Acetát chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP CAS 56-95-1

Chlorrhexidin Diacetát je sůl chlorhexidinu, antiseptikum používaného při léčbě plísňových a bakteriálních infekcí. Dezinfekční prostředek.

Podrobnosti o produktu

164


Čína Chlorhexidin acetát (Hibitane Acetate) BP EP USP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: chlorhexidin diacetát

Číslo CAS: 56-95-1

Charakteristika: Bílý až téměř bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C24H34Cl2N10O2,

Strukturní vzorec:

1336


Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Acetát chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP


Vlastnosti:

Teplota tání: 153-156 ° C

Bod varu: 699,3 ° C při 760 mmHg


Popis:

Chlorrhexidin Diacetát je sůl chlorhexidinu, antiseptikum používaného při léčbě plísňových a bakteriálních infekcí. Dezinfekční prostředek.

Jako nejslavnější Čína Chlorhexidin Acetate (Hibitane Acetate) BP EP USP dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře zabalen s nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Diacetát chlorhexidinu, také známý jako chlorfenylguanidin, chlorhexidin acetát, chlorhexamethylen biguanidin, dichlorbenzylbiguanidin hexan, je kationtový surfaktant se širokým spektrem antimikrobiální aktivity. Tento produkt je schopen zabít většinu grampozitivních a negativních bakterií a je také účinný proti Pseudomonas aeruginosa. Acetát chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP se používá k dezinfekci rukou, kůže, letadel a přístrojů před operací.

1. Před použitím si umyjte ruce a namočte je v 0,02% vody (1: 5000) po dobu 3 minut.

2. Účinnost 0,5% roztoku alkoholu (obsahujícího 70% alkoholu) v dezinfekci chirurgického pole byla podobná účinnosti jodové tinktury.

3. Dezinfikujte kůži nebo ránu pomocí 1% spreje nebo 0,05% vodného roztoku pro chlorhexidin acetát (Hibitane Acetate) BP EP USP, abyste omyli ránu.

4. Dezinfekce chirurgických přístrojů s 0,1% roztokem chlorhexidin acetátu (acetát hibitanu) BP EP USP vodný roztok (přidání 0,5% dusitanu sodného, aby se zabránilo rezavění) ponoření. Skladovací zařízení mohou být ponořena do 0,02% vodného roztoku (obsahujícího 0,1% dusitanu sodného) a vyměněna každé dva týdny.

5. Pro popáleniny a opaření použijte 0,5% této látky nebo mráz nebo aerosol.

6. Pro místnost, nábytek, dezinfikujte: sprej 0,5% vodného roztoku nebo otřete.

7. Kloktejte s 0,02% vodným roztokem acetátu chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP (1: 5000), abyste zmírnili zánět. Je účinný při faryngitidě, vředech ústní dutiny a podobně.


Vedlejší účinky a bezpečnostní opatření:

Koncentrovaný acetát chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP roztok může stimulovat sliznici atd., Občas kožní alergii.

2. Kompatibilita tabu s mýdlem a jinými aniontovými povrchově aktivními látkami. Nelze použít s jódovou tinkturou. To je něco, co je třeba poznamenat.

3. Reakce s kovovými látkami, jako je železo a hliník. Kovové výrobky jsou v přípravě zakázány.

Výsledky: Přípravek měl dobrou baktericidní účinnost proti Staphylococcus aureus a Escherichia coli a vybrané tři koncentrace ethanolu (60%, 70%, 75%) byly účinné při usmrcování Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Přirozená rychlost zabíjení dezinfekčního roztoku po působení 3 min na bakterie povrchu kůže byla více než 99%.

Závěr: chlorhexidin diacetátový dezinfekční prostředek má vlastnosti širokého spektra, rychlé působení a rychlé schnutí a je uspokojivým dezinfekčním prostředkem pro pokožku.

Acetát chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP je bílý krystalický prášek bez zápachu, bez zápachu, hořké chuti, sotva rozpustný ve vodě nebo v alkoholu. . Jedná se o dezinfekční a antiseptický přípravek, silnou funkci bakteriostázy širokého spektra, sterilizaci, používanou k dezinfekci rukou, lékařských přístrojů a nástrojů, rány, kůže a tak dále.

Acetát chlorhexidinu (acetát hibitanu) BP EP USP je dezinfekční a antiseptický přípravek; Může to být také baktericid, silná funkce širokospektrých bakteriostází, sterilizace, účinné pro usmrcování grampozitivních bakterií a gramnegativních bakterií; slouží k dezinfekci rukou, kůže, mytí rány.

Špičková kvalita, čistý chlórhexidin acetát (Hibitane Acetate) BP EP USP Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte chlorhexidin acetát (hibitan acetát) bp ep usp cas 56-95-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: chlorhexidin acetát (hibitan acetát) bp ep usp cas 56-95-1, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like