Canthaxanthin 10%, kanthaxantin 20% CAS 517-78-3

Čína Canthaxanthin 10% Dodavatelé, Čína Canthaxanthin 10% Výrobci CAS 517-78-3 Název produktu: Canthaxanthin 10%, Canthaxanthine 20% CAS 517-78-3 Synonyma: Canthaxanthine, Cantaxanthin, Cantaxanthin Číslo CAS: 517-78-3 Charakteristiky: Fialové až červenohnědé beeldle, s bílými skvrnami potravinového škrobu Test: 10% min ...

Podrobnosti o produktu

Čína Canthaxanthin 10% Dodavatelé, Čína Canthaxanthin 10% Výrobci CAS 517-78-3

Canthaxanthin 10%, Canthaxanthine 20%.jpg

Název produktu: Canthaxanthin 10%, Canthaxanthine 20% CAS 517-78-3

Synonyma: kanthaxanthin, cantaxanthin, cantaxanthine

Číslo CAS: 517-78-3

Charakteristika: Purpurové až červenohnědé brouky, s bílými skvrnami potravního škrobu

Test: 10% min

Vzorec: C40H52O2

Balení: 20 kg / karton

KEYWORD: kanthaxanthin 10%, kanthaxantin

Popis:

Canthaxanthin je trans-karotenoidní pigment široce distribuovaný v přírodě. Sloučenina se používá jako orální opalovací činidlo a jako potravinářský a léčiva. Orální příjem sloučeniny způsobuje retinopatii kanthaxanthinu.

-----

S chemickým názvem β-karoten-4,4'-dion; 4,4-dioxo-p-karoten, C40H52O2 ,

Canthaxanthin je známý především jako přírodní pigment oranžově žluté houby, ale také se vyskytuje u různých nižších zvířat, některých korýšů, hmyzu, ryb a ptáků. Vedle pigmentačních vlastností má Canthaxanthin různé fyziologické funkce a v případě nedostatku může být přeměněn na vitamín A.

-----

Za prvé, Canthaxanthin byl izolován od druhu jedlých hub v padesátých letech. Vzhledem k tomu, že látka Canthaxanthin byla nalezena u mořských pstruhů, řas, dafnie, lososů, krevety se slanou vodou a několika druhů plameňáků. Vedle výše uvedených přírodních zdrojů lze kanthaxantin synteticky vyrábět z acetonu. Canthaxantinová surovina, API nejsou rozpustné v ethanolu a špatně rozpustné v jiných rozpouštědlech. Canthaxanthin je chemicky stabilní při pH 2 - 8 a je citlivý na světlo a kyslík. Canthaxanthin je komerčně dostupný ve formě suchého prášku a ve vodě dispergovatelného suchého perle složeného z 10% barviva, želatiny, rostlinného oleje, cukru, škrobu, antioxidantů a konzervačních látek.

Canthaxanthin patří do větší třídy fytochemikálií terpenoidů. V některých zemích je však Canthaxanthin 10% zakázáno.

 

Fengchen Group je předním dodavatelem 10% Canthaxanthinu, 20% prášku z Číny v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají ten správný dodavatel Canthaxanthinu 10%, 20% prášku, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte Canthaxanthin 10%, 20% prášek, obráťte se na společnost Fengchen Group.

Jako profesionální Čína Canthaxanthin 10%, 20% dodavatele surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Canthaxanthin 10%, 20% API z Číny v Číně téměř 10 let.


Aplikace:

- Canthaxanthin 10% Feed grade obvykle používaný pro barvení kůže drůbeže, nohou a žloutku.

- Canthaxanthin 10% Feed grade se používá jako antioxidant.

- Canthaxanthin 10% Feed Grade zlepší odolnost zvířat a sníží výskyt onemocnění

V potravinářském průmyslu: potravinová přísada kanthaxanthin

V krmivech: krmivová přísada kanthaxanthin

 

Hlavní funkce a výhody:

1. Léčba citlivosti na slunce způsobené určitými léky.

2. Léčivé svědění způsobené sluncem

3. Způsobuje umělé opalování.

4. Další podmínky.

 

Canthaxanthin se používá jako pigmentace vaječného žloutku a brojleru jako červené složky žloutkové barvy. A v potravinách a kosmetice může Canthaxanthin také hrát důležitou roli v získání konečné barvy.

V nápojových a farmaceutických přípravcích se Canthaxanthin také používá jako barvivo. Poskytuje oranžovo-červený až červený odstín.

Obvyklé využití:

Canthaxanthin je červenohnědově zbarvená přísada používaná v rajčatových výrobcích, ovocných nápojích, klobásách a pečiva.

 

----

Limity schválení / spotřeby pro regulaci
Barevná přísada kanthaxanthin může být bezpečně použita pro barvení potravin obecně podle následujících předpisů:

(1) množství kanthaxanthinu může být <30 mg="" libra="" pevné="" nebo="" polotuhé="" potraviny="" nebo="" per="" pint="">

(2) Nesmí být použita pro barvení potravin, u nichž byly v souladu s článkem 401 zákona vyhlášeny normy totožnosti, pokud nejsou podle těchto norem povoleny další barvy.

----

Hodnocení bezpečnosti
Canthaxanthin není genotoxický analýzou závažnosti důkazů. Canthaxanthin se může jen špatně vstřebat z živočišného gastrointestinálního traktu.

Jakmile se Canthaxanthin vstřebá, pomalu se vyloučí z plazmy.

Většina kantaxanthinu bude přenesena do tukové tkáně, kde je remobilizace pomalá, a to iv podmínkách rychlého využití tuku. Ačkoli to může být jen špatně absorbováno, kanthaxanthin, stejně jako jiné karotenoidy, může být štěpen buněčnou dioxygenasou za vzniku dvou identických fragmentů 4-oxoretinalu.

--------

Skladování: V těsnícím kontejneru mimo vlhkost, kyslík, teplo a světlo. Jakmile je původní balíček otevřený, použijte ho rychle.

Doba použitelnosti: 3 roky.

COA kanthaxanthinu 10%

Název produktu: Canthaxanthin 10%

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Purpurové až červenohnědé brouky, s bílými skvrnami potravinového škrobu

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 8%

4,9%

Velikost částic

Nejméně 95% prochází sítem č. 20

100% průchod

Pb

≤ 10 ppm

<>

Celkový počet životaschopných bakterií

≤ 3000 cfu / g

<10 cfu="">

Celkový počet forem

≤ 1000 cfu / g

<10 cfu="">

Druhy Salmonella

Negativní

Nezjištěno

Testování (kanthaxanthin)

≥ 10%

10,9%

Nejvyšší kvalita, Čína Canthaxanthin 10% prášek / substance továrna v Číně; Čína Canthaxanthin 10% dodavatele v Číně. Čína Canthaxanthin 10% Výrobce v Číně.


Pokud hledáte Canthaxanthin 10%, Canthaxanthine 20% CAS 517-78-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like