Fenibutová prášková surovina, API Fenibut CAS 1078-21-3

Čína Fenibut Dodavatelé, Čína Phenibut Výrobci CAS 1078-21-3 Název produktu: Phenibutová prášková surovina, API Fenibut CAS 1078-21-3 Synonymum: Fenibut, Phenybut Číslo CAS: 1078-21-3 Chemický název: 4-Amino- 3-fenylbutanová kyselina; Hydrochlorid kyseliny 4-amino-3-fenylmáselné Charakteristika: Téměř bílý krystal nebo krystalický prášek ...

Podrobnosti o produktu

Čína Phenibut Dodavatelé, Čína Phenibut Výrobci CAS 1078-21-3

Phenibut Powder Raw Material, API Fenibut.jpg

Název produktu: Phenibutová prášková surovina, API Fenibut CAS 1078-21-3

Synonyma: Fenibut, Phenybut

Číslo CAS: 1078-21-3

Chemický název: kyselina 4-amino-3-fenylbutanová; Hydrochlorid kyseliny 4-amino-3-fenylmáselné

Charakteristika: Téměř bílý krystal nebo krystalický prášek

Test: ≥ 99,0% fenibut

Vzorec: C10H13NO2

Vzorec struktury:

Phenibut Powder Raw Material, API Fenibut formula.jpg

KEYWORD: Phenibutová prášková surovina, API

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Phenibut (fenibut, fenybut) je centrální depresivní látka. Přidání fenylového kruhu umožňuje průchod fenibutu hematoencefalickou bariérou. Phenibut byl použit jako farmaceutický prostředek k léčbě široké škály onemocnění, včetně posttraumatické stresové poruchy, úzkosti atd.

V některých částech světa není fenibut schválen pro klinické použití. Prodává se jako výživový doplněk místo léků. Obecně se připouští, že fenobut má anxiolytické účinky u zvířete i u lidí.
Phenibut se původně předpokládá, že působí jako selektivní agonista receptoru GABAB. Zjistilo se, že fenibut působí přednostně jako blokátor vápníkových kanálů obsahujících α2δ podjednotky, podobně jako gabapentin a pregabalin.

Jako taková je z definice fenibut gabapentinoid.

Phenibut je látka používaná k prevenci záchvatů nebo snížení jejich závažnosti.

Jedná se o tradiční seskupení léčiv, která má uklidňující nebo uklidňující účinek na náladu, myšlení nebo chování.

Phenibut je droga, která zvyšuje úzkost a zvyšuje náladu. To je často prodáváno vedle populární nootropic. Phenibut pomáhá léčit sociální úzkost, nespavost a stres apod. Droga, Phenibut, je celosvětově schválená a lze ji koupit z mnoha zemí.

Naše lidské tělo přijímá zprávy z centrálního nervového systému prostřednictvím neurotransmiterů. Phenibut napodobuje účinky neurotransmiteru GABA a připojuje se k receptorům typu GABA typu b. GABA a GABA-napodobující léky se připojují k receptorům, které tělu umožňují uvolnit, najít úlevu od bolesti a cítit se ospalé. GABA a GABA pomohou vyrovnat mozek a bojovat s nadměrným množstvím stimulace v mozku a těle.

Phenibut práškové suroviny, API byl vyvinut v Sovětském svazu v šedesátých létech. Od té doby se používá hlavně jako léčivý přípravek k léčbě nejrůznějších onemocnění, od PTSD až po koktání alkoholismu. Ve většině zemí, které nejsou ruskými zeměmi, neobsahuje API fenibutové práškové suroviny klinické použití. Lze jej použít pouze jako doplněk. To je věřil, že Phenibut práškové suroviny, API má inteligentní funkci drog, ale základní literatura a výzkum na tom je velmi jistý.

Objevený v Sovětském svazu v šedesátých letech, Phenibut byl myšlenka mít nootropic akce, pro jeho schopnost zlepšit neurologické funkce. Phenibut je také známo, že má anxiolytické funkce jak u zvířat, tak u lidí. Může být použita v Rusku jako neuropsychotropní lék a v Sovětském svazu byla používána k léčbě široké škály onemocnění včetně PTSD, úzkosti a nespavosti.

Phenibutová prášková surovina, API je derivát přirozeně se vyskytujícího inhibičního neurotransmiteru-GABA. Stávající fenylový kruh umožňuje fenibutu, který je schopen bez problémů překonat hematoencefalickou bariéru. Na rozdíl od GABA, s přidanou fenylovou skupinou, Phenibut Powder Surovina, API je schopen snadno překonat hematoencefalickou bariéru a následně může účinněji vyvíjet své funkce na mozku. Bylo prokázáno, že Phenibut může zlepšit duševní výkon, zároveň sníží úzkost a pomůže nám zlepšit kvalitu spánku.

Prášková surovina API je snadno rozpustná ve vodě, rozpustná v alkoholu a pH 2,5% vodního roztoku je mezi 2,3 ~ 2,7.

 

Jako profesionální Čína Phenibut práškové suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Phenibut práškové suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Mechanismus působení fenobutu:

Farmakologické účinky fenibutu jsou podobné baklofenu, ale méně účinné na miligram dávky. Phenibut Powder Surovin, API působí jako agonista na metabotropní receptor GABAB a při vyšších dávkách také na ionotropním receptoru GABAA.

Phenibut Powder Surovina, API, je také schopen zvýšit hladiny dopaminu.

 

Phenibut Výhody:

Phenibut má bohatou a působivou historii. Poté, co byl poprvé objeven, byl brzy široce používán. Mnoho kulturistů také užívá Phenibut jako výživové doplňky.

1.Penibut má prospěch z našeho spánku

Nejčastějším použitím fenibutu v posledních letech je jeho použití jako léku proti úzkosti a pomoc při spánku. Je dobře zdokumentováno, že fenibut může zlepšit kvalitu a trvání spánku, stejně jako uklidňující účinek, který není výsledkem sedativních účinků. Takový uklidňující a zdokonalený spánek v důsledku doplnění fenibut může být pro kulturisty přínosem, neboť růstový hormon je vylučován během období hlubokého spánku, zatímco spánek a odpočinek jsou také velmi důležité pro zotavení.

2.Penibut poskytuje Mental Performance jako nootropní

Studie na zvířatech rovněž prokázaly, že myši, kterým byl podáván fenibut, vedly k významnému zlepšení reakčních časů, když jim byl podán stimul. Navíc s pomocí Phenibutu budou mít zvířata lepší výkon.

3.Penibut Přínosy Pocit blahobytu

Dopamin je hormon, který je zodpovědný za pocity pohody a radosti, zejména po úspěchu. Phenibut je schopen stimulovat dopaminové receptory, což nám může dovolit podobné pocity obecného blahobytu. Studie na zvířatech také dokázaly, že králíci vykazovali lepší známky zvládnutí, když byli napadeni emocionálně negativními situacemi po podání fenibutu. Takže fenibut může být užitečným doplňkem během období stresu.

 

Phenibut Nežádoucí účinky:

Phenibut byl používán po dlouhou dobu. Má dobrý přehled o bezpečnosti, zejména ve srovnání s alternativami, jako je benzodiazepin.

Nicméně, jestliže byla dávka vysoce dávkována, nedávno byla hlášena tolerance fenibutu. Mohou také existovat abstinenční příznaky. Předpokládá se, že tyto příznaky jsou podobné stažením z benzodiazepinu, včetně nespavosti, halucinací a úzkosti. Proto se doporučuje, aby dávky nebyly zvýšeny, zejména nad rámec doporučení.

 

------

Závěr:

Phenibut může být dočasně užitečný pro některé problémy, které se obtížně léčí, jako jsou úzkost a nálady atd. Ale rizika mohou značně převážit přínosy pro některé určité lidi. Doporučuje se používat s velkou opatrností. Lepší je jen dávka, jak potřebuje.

------

Používání:

Phenibut (fenibut, fenybut) je surovinou pro výrobu souvisejících lékových forem.

COA Phenibut

Název produktu

Fenibut (Fenibut)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Téměř bílý krystal nebo krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
(Phenibut)

Měla by být v souladu s Phenibut.

Splňuje Phenibut

Související látky

≤ 0,1%

<>

Bod tání

194 ° C až 202 ° C

198,0 ° C až 199,5 ° C

pH

2.3 ~ 2.7

2.5

Jasnost řešení

≤ 1 #

Dodržuje

Žehlička

≤ 0,005%

<>

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,02%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Arzen

≤ 1 ug / g

<1ug>

Vést

≤ 1 ug / g

<1ug>

Rtuť

≤ 1 ug / g

<1ug>

Kadmium

≤ 1 ug / g

<1ug>

Celkový počet desek

≤ 1000 cfu / g

<1000 cfu="">

Kvasinky a plísně

≤ 100 cfu / g

<100 cfu="">

E-coli

Neměla by být zjištěna

Nezjištěno.

Test (Phenibut)

≥ 99,0%

99,8%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Phenibut Prášek / substance továrna v Číně; Čína dodavatel suroviny Phenibut v Číně. Čína Phenibut API výrobce v Číně.


Pokud hledáte Phenibut práškové suroviny, API Fenibut CAS 1078-21-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Phenibut prášková surovina, API Fenibut CAS 1078-21-3, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit