

250ppm

Stanovení

19,0% ~ 21,0%

20%Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP typical Certificate of Analysis.jpg


Jméno výrobku:

 

20% roztok chlorhexidin glukonátu (diglukonátu)

Č

Položka

Limity

Odkaz

1

Vzhled

Téměř bezbarvá nebo světle žlutá čirá kapalina

USP / EP / BP

2

Rozpustnost

Mísitelná s ledovou kyselinou octovou a vodou, třikrát mísitelná s objemem acetonem a pětkrát s dehydratovaným alkoholem, další přidávání alkoholu nebo acetonu vede k bílé srážení

USP

Mísitelná s vodou, nejvýše 3 díly acetoinu a nejvýše 5 dílů ethanolu (96%)

EP / BP

3

Identifikační testy

A (IR)

IR spektrum ze vzorku by mělo odpovídat referenčnímu standardu

USP / EP / BP

B (TLC)

Hlavní skvrna získaná z testovacího roztoku v podobné barvě, velikosti a hodnotě Rf, která byla získána z referenčního standardního roztoku

USP / EP / BP

C (Bod tání)

Mezi 132 ° C a 136 ° C

USP / EP / BP

D (Analytický test)

Měla by se vytvořit tmavě červená barva

USP / EP / BP

4

Specifická gravitace

Mezi 1,06 a 1,07

USP / EP / BP

5

pH (5% obj.)

Mezi 5,5 a 7,0

USP / EP / BP

6

Související látka

NMT 3,0%

USP / EP / BP

7

p-Chloranilin

Méně než 500 ppm

USP

Méně než 50 pb,

In-house statndard

Vyhovuje zkoušce

EP / BP

8

Stanovení

NLT 19,0% a NMT 21% chlorhexidin biglukonátu

USP

NLT 190 g / l a NMT 210 g / l chlorhexidin biglukonátu

EP / BP


Důležitá informace:

Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP může způsobit vzácnou, ale závažnou alergickou reakci, která může být život ohrožující. Získejte okamžitou lékařskou pomoc, pokud máte: kopřivku, těžkou kožní vyrážku; dýchavičnost, těžké dýchání; studené pocity, pocit světla; otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla.


Nejvyšší kvalita, Chlorhexidine Gluconate 20% Solution BP, EP, USP / substance továrna v Číně; Čína Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP Dodavatelé v Číně. Čína Chlorhexidin glukonát 20% roztok BP, EP, USP výrobci v Číně.

Pokud hledáte chlorhexidin glukonát 20% roztok bp, ep, usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: chlorhexidin glukonát 20% roztok bp, ep, usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like