Simvastatin API, surový prášek CAS 79902-63-9

Čína Simvastatin Dodavatelé, Čína Simvastatin Výrobci CAS 79902-63-9 Název produktu: Simvastatin API, Surový prášek CAS 79902-63-9 Charakteristika: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek Test: 98,0% ~ 101,0% Simvastatin Vzorec: C25H38O5 Struktura Vzorec : Informace o balení: 25Kgs / Drum KEY ...

Podrobnosti o produktu

Čína Simvastatin Dodavatelé, Čína Simvastatin Výrobci CAS 79902-63-9

Simvastatin API, Raw Material Powder.png

Název produktu: Simvastatin

Číslo CAS: 79902-63-9

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Test: 98,0% ~ 101,0% simvastatinu

Vzorec: C25H38O5

Vzorec struktury:

Simvastatin API, Raw Material Powder formula.png

Informace o balení: 25 kg / Drum
KLÍČOVÁ SLOVA: Simvastatin API, Surový prášek

Popis:
Simvastatin je látka snižující hladinu lipidů. Jedná se o pracovní API v léčbě. Pokud se simvastatin používá společně s cvičením, dietou a hubnutím, sníží se zvýšené hladiny lipidů.
Primární použití simvastatinu je boj proti dyslipidémii a prevenci komplikací souvisejících s aterosklerózou, jako je srdeční infarkt, mrtvice. Simvastatin snižuje riziko srdečních problémů u osob s vysokým rizikem. Simvastatin se doporučuje používat jako doplněk stravy s nízkým obsahem cholesterolu.
Simvastatin se většinou užívá ústami. Přípravky na trhu jsou pilulky nebo tablety přípravku Simvastatin.

Simvastatin patří do skupiny léků nazývaných "statiny".

Snižuje "špatný" hladinu cholesterolu, zatímco vyšší hladiny "dobrého" cholesterolu. Simvastatin také pomáhá snížit hladinu triglyceridů v krvi.

Tímto způsobem nám pomůže snížit riziko vzniku mrtvice, srdečního záchvatu a dalších srdečních komplikací u lidí s diabetem, koronárním onemocněním srdce nebo jinými rizikovými faktory.
Simvastatin se doporučuje používat pouze u dospělých nebo nejméně 10 letých dětí.

 

----------------------

Lékařské použití:

Primární aplikace simvastatinu API, Surový materiál Prášek je určen k léčbě dyslipidémie a prevence kardiovaskulárních onemocnění. Doporučuje se používat pouze poté, co jiná opatření, jako je dieta, cvičení a snížení hmotnosti, nezlepšily hladinu cholesterolu.

----------------------

Simvastatin API, Surový materiál Prášek se používá společně se správnou stravou, která pomáhá snížit "špatný" cholesterol a tuky (jako je LDL, triglyceridy) a zvyšuje "dobrý" cholesterol (HDL) v krvi. Simvastatin API, Surový materiál prášek patří do skupiny léků s názvem "statiny", také nazývané inhibitory HMG-CoA reduktázy. Účinkuje tím, že snižuje cholesterol produkovaný játry. Snižování "špatného" cholesterolu a triglyceridů a zvyšování "dobrého" cholesterolu účinně minimalizují riziko srdečních onemocnění a zabraňují mrtvici a infarktu.

Snížením cholesterolu, simvastatinu API, Surový materiál Prášek pomáhá zabránit tvorbě plaku v cévách, což je právě důvod aterosklerózy (kalení tepen), onemocnění srdce a mrtvice.

Simvastatin API, Surový materiál Prášek lze aplikovat k prevenci srdečních onemocnění u těch, kteří ho nemají, ale jsou ohroženi, au těch, kteří již měli nějakou formu kardiovaskulárních onemocnění, jako je mrtvice nebo srdeční záchvat.

------------------------

Farmakologie a mechanismus účinku:

Simvastatin API, Surový materiál Prášek, stejně jako jiné statiny, působí inhibicí HMG-CoA reduktázy, enzymu omezujícího rychlost metabolismu HMG-CoA reduktázy, což je metabolická dráha zodpovědná za endogenní produkci cholesterolu.

Simvastatin API, surovina je ve formě neaktivního laktonu, který se po požití hydrolyzuje za vzniku účinné látky.

 

Fyzikální vlastnosti:

Simvastatin API, Surový materiál Prášek je bílý, nehygroskopický, krystalický prášek. Je prakticky nerozpustný ve vodě a je snadno rozpustný v chloroformu, methanolu a ethanolu.

 

Interakce:

Grapefruit obsahuje flavanony naringenin a bergamottin, které inhibují cytochrom P450 3A4 v játrech. To zase zpomaluje metabolizaci simvastatinu a mnoha dalších léků. Lidé, kteří užívají simvastatin, by proto měli omezit příjem přípravků obsahujících grapefruity a grapefruitu.

------------------------

Jako profesionální China Simvastatin API, Surovina Prášek BP EP USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží simvastatin API, surového prášku BP EP USP z Číny v Číně již téměř 10 let.


Nežádoucí účinky simvastatinu:
Může to být zácpa, bolesti hlavy a nevolnost
Ještě vážněji se mohou vyskytnout problémy s játry, rozpad svalů a zvýšená hladina cukru v krvi.
Poznámka: Používejte nižší dávku simvastatinu u lidí s problémy s ledvinami.


Nepříznivé účinky:

Časté nežádoucí účinky (> 1% výskyt) simvastatinu API, Surový materiál Prášek může zahrnovat poruchu trávení, bolest břicha, průjem, celkový pocit slabosti atd.

Mohou se vyskytnout i některé vzácné nežádoucí účinky, jako je ztráta paměti, bolesti kloubů, svalové křeče atd. U pacientů léčených simvastatinem byla hlášena cholestatická hepatitida, jaterní cirhóza, rabdomyolýza a myozitida API, suroviny práškové chronicky.


Hlavní indexy simvastatinu:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Simvastatin

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Simvastatin

IR / HPLC odpovídá

Dodržuje

Specifické optické otáčení

+ 285 ° C + 298 °

+ 292,1 °

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

<>

Simvastatin Hydroxykyselina

≤ 0,4%

0,12%

Lovastatin a epilovastatin

≤ 1,0%

0,26%

Methylen simvastatin

≤ 0,4%

0,10%

Acetyl Simvastatin

≤ 0,4%

0,05%

Anhydro simvastatin

≤ 0,4%

0,05%

Simvastatin Dimer

≤ 0,4%

0,08%

Jakákoli jiná nečistota

≤ 0,1%

0,06%

Celková nečistota

≤ 1,0%

0,46%

Test - simvastatin

98,0% ~ 101,0% simvastatinu

99,89%

Špičková kvalita, Čínská čistá simvastatinová prášková / chemická továrna v Číně; Dodavatelé surovin China Simvastatin v Číně. Čína Simvastatin API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Simvastatin API, Surový prášek CAS 79902-63-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Simvastatin API, Surový prášek CAS 79902-63-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like