Celekoxibová prášková surovina, API BP EP USP CAS 169590-42-5

(4-methylfenyl) -3- (trifluormethyl) -lH-l, 2,3,4-tetrahydronaftalenu, pyrazol-1-yl] fenylsulfonyl] benzensulfonamid 4- [5- (4-Methylfenyl) -3- (trifluormethyl) -lH-pyrazol-l-yl] benzensulfonamid Číslo CAS:

Podrobnosti o produktu

Čína Celecoxib Dodavatelé, Čína Celecoxib Výrobci CAS 169590-42-5

Celecoxib Powder Raw Material, API BP EP USP.png

Název produktu: Celecoxib práškové suroviny, API BP EP USP

Chemický název: N- [4- [5- (4-methylfenyl) -3- (trifluormethyl) -lH-pyrazol-lyl] fenylsulfonyl]

4- [5- (4-Methylfenyl) -3- (trifluormethyl) -lH-pyrazol-l-yl] benzensulfonamid

Číslo CAS: 169590-42-5

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický nebo amorfní prášek

Stanovení: 98,0% ~ 102,0% celekoxibu

Vzorec: C17H14F3N3O2S

Vzorec struktury:

Celecoxib Powder Raw Material, API BP EP USP formula.png

Informace o balení: 10KGS / Drum
KLÍČOVÁ SLOVA: Celecoxibová prášková surovina, API BP EP USP CAS 169590-42-5

Popis:
Celekoxib je selektivní inhibitor cyklooxygenázy-2. Má protizánětlivé funkce.
Celekoxib se používá k léčbě familiární adenomatózní polypy. Je to nesteroidní protizánětlivé léky.
Celekoxib se používá k léčbě bolesti nebo zánětu způsobených mnoha stavy, jako je artritida, ankylozující spondylitida a menstruační bolest. Používá se také při léčbě dědičných polypů.
Celekoxib působí snížením hormonů, které způsobují zánět a bolest v těle.
Celecoxib je derivát pyrazolu a selektivní inhibitor, který se používá k léčbě symptomů spojených s artritidou, stejně jako k léčbě akutní bolesti.

-------------------

Indikace:

Celekoxibová prášková surovina API BP EP USP je prokázána a povolena pro použití při osteoartritidě, revmatoidní artritidě, akutní bolesti, bolestivé menstruaci a menstruačním příznakům. Celekoxib pomáhá snižovat počet polypofických a rektálních polypů u pacientů s familiární adenomatózní polypózou. Původně byla určena k úlevě od bolesti při současném minimalizaci gastrointestinálních nežádoucích účinků obvykle pozorovaných u konvenčních NSAID. Při každodenním užívání je Celecoxib Powder Surovina, API BP EP USP předepsán u lidí, kteří vyžadují pravidelnou a dlouhodobou léčbu bolesti. Pravděpodobně není výhoda použití Celecoxibu Práškové suroviny, API BP EP USP pro velmi krátkou dobu nebo akutní úlevu od bolesti u konvenčních NSAID. Mechanismus účinku celekoxibu je navíc podobný paracetamolu.

 

Farmakologie:

Celecoxibová prášková surovina API BP EP USP je vysoce selektivní inhibitor COX-2 a primárně inhibuje tuto izoformu cyklooxygenázy (inhibici produkce prostaglandinu), zatímco tradiční NSAID inhibuje COX-1 i COX-2. Celekoxib je přibližně 7,6krát více selektivní pro COX-2 inhibici než COX-1. Technicky tato schopnost umožňuje celekoxibu snížit zánět nebo bolest a zároveň minimalizovat gastrointestinální nežádoucí účinky. Tyto lékové reakce jsou velmi časté, když je používáme.

 

Celecoxib Nežádoucí účinky:

- Při podávání celekoxibu může dojít k alergii.

Celecoxib obsahuje sulfonamidovou část. Mohou existovat alergické reakce u lidí, kteří jsou alergičtí na příbuzné látky obsahující sulfonamid. Kromě kontraindikací je u pacientů, kteří mají v minulosti alergii na tyto léky.

- Gastrointestinální nežádoucí účinky

Chemicky bude selektivita COX-2 způsobovat výrazně nižší výskyt gastrointestinálních vředů než tradiční NSAID. Hlavním důkazem podporovaným výše uvedeným závěrem byly předběžné výsledky studie Celecoxibu o dlouhodobé bezpečnosti artritidy, slavný výzkum publikovaný v roce 2000, který naznačoval významné snížení kombinace symptomatických vředů a komplikací vředů u těchto kteří užívají celecoxib VS ibuprofen nebo diklofenak, za předpokladu, že nebyli na aspirinu. Ale to nebylo významné v délce 1 roku.

-Může se jednat io riziko srdečního záchvatu a mrtvice po použití celekoxibového prášku, API BP EP USP

-------------------------

Průvodce po použití Celecoxibu:

Aby se minimalizovala pravděpodobnost potíží žaludku, je Celecoxib Powder Surovina, API BP EP USP lépe užíváno společně s potravinami. Dávka celekoxibu závisí na zdravotním stavu a reakci na léčbu. Vezměte Celecoxib za nejnižší účinnou dávku a pouze za regulované časové období.

------------------

Upozornění a poznámky k celekoxibu:

Celekoxib je kontraindikován u lidí, kteří měli alergickou reakci na sulfonamidové léky. Tento přípravek se nedoporučuje ani osobám s těžkou jaterní nedostatečností nebo pokročilým renálním onemocněním.

Měla by si také uvědomit, že v některých případech pacienti, kteří užívají celekoxib současně s warfarinem, zaznamenali krvácivé příhody ve spojení se zvýšením protrombinového času. Pokud se tedy změní léčba celekoxibem, měla by být sledována mezinárodní normalizovaná příčina, což platí zejména v prvních dnech. Navíc existuje také možnost, že potenciální interakce s inhibitory lithia a cytochromu P450, pokud pacienti užívají celekoxibové práškové suroviny, API BP EP USP obsahující léky.

-----------------------

Velikost částic Celecoxibu:
Náš Celecoxib má velkou velikost částic.


Jako profesionální Čína Celecoxib BP, EP, USP API dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Celecoxib suroviny z Číny téměř 10 let.

 

Použití a funkce Celecoxibu:

1. Celecoxib suroviny zmírní osteoartrózu Příznaky a problémy.

2. Celecoxib API může léčit a zmírnit příznaky dospělé revmatoidní artritidy.

3. Další použití Celecoxibu je léčba akutní bolesti u dospělých.


Další názvy tohoto produktu:

Celekoxib; 4- (5- (4-methylfenyl) -3- (trifluormethyl) -lH-pyrazol-l-yl) benzensulfonamid; Celebrex; SC-58635; 4- (5- (4-methylfenyl) -3- (trifluormethyl) pyrazol-l-yl) benzensulfonimid; celebrita; celebrex; 4 [5 (4-methylfenyl) 3-trifluormethyl] pyrazol-1-yl] benzensulfonamid; sc 58635; ym 177; 4 [5 (4-methylfenyl) 3-trifluormethyl] pyrazol-1-yl] benzensulfonamid;


Hlavní indexy Celecoxibu:

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Celecoxib

Bílý nebo téměř bílý krystalický nebo amorfní prášek

Pozitivní

Identifikace A
Celecoxib

IR spektrum vyhovuje normě RS

Dodržuje

Identifikace B
Celecoxib

RRT odpovídá standardnímu roztoku.

Dodržuje

Rozpustnost

Volně rozpustný v ethanolu; Rozpustný v methylenchloridu; prakticky nerozpustný ve vodě

Dodržuje

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Voda (KF)

≤ 0,5%

0,19%

Zbytky při zapalování

≤ 0,2%

0,10%

Nečistota A

≤ 0,4%

Nezjištěno.

Nečistota B

≤ 0,10%

0,085%

Nečistota C

≤ 0,10%

Nezjištěno.

Nečistota D

≤ 0,10%

0,006%

Nečistota E

≤ 2,5ppm

Nezjištěno.

Nečistota F

≤ 0,10%

Nezjištěno.

Maximální jednotlivá nečistota

≤ 0,10%

0,003%

Celková nečistota

≤ 0,5%

0,11%

Metanol

≤ 3000ppm

150 str./min

Ethanol

≤ 5000 ppm

820ppm

Toluen

≤ 890ppm

Nezjištěno.

Stanovení

98,0 ~ 102,0% celekoxibu

100,0%

Tento produkt splňuje normu USP35.

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Celecoxib Powder / substance továrna v Číně; Čína Celecoxib Dodavatelé surovin v Číně. Čína Celecoxib API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Celecoxib Práškové suroviny, API BP EP USP CAS 169590-42-5, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Celecoxib práškové suroviny, API BP EP USP CAS 169590-42-5, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like