Surová kyselina cefodizimu

Surová kyselina cefodizimu je bílý až nažloutlý bílý krystalický prášek, bez zápachu nebo mírně zvláštní vůně, hořká chuť. Je velmi rozpustný ve vodě (asi 270 g / l) a téměř nerozpustný v ethanolu nebo etheru.

Podrobnosti o produktu

Surová kyselina cefodizimu

image001

Čína Cefodizime Acid surovina továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Cephodizime; Cefodizimum; Cefodizima; Cefodizme;

CAS číslo: 69739-16-8

Vlastnosti: Bílý až lehce žlutý prášek.

Molekulový vzorec: C20H20N6O7S4

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Surová kyselina cefodizimu


Popis:

Surová kyselina cefodizimu je bílý až nažloutlý bílý krystalický prášek, bez zápachu nebo mírně zvláštní vůně, hořká chuť. Je velmi rozpustný ve vodě (asi 270 g / l) a téměř nerozpustný v ethanolu nebo etheru. Klinicky se surová kyselina cefodizime používá pro infekce způsobené citlivými bakteriemi, jako jsou infekce horních a dolních močových cest, infekce dolních dýchacích cest, kapavka a tak dále.

Surová kyselina cefodizimu je léčivo cefalosporinů třetí generace. Ve srovnání s jinými podobnými léky má tento produkt nejen vysoce účinnou a širokospektrální antimikrobiální aktivitu, ale má také imunopotenciaci. Kyselina cefodizimová se používá hlavně na klinice u pneumonie, bronchitidy, angíny, pyelonefritidy, cholangitidy, infekce močových cest atd. Způsobené citlivými bakteriemi, jako je pneumokok a streptokok. Gonokoková uretritida, laryngofaryngitida, cholecystitida, gynekologické infekce a zánět středního ucha atd. Současný výzkum a aplikace ukazují, že cefodizime má vysokou klinickou hodnotu pro děti a starší osoby s nízkou imunitou.

Jeho síla je podobná jako u ceftriaxonu. Surová kyselina cefodizimu má dobrou antimikrobiální aktivitu proti Escherichia coli, pneumonii, Pseudomonas aeruginosa, Klebsiella, Haemophilus influenzae, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Catamola, Salmonella a Enterobacter. Má také dobrou antimikrobiální aktivitu proti Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pyogenes, trávicím Streptococcus, Pneumococcus a Neisseria gonorrhoeae.

Špičková kvalita, čistá surová kyselina cefodizime Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte surovinu cefodizimové kyseliny, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cefodizime kyselina surovina, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like