Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil

Výsledky ukazují, že Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil má zjevné účinky na Staphylococcus aureus (včetně kmenů produkujících beta-laktamázu), Streptococcus pneumoniae a Streptococcus pyogenes v grampozitivních aerobních bakteriích a na houby Enterococcus, Listeria monocytogenes, Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus saprophyticus a Staphylococcus Warnei.

Podrobnosti o produktu

Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil

image001

Čína Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Cefprozilum

CAS číslo: 92665-29-7 nebo 121123-17-9

Vlastnosti: Bílý až žlutý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C18H19N3O5S-H20, C18H21N3O6S

Struktura vzorce:

image002


KLÍČOVÁ slova:

Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil


Popis :

Výsledky ukazují, že Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil má zjevné účinky na Staphylococcus aureus (včetně kmenů produkujících beta-laktamázu), Streptococcus pneumoniae a Streptococcus pyogenes v grampozitivních aerobních bakteriích a na houby Enterococcus, Listeria monocytogenes, Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus saprophyticus a Staphylococcus Warnei. Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil je antibiotikum druhé generace cefalosporinového antibiotika, které lze použít k léčbě bronchitidy nebo jiných bakteriálních infekcí. Tento produkt může být ve formě tablet nebo suspenzí.

Jako nejznámější čínský Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil v Číně je produkt společnosti Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.


Farmakologické účinky Cefprozilu nebo Cefrozilu BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil:

Mechanismus účinku této látky je podobný mechanismu účinku jiných cefalosporinů, zejména blokováním biosyntézy bakteriální buněčné stěny. Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil je charakterizován svou anti-gram-negativní bacilí aktivitou a jeho stabilita vůči beta-laktamáze gram-negativních bacil je silnější než u první generace cefalosporinů. Cefpropylen má dobrou antimikrobiální aktivitu proti Staphylococcus aureus (včetně kmenů produkujících beta-laktamázu), Streptococcus pneumoniae a Streptococcus pyogenes a proti Enterococcus houževnatému, Listeria monocytogenes, Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus putrecccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptococcus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptoccus, Streptococcus F, G a Streptococcus viridis mají také určitou antimikrobiální aktivitu. Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil má silnou antimikrobiální aktivitu proti Haemophilus Haemophilus (včetně kmenů produkujících beta-laktamázu) a Moraxella catarrhalis (včetně kmenů produkujících beta-laktamázu) u gramnegativních aerobních bakterií a proti kyselině citronové bakterie, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Neisseria gonorrhoeae (včetně kmenů produkujících beta-laktamázu) a bizarní. Proteus, Salmonella, Shigella a Vibrio mají také určité antimikrobiální aktivity. Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil má určitou antimikrobiální aktivitu proti melanobaktériím, Clostridium difficile, Clostridium perfringens, Clostridium, Streptococcus digestive a Propionibacterium acne v anaerobních bakteriích. Cefpropylen nemá žádnou antimikrobiální aktivitu proti Stafylokokům a Enterococcus faecalis rezistentním na meticilin, nejvíce křehkým bakteriím, Acinetobacter, Enterobacter, Morganella, Proteus vulgaris, Providencia a Pseudomonas.


Použití Cefprozilu nebo Cefrozilu BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil:

Tento produkt má silný účinek na pyogenní pneumonii a Streptococcus lactis, na meticilin-senzitivní Staphylococcus aureus a má také inhibiční účinek na chřipkový hemofilus. Pro mírné až střední infekce kůže a dýchacích cest způsobené citlivými bakteriemi. Cefalosporiny druhé generace jako Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil mají širokospektrální antimikrobiální aktivitu.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem práškového prášku Cefprosil v Číně, EP Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo China Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Výrobce a dodavatel prášku Cefprosil v případě potřeby. Pokud se chystáte koupit nebo koupit Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil Prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


Ostatní jména:

(6R, 7R) -7 - [[(2R) -2-amino-2- (4-hydroxyfenyl) acetyl] amino] -8-oxo-3 - [(E) -prop-1-enyl] -5- hydrát thia-l-azabicyklo [4.2.0] okt-2-en-2-karboxylové kyseliny


Špičková kvalita, čistý Cefprozil nebo Cefrozil BP EP USP CAS 92665-29-7 Cefprosil Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte cefprozil nebo cefrozil bp ep usp cas 92665-29-7 cefprosil, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cefprozil nebo cefrozil bp ep usp cas 92665-29-7 cefprosil, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like