Vápenatá polykarbofilová prášková surovina, API CAS 9003-97-8

Čína Polykarbophil vápníku Dodavatelé, polykarbophil vápníku Výrobci CAS 9003-97-8 Název produktu: Polykarbofilová prášková surovina, API CAS 9003-97-8 Synonyma: Polykarbophil Calcium, Ca Polycarbophil Číslo CAS: 9003-97-8 Charakteristika: Bílá až krémová bílý prášek Test: ≥ 98,0% Vápník Polycarbophil Vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Čína Polykarbophil vápník Dodavatelé, polykarboxyl vápenatý Výrobci CAS 9003-97-8

Calcium Polycarbophil Powder Raw Material, API.jpg

Název produktu: Polykarbofilová prášková surovina vápníku , API

Synonyma: polykarbophil vápník, Ca polykarbofil

Číslo CAS: 9003-97-8

Charakteristika: Bílý až krémově bílý prášek

Test: ≥ 98,0% vápenatý polykarbofil

Vzorec: (C3H3Ca1 / 202) a (C6H10O2) b

Vzorec struktury:

Calcium Polycarbophil Powder Raw Material, API formula.jpg

Informace o balení: 25 kg / Drum

Klíčová slova: Polykarbofil vápenatý, Polycarbophil Calcium Powder Surovina, API

Standardní: USP37, USP39 Standard.


Popis:

Vápník Polycarbophil (Polycarbophil Calcium) se používá hlavně jako stabilizátor stolice. Chemicky je to syntetický polymer kyseliny polyakrylové zesítěný divinylglykolem, přičemž vápník je protiiont.

Vápník Polycarbophil (Polycarbophil Calcium) se zabývá zácpou, průjem a břišní nepohodlí. Objemová hmota stimuluje střevní svaly a zrychluje průchod stolice přes tlusté střevo. Výsledky se obvykle vyskytují během 12 až 72 hodin.

Upozornění: Polykarbofil vápníku nebude fungovat bez zvýšeného příjmu tekutin.

Vápencový polykarbofil byl prodáván jako přípravek, který je používán k léčbě funkční poruchy střev a jako agens generující objem.


Polykarbofilní vápník ( Calcium Polycarbophil ) je lék používaný jako stabilizátor stolice. Chemicky je to syntetický polymer kyseliny polyakrylové zesítěný divinylglykolem, přičemž vápník je protiiont. Polykarbofilní vápník ( vápenatý polykarbofil ) se používá především k léčbě zácpy. Kromě toho může být použita také k úlevě od příznaků syndromu dráždivého střeva nebo průjem. Výhodou vápníku Polycarbophil ( Calcium Polycarbophil ) je méně plynu a nadýmání v porovnání s produkty psylliového laxativu. Nicméně stále existují určité šance, že polykarbofilní vápník ( vápenatý polykarbofil ) může způsobit pálení žáhy a břicové křeče. Je nerozpustný ve vodě, zředěných kyselinách a zředěných alkáliích. Polykarbofilní vápník ( Calcium Polycarbophil ) surovina, API BP, EP, USP má výjimečně vysokou schopnost vázání vody. Neinterferuje s aktivitou trávicích enzymů nebo intestinální absorpcí, má dostatečnou stabilitu. Polykarbofilní vápník ( vápenatý polykarbofil ) je fyziologicky inertní a nezpůsobuje podráždění gastrointestinálního traktu.

 

Jako profesionální surovina China Polycarbophil vápník ( Calcium Polycarbophil ), API BP, EP, USP dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Polycarbophil vápník ( Calcium Polycarbophil ) suroviny, API BP, EP, USP z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Používání:

Naše polykarbofilní vápník (Polycarbophil Calcium) je surovina pro výrobu léků, které budou léčit zácpu . Je známo, že tvoří prohlubující se projímadlo . Vápník Polycarbophil (Polycarbophil Calcium) zvyšuje objem ve stolici, což je účinek, který pomáhá způsobovat pohyb střev . Vápník Polycarbophil působí také tím, že zvyšuje množství vody v stolici, což činí stolici měkčí a snadnější procházet.

POZNÁMKA: Informujte svého lékaře, pokud váš stav přetrvává nebo se zhoršuje, nebo se objeví krvácení z konečníku. Pokud si myslíte, že máte vážný zdravotní problém, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Mechanismus účinku:

Polykarbofilní vápník ( vápenatý polykarbofil ) je znám jako svalové tlumivé činidlo. To bude efektivně zvyšovat objem v stoličce. To bude určitě prospěšné pro pohyb střev. Polykarbophil vápník ( Calcium Polycarbophil ) také funguje tím, že zvyšuje množství vody v stolici, takže stoličku měkčí a jednodušší projít.

 

Farmakodynamické funkce vápníku polykarbofilu ( polykarbofil vápníku ):
Laxativní účinek: Polykarbofilní vápník ( Calcium Polycarbophil ) může absorbovat vodu a rozšiřovat. Proto zvýší objem stolice a vlhkost a podpoří normální peristaltiku a motilitu střev.
Anti-průjmový účinek: Polykarbofilní vápník ( Calcium Polycarbophil ) také absorbuje střevní tekutinu. Tím obnoví normální konzistenci stolice a objem.

 

Interakce polykarbofilového vápníku ( polykarbophilum vápníku):
Absorpce tetracyklinů: Polykarbofilní vápník (vápník polykarbophil) může snížit absorpci tetracyklinu. Kombinované použití by mělo být věnováno zvláštní pozornost.

 

Nežádoucí účinky polykarbofilového vápníku ( vápenatý polykarbofil)
Použití polykarbofilového vápníku (kalcium polykarbofil) může vést k nežádoucím reakcím, jako je plnost břicha a zvýšený flatus, střevní obstrukce.
Jiné nežádoucí účinky: Dlouhodobé užívání polykarbofilového vápníku (vápník polykarbophil) může vyvíjet závislost laxativu.


COA vápníku Polycarbophil

Název produktu

Vápník polykarbofil

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý až krémově bílý prášek

bílý prášek

Identifikace

(Polykarbofil vápenatý)

Při testování podle pokynů v testu absorpce prášku absorbuje přibližně 35násobek původní hmotnosti.

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 10,0%

4,73%

Absorbující výkon

≥ 35 g / g

51,96 g / g

Obsah vápníku

18,0% ~ 22,0%

20,26%

Velikost částic ≤ 20 # (ASTM)

≥ 95%

100%

Velikost částic ≤ 325 # (ASTM)

≤ 30%

5%

Akrylová kyselina

<>

Odpovídá

Divinyl Glycol

<>

Nezjištěno

Stanovení

(Polykarbofil vápenatý)

≥ 98,0%

98,9%


Nejvyšší kvalita, Čína Čistý vápenatý polykarbofil (polykarbofilní vápník) Prášek / látka; Čína Kalcium Polycarbophil (Polycarbophil vápník) Dodavatelé surovin v Číně. Čína Polykarbophil vápník (Polycarbophil vápník) API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte kalcium Polycarbophil Powder Suroviny, API CAS 9003-97-8, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like