Sodík cefmetazolu BP EP USP sodík cefmetazolu CAS 56796-39-5

Cefmetazolový sodík BP EP USP Cefmetazolový sodík CAS 56796-39-5 je semisyntetický derivát cefalosporinu. Jeho antimikrobiální aktivita je podobná jako u cefalosporinů druhé generace.

Podrobnosti o produktu

Sodík cefmetazolu BP EP USP sodík cefmetazolu

image001

Čína Cefmetazole Sodium BP EP USP Cefmetazole Sodium CAS 56796-39-5 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 56796-39-5

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C15H16N7NaO5S3


KLÍČOVÁ slova:

Sodík cefmetazolu BP EP USP sodík cefmetazolu


Popis:

Cefmetazolový sodík BP EP USP Cefmetazolový sodík CAS 56796-39-5 je semisyntetický derivát cefalosporinu. Jeho antimikrobiální aktivita je podobná jako u cefalosporinů druhé generace. Cefmetazolový sodík BP EP USP Cefmetazolový sodík CAS 56796-39-5 má také dobrou antimikrobiální aktivitu proti některým kmenům rezistentním na cefalosporiny. Má silnou antimikrobiální aktivitu proti Staphylococcus, Escherichia coli, Klebsiella, Indole-negativní nebo pozitivní Proteus, Bacteroides fragilis, Trávící koky (včetně trávicího Streptococcus) atd. Cefmetazolový sodík BP EP USP Cefmetazolový sodík CAS 56796-39-5 se neabsorbuje perorálně a lze jej použít pouze k intravenóznímu podání.


Cefmetazolový sodík BP EP USP Cefmetazolový sodík je vhodný k léčbě následujících infekcí způsobených citlivými bakteriemi:

1. Pomůže léčit infekce dýchacích cest (jako je bronchitida, bronchiektáza s infekcí, pneumonie, sekundární infekce chronických onemocnění dýchacích cest, plicní absces, empyém).

2. Infekce močových cest (jako je pyelonefritida a cystitida).

3. Cholangitida a cholecystitida.

4. Peritonitida.

5. Infekce ženského reprodukčního systému (jako je vestibulární adenitida, intrauterinní infekce, adnexitida dělohy, zánět pánve, parametrritida).

6. Septikémie.

7. Celulitida a zánět čelistí.


Poznámky:

Pokud jste alergický na cefalosporin nebo penicilin, používejte cefmetazolol sodný BP EPP USP cefmetazolol sodný opatrně. Tuto surovinu používejte opatrně u pacientů se zhoršenou funkcí ledvin. Používejte opatrně během těhotenství a kojení.

Zásilka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších cefmetazolových sodíku BP EP USP výrobce cefmetazolových sodných prášků v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychlá.

Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo Čína Cefmetazolový sodík BP EP USP Cefmetazolový sodík CAS 56796-39-5 práškový výrobce a dodavatel, když to potřebují.

Jiné jméno:

Sodium (6R, 7S) -7 - [[2- (kyanomethylsulfanyl) acetyl] amino] -7-methoxy-3 - [(l-methyltetrazol-5-yl) sulfanylmethyl] -8-oxo-5-thia-1- azabicyklo [4.2.0] okt-2-en-2-karboxylát


Špičková kvalita, čistý cefmetazolový sodík BP EP USP cefmetazolový sodík CAS 56796-39-5 Továrna na práškové látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sodnou sůl cefmetazolu bp ep usp cefmetazol sodný cas 56796-39-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cefmetazol sodný bp ep usp cefmetazol sodný kas 56796-39-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like