Loxoprofen sodný hydrát CAS 80382-23-6

Čína Loxoprofen sodný hydrát Dodavatelé, výrobci CAS 80382-23-6 Název produktu: Loxoprofen sodný hydrát Synonyma: Loxoprofen sodný, Loxoprofen sodný hydrát Číslo CAS: 80382-23-6 Charakteristika: Bílé až nažloutlé bílé krystaly nebo krystalický prášek Test: ≥ 98,5% Loxoprofen sodný ...

Podrobnosti o produktu

Čína Loxoprofen Sodná hydrát Dodavatelé, výrobce CAS 80382-23-6

Loxoprofen Sodium Hydrate .png


Název produktu: Loxoprofen sodný hydrát

Synonyma: Loxoprofen sodný, Loxoprofen sodný hydrát

Číslo CAS: 80382-23-6

Charakteristika: Bílé až nažloutlé bílé krystaly nebo krystalický prášek

Test: ≥ 98,5% sodná sůl loxoprofenu

Vzorec: C15H17NaO3

Vzorec struktury:

Loxoprofen Sodium Hydrate formula.png

Informace o balení: 25 kg / buben
Klíčová slova: Loxoprofen sodná surovina, API

Chemický název: Synonyma: dehydratovaný 2- [4- (2-oxocyklopentyl-1-methyl) fenyl] propionát sodný

Standard: JP16

Popis a použití:
Loxoprofen sodný hydrát je neselektivní nesteroidní protizánětlivé léky. Byla účinná při snižování aterosklerózy myší snížením zánětu. Loxoprofen sodný se stává aktivní po metabolismu v těle a inhibuje aktivaci cyklooxygenázy.
Kromě protizánětlivých účinků má sodná sůl loxoprofenu analgetický, antipyretický a inhibiční účinek na destičky.
Jako většina NSAID je sodná sůl Loxoprofenu neselektivní inhibitor cyklooxygenázy a působí tím, že snižuje syntézu prostaglandinů z kyseliny arachidonové.

Loxoprofen sodný je nesteroidní protizánětlivé léky nebo NSAID, které jsou uváděny na trh pod různými obchodními názvy v Brazílii, Japonsku, Argentině a Mexiku. Loxoprofen je ve stejné chemické skupině jako ibuprofen, naproxen a ketoprofen. Loxoprofen sodný, ibuprofen, naproxen a ketoprofen působí tím, že inhibují enzymy, které pomohou produkovat zánětlivé chemické látky v našem krevním řečišti. Méně zánětů se projeví méně bolesti, takže nejdůležitější použití NSAID je u pacientů trpících akutní a chronickou bolestí.

 

Jako profesionální Čína Loxoprofen Sodium a Loxoprofen Suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Loxoprofen Sodium a Loxoprofen Suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Enzymová blokáda:

Loxoprofen Sodík a Loxoprofen Surovina, API interferovat s aktivitou dvou klíčových cyklooxygenázových enzymů, nazvaných COX-1 a COX-2. Jedná se o dva enzymy, které jsou odpovědné za produkci prostaglandinů. Prostaglandiny se účastní mnoha biologických procesů, jako je aktivace zánětlivé odpovědi, modulace imunitní funkce, tvorba horečky, srážení krve, trávení, dilatace krve a zúžení, plodnost, porod, apod. S žádným nebo méně prostaglandinůmi Loxoprofen sodný Loxoprofen Surovina, API konečně ovlivní normální fyziologické funkce. Z tohoto důvodu je za možné vedlejší účinky také zodpovědný majetek, který představuje přínosy sodíku a Loxoprofenu.

 

Široké efekty:

Loxoprofen je neselektivní NSAID, který inhibuje jak COX-1 tak COX-2, tak jeho spektrum vedlejších účinků. Stejně jako ostatní neselektivní nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), spektrum Loxoprofen Sodium and Loxoprofen Surovin, API jsou poměrně široké. Loxoprofen je dostupný v ústní i topické formě. Topické použití sodné a Loxoprofenové suroviny Loxoprofen, API může vést k lokálnímu podráždění, které se nazývá kontaktní dermatitida. Naštěstí je velmi zřídka způsobovat systémové nežádoucí účinky, jako je průjem, zácpa, bolesti břicha, pálení žáhy, bolesti hlavy, zvonění v uších nebo prodloužené krvácení po drobných úrazech. I když jsou velmi vzácné a zřídka hlášeny, mohou se vyskytnout i některé závažnější nežádoucí účinky.


COA sodíku Loxoprofenu:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Loxoprofen sodný

Bílé až nažloutlé bílé krystaly nebo krystalický prášek

Dodržuje

Rozpustnost

Velmi rozpustný ve vodě a v methanolu, volně rozpustný v ethanolu (95), prakticky nerozpustný v diethyletheru

Dodržuje

Optické otáčení

Nezobrazovat optickou rotaci

Dodržuje

Identifikace
Loxoprofen sodný

Absorpce ultrafialového záření: Porovnejte spektrum mezi roztokem sodné soli Loxoprofenu a CRS, obě spektra vykazují podobné intenzity absorpce ve stejných vlnových délkách

Dodržuje

Absorpce IR: Srovnej infračervené absorpční spektrum sodíku Loxoprofenu s referenčním spektrem: Obě spektra vykazují podobné intenzity absorpce ve stejných vlnových číslech

Dodržuje

Sodná zkouška: Pozitivní

Dodržuje

pH

6.5 ~ 8.5

8.1

Čistota a barva roztoku

Roztok je čirý a bezbarvý nebo světle žlutý. Barva není tmavší než barva zředěné odpovídající kapaliny pro barvu A

Jasné, bezbarvé

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Související látky

Jiné skvrny než hlavní skvrna z roztoku vzorku nejsou intenzivnější než skvrna ze standardního roztoku.

Dodržuje

Voda

11,0% ~ 13,0%

12,0%

Stanovení
Loxoprofen sodný

≥ 98,5%

99,8%

Ostatní jména:

Loxoprofen sodný dihydrát

Dihydrát 2- (4- (2-oxocyklopentylmethyl) fenyl) propionátu sodného

alfa-methyl-4 - ((2-oxocyklopentyl) methyl) benzenacetát dihydrát sodné soli

Kyselina benzenoctová, alfa-methyl-4 - ((2-oxocyklopentyl) methyl) -, sodná sůl dihydrátu

sodný 2- {4 - [(2-oxocyklopentyl) methyl] fenyl} propanoát hydrát (1: 1: 2)

sodný 2- {4 - [(2-oxocyklopentyl) methyl] fenyl} propanoát

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Loxoprofen Sodium prášek / substance továrna v Číně; Čína Loxoprofen Suroviny Dodavatelé surovin v Číně. Čína Loxoprofen Sodium API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Loxoprofen Sodium Hydrate CAS 80382-23-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Loxoprofen sodný hydrát CAS 80382-23-6, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like