Valsartanová prášková surovina, API BP EP USP CAS 137862-53-4

Čína Valsartan Dodavatelé, Čína Valsartan Výrobci CAS 137862-53-4 Název produktu: Valsartanová prášková surovina, API BP EP USP CAS 137862-53-4 Synonyma: 3,5-dijod-4-pyridon N- (1-oxopentyl) - N- {[2 '- (lH-tetrazol-5-yl-l, l'-bifenyl) -4-yl] methyl} -L-valin Číslo CAS: 137862-53-4 Charakteristika: , bez zápachu, ...

Podrobnosti o produktu

Čína Valsartan Dodavatelé, Čína Valsartan Výrobci CAS 137862-53-4

Valsartan Powder Raw Material, API BP EP USP.png


Název produktu: Valsartanová prášková surovina, API BP EP USP CAS 137862-53-4

(1-oxopentyl) -N- {[2 '- (lH-tetrazol-5-yl-l, l'-bifenyl) -4- L-valin

Číslo CAS: 137862-53-4

Charakteristika: Bílý nebo špinavě bílý prášek, bez zápachu, lehce hygroskopický

Test: 98,0% ~ 102,0% Valsartan

Vzorec: C24H29N503

Vzorec struktury:

Valsartan Powder Raw Material, API BP EP USP formula.png

Informace o balení: 20 KG / DRUM
Klíčová slova: Valsartanová prášková surovina, API BP EP USP CAS 137862-53-4

Popis:
Valsartan je tetrazolový derivát a nepeptidový antagonista AT1 (angiotenzin II AT1-receptor). To způsobí dilataci krevních cév. Valsartan se používá k léčbě hypertenze.
Valsartan selektivně a kompetitivně blokuje vazbu angiotensinu II na receptor subtypu AT1 v hladkém svalu cév a na nadledvinu. Zabraňuje vazokonstrikci zprostředkované AT II a renální reabsorpci sodíku, syntézy a sekrece aldosteronu a vede k vazodilataci, zvýšenému vylučování sodíku a vody, snížení krevního tlaku a snížení plazmatického objemu.

-----------

Valsartanová prášková surovina API BP EP USP pochází pouze jako tableta užívaná perorálně ústami.

Valsartan se používá k léčbě srdečního selhání, ke snížení krevního tlaku nebo ke zvýšení míry přežití po infarktu.

---------------

Proč je předepsán produkt Valsartan Powder Surov, API BP EP USP?

Valsartan může být použit samostatně nebo ve spojení s jinými léky k léčbě vysokého krevního tlaku. A co víc, používá se k léčbě srdečního selhání (stav, kdy srdce není schopno pumpovat dostatek krve do zbytku těla) a zlepšit míru přežití po infarktu. Valsartanová prášková surovina API BP EP USP patří k lékům, které se nazývají antagonisté receptoru angiotensinu II. Funguje tím, že zablokuje působení určitých přírodních chemikálií, které zpřísňují krevní cévy, čímž účinněji proudí krev a srdce pumpuje silněji.

 

Vysoký krevní tlak je běžným stavem. Pokud nebudete řádně ošetřeni, způsobí to poškození srdce, mozku, krevních cév, ledvin a některých dalších částí těla. Poškození těchto orgánů může vést k srdečním onemocněním, srdečnímu infarktu, srdečnímu selhání, mrtvici, selhání ledvin, ztrátě zraku a mnoha dalším závažným poruchám. Vedle užívání přípravku Valsartan Powder Raw Material mohou léky ovlivňovat také krevní tlak, které obsahují léky obsahující API BP EP USP a které provádějí správné změny životního stylu. Mezi tyto změny patří stravování s nízkým obsahem tuku a soli, udržování zdravé hmotnosti, trvání více než půl hodiny denně, přestání kouření a zastavení alkoholu.

----------------------

Mechanismus účinku valsartanu:
Valsartan jako antagonista receptoru pro angiotensin 2.

-----------------

Valsartanová prášková surovina API BP EP USP je perorální léčivo, které se používá k léčbě vysokého krevního tlaku a městnavého srdečního selhání. Patří do třídy léků nazývaných blokátory receptorů pro angiotensin (ARB), které také zahrnují irbesartan, losartan a kandesartan. Angiotensin, který se v krvi tvoří působením enzymu konvertujícího angiotenzin (ACE), je silná látka, která se váže na receptory angiotenzinu, které se nacházejí v mnoha tkáních, ale především na buňkách hladkého svalstva cév. Angiotenzinová vazba na receptory zužuje krevní cévy, což způsobuje zvýšení krevního tlaku (Technicky nazývaná hypertenze). Valsartanová prášková surovina API BP EP USP blokuje receptor pro angiotenzin. Blokováním účinku angiotenzinu, přípravku Valsartan Powder Surovin, API BP EP USP rozšiřuje krevní cévy a snižuje krevní tlak.

---------------------

Jako profesionální Čína Valsartan Práškové suroviny, API BP EP USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Valsartan práškové suroviny, API BP EP USP z Číny v Číně téměř 10 let.

---------------------

Těhotenství nebo období kojení:

Pokud se v druhém nebo třetím trimestru těhotenství používá API BP EP USP v surovém prášku Valsartan, může to mít za následek zranění a dokonce i úmrtí plodu. Valsartan by proto neměl být užíván během těhotenství. Pokud je těhotenství zjištěno, musí být léčba obsahující valsartan okamžitě ukončena.

Dosud není známo, zda je Valsartanová prášková surovina API BP EP USP vylučována do lidského mléka. Podle výzkumu a studií zvířat může být Valsartan vylučován do mléka potkanů.

--------------------

Hlavní indexy Valsartanu:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Valsartan

Bílý nebo špinavě bílý prášek, bez zápachu, lehce hygroskopický

Dodržuje

Rozpustnost

Dodržujte rozpustnost přípravku Valsartan

Dodržuje

Identifikace
Valsartan

IR, HPLC musí odpovídat referenčnímu standardu

Dodržuje

Absorbance při 420 nm

≤ 0,02%

<>

Voda (KF)

≤ 2,0%

<>

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,05%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,19%

Příbuzné sloučeniny

Sloučenina A ≤ 1,0%

0,38%

Sloučenina B ≤ 0,2%

0,03%

Sloučenina C ≤ 0,1%

Nezjištěno

Jakákoli jiná nečistota ≤ 0,1%

0,02%

Celková nečistota ≤ 0,3%

0,14%

Zbytkové sověti

Etylacetát ≤ 5000 ppm

1802ppm

Hexany ≤ 290 ppm

Nezjištěno

Methylenchlorid ≤ 600 ppm

Nezjištěno

Diisopropylether ≤ 500 ppm

Nezjištěno

Test - Valsartan

98,0% ~ 102,0% Valsartan

100,4%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Valsartan Powder / substance továrna v Číně; Čína dodavatelé surovin Valsartan v Číně. Čína Valsartan API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Valsartan práškové suroviny, API BP EP USP CAS 137862-53-4, nás prosím kontaktujte. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Valsartan prášková surovina, API BP EP USP CAS 137862-53-4, výrobce, dodavatel, cena
Dotaz

You Might Also Like