Taurinová prášková surovina API BP EP USP CAS 107-35-7

Čína taurinové dodavatelé, Čína Taurin Výrobci CAS 107-35-7 Název produktu: Taurinová prášková surovina API BP EP USP CAS 107-35-7 Synonyma: Taurin Chemický název: kyselina 2-aminoethansulfonová CAS: 107-35-7 Vlastnosti: Bílý krystalický prášek Test: 99-101% Taurin Vzorec: C2H7NO3S Struktura Vzorec: Informace o balení: 25 kg / Drum, 25 kg / sáček, 25 KG / karton; 1FCL = asi 18Mts. Klíčová slova: Taurine HSCODE: 2921199090 Stabilita: Stabilní. Neslučitelné se silnými oxidačními činidly.

Podrobnosti o produktu

Čína Taurin Dodavatelé, Čína Taurin Výrobci CAS 107-35-7

Taurine Powder Raw material API BP EP USP.png

Název produktu: Taurin Powder Surovina API BP EP USP

Synonyma: Taurin

Chemický název: kyselina 2-aminoethansulfonová

Číslo CAS: 107-35-7

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Test: 99-101% Taurin

Vzorec: C2H7NO3S

Vzorec struktury:

Taurine Powder Raw material API BP EP USP formula.png

Informace o balení: 25 kg / buben, 25 kg / taška, 25 kg / karton; 1FCL = asi 18Mts.

Klíčová slova: Taurine Powder Surovina API BP EP USP

HSCODE: 29211990 90

Stabilita: Stabilní. Neslučitelné se silnými oxidačními činidly.

 

Popis a použití:

Taurin nebo kyselina 2-aminoethansulfonová je organická sloučenina, která je široce distribuována ve zvířecích tkáních. Je hlavní složkou žluči a může se nalézt v hrubém střevě a představuje až 0,1% celkové lidské tělesné hmotnosti. Taurin je organická kyselina, která se nachází v živočišných tkáních a je hlavní složkou žluči. Taurin má mnoho biologických rolí, jako je konjugace žlučových kyselin, antioxidace, osmoregulace, stabilizace membrán a modulace signalizace vápníku.

 

Taurin má mnoho základních biologických rolí, jako je konjugace žlučových kyselin, antioxidace, osmoregulace, osmoregulace, stabilizace membrán a modulace signalizace vápníku.

Taurin může být usazen jako složka energetických nápojů.

 

Taurin je podmíněně nezbytnou živinou, která je důležitá při vývoji savců. Existuje v mléce, ale izoluje se převážně z žlučové kyseliny a silně konjugovaných žlučových kyselin.

Taurin je sírová aminokyselina, jako je methionin , cystin , cystein a homocystein . Je méně známou aminokyselinou, protože není včleněna do stavebních bloků bílkovin. Taurin je bohatý na mozek, srdce, prsa, žlučník a ledviny a hraje důležitou roli ve zdraví a nemoci v těchto orgánech.

Taurin má mnoho různých biologických funkcí, které slouží jako neurotransmiter v mozku, stabilizátor buněčných membrán a facilitátor při transportu iontů, jako je sodík , draslík , vápník a hořčík . Taurin je vysoce koncentrovaný v živočišných a rybích bílkovinách, které jsou dobrými zdroji dietního taurinu. To může být syntetizováno tělem z cysteinu, když je přítomen vitamin B6 .

Nedostatek taurinu se vyskytuje u předčasně narozených kojenců a novorozenců krmených mlékem a v různých chorobných stavech. Byly popsány vrozené chyby metabolismu taurinu.

 

---------------

Taurinová prášková surovina API BP EP USP je typ aminokyseliny, která se běžně vyskytuje v mnoha potravinách a energetických nápojích. Existuje v našem těle. Taurin je zvláště koncentrovaný v mozku, očích, srdci a svalech.

Mnoho lidí přijímá taurin jako doplněk a někteří výzkumní pracovníci se na něj odkazují jako na "molekulu zázraku".

Taurin má několik zdravotních funkcí, například nižší riziko onemocnění a lepší sportovní výkon.

Taurin Powder Surovina API BP EP USP je také široce považována za bezpečnou. Při podávání správných dávek nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Na rozdíl od většiny ostatních aminokyselin se Taurinová prášková surovina API BP EP USP nepoužívá k tvorbě bílkovin v těle. Technicky je klasifikována jako "podmíněně esenciální" aminokyselina.

Tělo může produkovat určité množství taurinu. Někteří jednotlivci však mohou užívat doplňky stravy.

Lidé, kteří trpí specifickými nemocemi nebo nemocemi, jako jsou srdeční potíže nebo diabetes, mohou také těžit z dalšího příjmu taurinu.

Navzdory obvyklému přesvědčení není Taurinový práškový materiál API BP EP USP extrahován z býčí moče nebo semena býka. Její název je odvozen z latinského slova taurus, což znamená býk nebo býk, což může být zdrojem zmatku.

 

Jako profesionální Čína Taurin práškové suroviny API BP EP USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Taurin práškové suroviny API BP EP USP z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Primární role Taurin v těle:

Taurin se nachází v několika orgánech a jeho přínosy jsou rozšířené.

- Taurinová prášková surovina API BP EP USP může regulovat funkci imunitního systému a antioxidantů.

- Taurin pomáhá vytvářet žlučové soli, které hrají zásadní roli v procesu trávení.

- Taurinová prášková surovina API BP EP USP přispívá k udržení správné hydratace a rovnováhy elektrolytů v buňkách.

- Další funkcí Taurin Powder Suroviny API BP EP USP je, že může regulovat minerály, jako je vápník v buňkách.

- Taurin podporuje celkovou funkci našich očí a centrálního nervového systému.

- Vzhledem k tomu, že API BP EP USP je "podmíněně nezbytnou" aminokyselinou, je zdravý jedinec schopen vyrábět minimální množství potřebné pro tyto klíčové každodenní funkce.

 

Avšak v některých případech může být ve vzácných případech potřeba vyšší množství Taurinu. Patří sem lidé se selháním srdce nebo ledvin nebo předčasně narozenými kojenci, kteří byli po dlouhou dobu podáváni intravenózně. Nedostatek Taurinu během vývoje bude mít za následek vážné příznaky, jako je porucha funkce mozku a špatná kontrola hladiny cukru v krvi.

 

Taurin může zlepšit zdraví srdce:

Taurin Powder Surovina API BP EP USP může pomoci snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění.

Mnoho studií podporuje závěr, že existuje vazba mezi vyššími hladinami taurinu a výrazně nižšími úmrtnostmi na srdeční onemocnění, stejně jako snížením cholesterolu a krevního tlaku.

Taurin může pomoci snížit vysoký krevní tlak snížením odporu k průtoku krve v stěnách cév. Taurinová prášková surovina API BP EP USP může také minimalizovat nervové impulsy v mozku, které způsobí zvýšení krevního tlaku.

Ve výzkumu bylo 14 dní dávkování taurinu u diabetiků typu 1 významně sníženo arteriální tuhost. S pomocí Taurinu je srdce schopné snadno krvácet kolem těla.

Ve skupině lidí s nadváhou jsou 3 gramy taurinu denně 49 dní. Existuje prospěšná ukázka: snížená tělesná hmotnost a zlepšení těchto faktorů u některých pacientů se srdečním onemocněním.

Navíc bylo zjištěno, že Taurinový prášek API, doplnění surovin, snižuje záněty a ztuhnutí tepen. V důsledku toho bylo dosaženo závěru: Taurin bude drasticky snížit riziko onemocnění srdce.

BOTTOM LINE:

Taurin může snížit riziko onemocnění srdce zlepšením několika klíčových rizikových faktorů, jako je cholesterol a krevní tlak.

 

Taurinova role v výkonu cvičení:

Taurin může také mít přínos pro atletický výkon.

 

Další výhody dávky Taurine API, surovina:

- Taurin bude dělat naše svaly pracovat těžší a zvířata mají delší fyzické trvání.

- Taurinový prášek API, Surový materiál zlepší schopnost svalů smýkat a vynucovat produkční schopnosti.

- Taurin pomůže eliminovat odpadní látky, které způsobí únavu a "popálení svalů"

Taurin chrání svaly před poškozením buněk a oxidačním stresem u lidí.

- Taurin zvyšuje při spalování tuků tuku u lidí.

V lidských výzkumech a experimentech vyškolení sportovci, kteří doplňují taurin, mají lepší výkon. Cyklisté a běžci byli schopni pokrýt i delší vzdálenosti s menší únavou pomocí Taurine.

Další výzkum podporuje Taurinovu úlohu při snižování poškození svalů. Účastníci, kteří byli vystaveni svalovému poškození, zjistili, že Taurin pomáhá snížit markery poškození a bolesti svalů.

Navíc Taurine prášek API, surovina může mít výhody pro snížení hmotnosti zvýšením využití tuku pro palivo. U cyklistů doplnil 1,66 gramů taurinu o 16%.

Taurin hraje několik důležitých rolí ve svalech a pomůže s různými aspekty výkonových výkonů. Mezi tyto výhody patří zvýšené konzumace tuku, snížená únava, méně poškození svalů atd.

 

Další přínosy dávky Taurinového prášku API, suroviny: *

- Taurin může zlepšit různé další funkce v těle, jako je zrak a sluch u některých populací;

- Při výzkumu v lidském těle 12% účastníků doplněných o taurin zcela eliminovalo zvonění v uších, což je spojeno se ztrátou sluchu.

- Taurin se také vyskytuje ve velkých množstvích v očích, přičemž studie prokazují, že problémy s očima se mohou objevit, když začne taurinová hladina klesat. Zvýšená koncentrace Taurinu vede k optimalizaci zraku a očního zdraví.

- Vzhledem k tomu, že taurinová prášková API surovina hraje primární úlohu při regulaci svalových kontrakcí, studie na zvířatech také naznačují, že Taurin může snížit záchvaty a napomáhat léčení stavů, jako je epilepsie.

- Konečně, Taurin je schopen chránit jaterní buňky před volnými radikály a poškozením toxinů. Výzkumy dokazují, že 2 gramy taurinu třikrát denně účinně snižují množství látek, které poškozují játra.

 

Nežádoucí účinky a bezpečnostní aspekty Taurin:

Podle nejlepších dostupných důkazů nemá Taurin prášek API, surovina BP EP USP žádné negativní nežádoucí účinky, pokud se používá v doporučených množstvích.

 

Nicméně, ačkoli neexistují důkazy, které by dokázaly, v Evropě existují sportovci, kteří jsou spojeni s energetickými nápoji obsahujícími taurin a kofein. Aby to bylo bezpečné, mnoho zemí zakázalo nebo omezilo prodej prášku API Taurine, suroviny.

------------------

Mechanismus účinku Taurin:

Taurinová prášková API surovina se zdá být účinná tím, že se váže na receptory GABA mozku, což je velmi důležité při regulaci a uklidňování centrálního nervového systému.


Hlavní indexy Taurinů:

Specifikace taurinu

Vzhled

Taurin

Bílý krystalický prášek, bez zápachu

Jasnost a barva roztoku

Vyčistěte a kolorujte

Chlorid

0,011% max

Síran

0,010% max

Amonium

0,02% max

Těžké kovy

10 ppm max

Žehlička

10 ppm max

Související látky

0,2% max

Ztráta sušením

0,20% (105 ° C, 2 hodiny) max

Zbytky při zapálení

0,1% max

PH

4.1-5.6

Celkový počet desek

NMT 100 / g

Formy a kvasinky

NMT 100 / g

E-coli

Negativní / 10g

Salmonella

Negativní / 25g

Staphylococcus aureus

Negativní / 10g

Vést

3 ppm max

Chrom

1 ppm max

Kadmium

0,1 ppm max

Rtuť

0,1 ppm max

Arzen

1 ppm max

Zbytkové rozpouštědlo

Odpovídá

Rozpustnost

Volná rozpustná ve vodě, nerozpustná v ethylalkoholu

Test (na suchém základě)

99,0-101,0% Taurin

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Taurine Powder / substance továrna v Číně; Čína Taurin Dodavatelé surovin v Číně. China Taurine API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Taurinový práškový materiál API BP EP USP CAS 107-35-7, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Taurin Powder Suroviny API BP EP USP CAS 107-35-7, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit