Clozapin Powder API, surovina CAS 5786-21-0

Čína Clozapin Dodavatelé, Čína Clozapin Výrobci CAS 5786-21-0 Název produktu: Clozapine Powder API, Surovina CAS 5786-21-0 Clozapin, Clozapinum Číslo CAS: 5786-21-0 Charakteristika: Žlutý krystalický prášek Test: 98,0 ~ 102,0% Vzorec klozapinu: C18H19ClN4 Struktura Vzorec: Informace o balení: 25kg / drum KEY ...

Podrobnosti o produktu

Čína dodavatelé klozapinu, Čína výrobci klozapinu CAS 5786-21-0


Clozapine Powder API, Raw Material.png


Název produktu: Clozapine Powder API, surovina

Synonyma s: Clozapin, Clozapinum, Clozaril

Číslo CAS: 5786-21-0

Charakteristika: Žlutý krystalický prášek

Test: 98,0 ~ 102,0% klozapinu

Vzorec: C18H19CIN4

Vzorec struktury:

Clozapine Powder API, Raw Material formula.png

Informace o balení: 25 kg / buben
KLÍČOVÉ SLOVÁ: Clozapinové práškové suroviny, standard API : BP, USP

Popis a použití:
Klozapin je tricyklický dibenzodiazepin. Je klasifikován jako atypická antipsychotická látka. Klozapin váže několik typů receptorů centrálního nervového systému. Zobrazuje jedinečný farmakologický profil.
Na rozdíl od tradičních antipsychotických přípravků Clozapin slabě blokuje receptory dopaminu typu 2 a zmírní schizofrenní příznaky (halucinace, bludy, demenci).

Clozapin je obecná forma značkového léku Clozaril, který se používá k léčbě symptomů schizofrenie. Schizofrenie je duševní onemocnění, které naruší naše myšlení, neobvyklé emoce a halucinace. Clozapin se ukázal jako velmi užitečný při léčbě schizofrenie. Při špatném používání má tendenci způsobovat závažné nežádoucí účinky. Ujistěte se, že znáte léčebný režim třetí řady pro zlepšení nálady správnou a bezpečnou cestou.

Clozapinová prášková surovina, API je ve třídě léků známých jako atypické antipsychotika. Používá se k léčbě schizofrenie nebo ke snížení rizika sebevražedného chování u lidí se schizofrenií nebo jinými poruchami duševního zdraví. Clozapin může být také použit k léčbě psychózy u lidí s Parkinsonovou chorobou. To je zvláště užitečné pro lidi, kteří již zkoušeli jinou léčbu, ale selhali. Clozapinová prášková surovina API byla použita k úspěšnému léčení dalších souvisejících stavů.

U schizofrenie je velmi důležitá látka, dopamin, hyperaktivní. Clozapin pomůže blokovat funkce dopaminu v určitých částech našeho mozku. Clozapin blokuje mnoho mozkových receptorů pro neurotransmitery. Dopamin je důležitý v myšlení, emocích, chování a vnímání. Když je v mozku příliš mnoho dopaminu, může to vést k příznakům, jako jsou sluchové hlasy (halucinace) nebo mít nápady, že lidé mohou být proti vám (paranoidní bludy). Je dokonce obtížné pro lidi říct mezi tím, co je skutečné a co je představeno, a může být obtížné myslet rovně, vyjádřit své pocity nebo se chovat správně.

POZNÁMKA: Je důležité vědět, že Clozapin je vyhrazen pouze pro lidi, kteří nedokázali dobře s jinými léky. Clozapin je předepisován odborníky pouze při léčbě duševních chorob.

------------------

Clozapinový prášek pro suroviny, API je ve formě tablet. Obvykle by měla být podána ústně. Má také některé nežádoucí účinky, které jsou považovány za smrtelné, což vysvětluje, proč byly zařazeny do léčby třetí linie. Ukázalo se, že klozapin je užitečnější při léčbě symptomů schizofrenie ve srovnání se staršími typickými antipsychotickými léky. Mezi další indikace léčivého přípravku patří léčba samovražedných pacientů, paranoidních jedinců, manických pacientů, insomniíků a osob trpících schizoidní osobností a demencí typu Lewyho těla.

 

Jako profesionální Čína Clozapine práškové suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Clozapine prášek suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Údaje o rozpustnosti surového prášku klozapinu, API:

V DMSO: 6,86Max Conc. mg / ml; 20 Max. mM

V ethanolu: 3,43Max. mg / ml; 10mM s jemným oteplením Max. mM

------------------

Vedlejší efekty:

Ospalost je nejčastější nežádoucí účinek klozapinu. Pacienti mohou také zaznamenat zvýšené srdeční frekvence, bolesti hlavy, zvýšení hmotnosti, ospalost, třes, zvýšené slinění, hypotenzi, horečku, rozmazané vidění, potíže s močením, zácpa a paralytický ileus. Některé příznaky mohou zmizet poté, co byli na léku 48-72 hodin. Zřídka může Clozapin vést k extrapyramidálním účinkům nebo náhlým nedobrovolným pohybům končetin, očí a hlavy. Jedním z vážných vedlejších účinků klozapinu je agranulocytóza, při níž počet bílých krvinek drasticky klesá, což pacientovi znesnadní infekci a jiné nemoci.

Opatření a poznámky:

Pokud těhotné ženy a kojící matky chtějí užívat Clozapin, doporučujeme nejprve požádat lékaře o povolení.

------------------

COA z klozapinu:


ZKOUŠKY
Vzhled (klozapin)
Identifikace klozapinu
IR
B TLC
Bod tání
Ztráta sušení
Zbytky při zapálení
Těžké kovy
Organické tažné nečistoty
Ethanol
Toluen
DMF
Test (klozapin)

SPECIFIKACE
Žlutý krystalický prášek

IR odpovídá standardu
Podle USP29
182-186 ° C
Ne více než 0,5%
Ne více než 0,1%
Ne více než 0,002%


Ne více než 5000 str./min
Ne více než 890ppm
Ne více než 880ppm
98,0-102,0%

POZOROVÁNÍ
Až standardní


Pozitivní
Pozitivní
183,5-184,0 ° C
0,04%
0,04%
Ne více než 0,002%

636ppm
Níže je zjištěno omezení
70 str./min
99,70%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Clozapine Powder / substance továrna v Číně; Čína dodavatelé surovin Clozapine v Číně. Čína Clozapine API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Clozapine Powder API, surovinu CAS 5786-21-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Clozapine Powder API, surovina CAS 5786-21-0, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like