Fenofibrátový prášek API, surovina CAS 49562-28-9

Čína Fenofibrát Výrobci CAS 49562-28-9 Název produktu: Fenofibrát Prášek API, Surovina CAS 49562-28-9 Synonymá: Fenofibrat CAS: 49562-28-9 Chemický název: propan-2-yl 2- [ 4- (4-chlorbenzoyl) fenoxy] -2-methylpropanoát Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek Test: ...

Podrobnosti o produktu

Čína Fenofibrát Dodavatelé, Čína Fenofibrát Výrobci CAS 49562-28-9

Fenofibrate Powder API, Raw Material.jpg

Název produktu: Fenofibrátový prášek API, surovina

Synonyma: fenofibrát

Číslo CAS: 49562-28-9

Chemický název: propan-2-yl 2- [4- (4-chlorbenzoyl) fenoxy] -2-methylpropanoát

2- (4- (4-chlorbenzoyl) fenoxy) -2-methylpropanová kyselina, 1-methylethyl ester, fenofibrat, fenofibrat

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Stanovení: 98,0% ~ 101,0% API fenofibrátu ve formě prášku, surovina

Vzorec: C20H21C104

Vzorec struktury:

Fenofibrate Powder API, Raw Material formula.gif

Klíčová slova: Fenofibrate Powder API, Surovina

Standardní: Fenofibrát BP, EP Standard

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Fenofibrát je antilipemická látka. Snižuje jak cholesterol, tak triglyceridy v krvi.

Fenofibrát je syntetický derivát kyseliny fenoxyisomáselné a proléčivo s antihyperlipidemickou aktivitou. Celkově Fenofibrát snižuje celkové triglyceridy, celkový cholesterol a lipoprotein bohatý na triglyceridy.

Ve skutečnosti je Fenofibrate Powder API, surovina prodrog fenofibrové kyseliny. Je to anti-lipemická látka, která pomůže snížit hladinu cholesterolu a triglyceridů (mastných kyselin) v krvi. Vysoká hladina těchto typů tuku v krvi je spojena se zvýšeným rizikem aterosklerózy (ucpaných tepen). Fenofibrát se používá k léčbě vysokého cholesterolu a vysokých hladin triglyceridů.

 

Fenofibrát prášek API, surovina patří do třídy organických sloučenin nazvaných "benzofenony". Jedná se o organické sloučeniny obsahující keton připojený ke dvěma fenylovým skupinám. Fenofibrátový prášek API, surovina se nejčastěji vyrábí do formulací, jako jsou tablety fenofibrátu, kapsle fenofibrátu. Fenofibrát je členem lékové třídy derivátů kyseliny fibrské a je běžně používán pro hyperlipoproteinemii, zvýšenou LDL hyperlipidoproteinemii typu IIa, hyperlipoproteinemii typu IIb - zvýšenou LDL VLDL a další.

  Obvykle:

Fenofibrát je antihyperlipidemický léčivý přípravek, patří k fibrátům. Funguje především snížením sérových triglyceridů; Fenofibrát má několik účinků na LDL-cholesterol. Fenofibrát se používá u hyperlipémémie typu II a, II b, III, IV a V u osob, které neodpovídají na dietu a dalších vhodných opatřeních. Fenofibrátový prášek API, Surový materiál také sníží riziko onemocnění koronárního srdečního onemocnění u pacientů trpících HDL-cholesterolem nebo zvýšenými triglyceridy.

 

Jako profesionální Čína Fenofibrate prášek API, dodavatel surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Fenofibrate prášek API, suroviny z Číny v Číně téměř 10 let.

Mechanismus:

Mechanismus účinku fenofibrátu je agonista alfa agonisty aktivovaného proliferátorem peroxizomů.

Fenofibrát vyvíjí své terapeutické účinky aktivací receptoru aktivovaného peroxisomovým proliferátorem a (PPARa). Zvýší lipolýzu a eliminuje některé částice bohaté na triglyceridy z plazmy aktivaci lipoproteinové lipázy a snížení produkce apoproteinu C-III. Výsledný pokles triglyceridů způsobuje změnu velikosti a složení LDL od malých, hustých částic až po velké vznášející se částice. Tyto větší částice mají větší afinitu k receptorům cholesterolu a rychle se katabolizují.

Používání:

Fenofibrát je surovinou pro výrobu některých antilipemických léků.

Kategorie: 12 Kardiovaskulární léky

12.6 Léčiva regulující lipidy / Anti-ateromy

  Indikace fenofibrátu :

Pro použití jako adjuvantní terapie dietou ke snížení zvýšených hodnot LDL-C, Total-C, Triglyceridů a Apo B a ke zvýšení HDL-C u dospělých pacientů s primární hypercholesterolemií nebo smíšenou dyslipidémií  

Kontraindikace fenofibrátu :

Fenofibrát je kontraindikován v podmínkách, jako jsou žlučové kameny, onemocnění jater, porucha funkce ledvin, přecitlivělost, těhotenství.

 

Fenofibrate Nežádoucí účinky:

Přestože jsou nežádoucí účinky vzácné, může fenofibrát vést ke zhoršení žaludku, zácpě, bolesti hlavy, závratě nebo poruch spánku.

Pokud tyto nežádoucí účinky způsobené fenofibrátem přetrvávají nebo se zhoršují, okamžitě to oznámte svému lékaři.

Je velmi nepravděpodobné, ale okamžitě nahláste, zda po užívání vznikají následující příznaky. Fenofibrát: snížený pohlavní styk, žloutnutí očí nebo kůže, bolest žaludku.

Pokud jste náhodou alergičtí na fenofibrát , podívejte se na rychlou lékařskou pomoc. Příznaky alergické reakce fenofibrátu mohou být: vyrážka, svědění, otok, závratě, dýchací potíže.

 

Předávkovat:

Pokud se předávkuje s fenofibrátem, okamžitě se obráťte na odborníky.

Missdose:

Pokud vynecháte dávku, použijte fenofibrát, jakmile si vzpomenete. Pokud se blíží čas další dávky, vynechte vynechanou dávku a pokračujte v obvyklém dávkování. Nepoužívejte "zdvojnásobte" dávku, abyste ji dohonili. Je to velmi důležité.

 

Rutina vyloučení:

Fenofibrát je primárně konjugován s kyselinou glukuronovou a vylučován močí. Po perorálním podání jako instrukce se v moči objeví asi šedesát procent jednorázové dávky fenofibrátu, hlavně jako kyselina fenofibrová a její glukuronátový konjugát a dvakrát pět procent bude vylučováno ve stolici.

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Fenofibrate prášek / substance továrna v Číně; Čína Fenofibrát Dodavatel surovin v Číně. Čína Fenofibrate API výrobce v Číně.


COA fenofibrátu - Kontaktujte nás prosím, abyste ji dostali.

POLOŽKY

SPECIFIKACE

VÝSLEDEK

POPIS

Fenofibrát

BÍLÝ NEBO BÍLÝ KRYSTALINOVÝ PRÁD

ZPRAVUJE

ROZPUSTNOST

Fenofibrát

SLOŽNĚ ROZPOUŠTĚNÝ V METHYLOVÉM CHLORIDU A V ALKOHOLU; PRAKTICKÝ NEZOLUŠTÝ VE VODĚ

ZPRAVUJE

IDENTIFIKACE

A. IR-SPECTRUM

B. HPLC

SPOJI S PRACOVNÍM STANDARDEM

ZPRAVUJE

SPECIFICKÉ OTOČENÍ

-56 ° C až -60 ° C

-58 ° C

VODA

Ne více než 0,3%

0,14%

RESUME ON IGNITION

Ne více než 0,1%

0,01%

TĚŽKÉ KOVY

Ne více než 10 μg / g

<10mg>

RELATIVNÍ MATERIÁL

MAJOR Ne více než 0,5%

CELKEM Ne více než 1,0%

0,39%

0,77%

ROZMĚR ČÁSTI

100% Ne více než 20 MICRONŮ

90% Ne více než 10 MIKRONŮ

ZPRAVUJE

RESIDUJÍCÍ SOLVENTY

SPLŇUJE POŽADAVKY

ZPRAVUJE

ZKOUŠENÍ

(HPLC, ZÁKLAD NA SUŠENÍ)

98,5% ~ 101,0% fenofibrátu

99,05%

ZÁVĚR

SPOLEČNOST USP39

 

Pokud hledáte Fenofibrate Powder API, surovinu CAS 49562-28-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like