Cefixime BP EP USP surovina

Cefixime BP EP USP Surovina se používá k léčbě některých specifických bakteriálních infekcí včetně infekcí močových cest, ušní infekce, jako je kapavka, které ovlivňují močovou trubici a konečník. Je to lék na předpis. Cefixime BP EP USP Surovina se také používá k léčbě zhoršujících se příznaků závažných případů bronchitidy.

Podrobnosti o produktu

Cefixime BP EP USP Surovina

image001

Čína Cefixime BP EP USP Suroviny továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma:

Cefixim, Cefixima, Cefixime bezvodý, Cefiximum

Číslo CAS: 79350-37-1

Charakteristika: Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek.

Čistota (test): 99% Min

Molekulový vzorec: C16H15N5O7S2

Strukturní vzorec:

image002


Vlastnosti:

Hustota: 1,85 g / cm3

Teplota tání: 218-225 ° C

Rozpustnost: 55,11 mg / l ve vodě

Vzhled: bílý až téměř bílý prášek nebo prášek z bílého krystalu


Klíčová slova:

Cefixime BP EP USP Surovina

image003

Popis:

Cefixime BP EP USP Surovina se používá k léčbě některých specifických bakteriálních infekcí včetně infekcí močových cest, ušní infekce, jako je kapavka, které ovlivňují močovou trubici a konečník. Je to lék na předpis. Cefixime BP EP USP Surovina se také používá k léčbě zhoršujících se příznaků závažných případů bronchitidy.

Tato surovina nebude fungovat pro léčbu virové infekce. Například, to nebude fungovat při boji proti běžnému nachlazení nebo chřipce.

Cefixime BP EP USP Surovina patří do skupiny léčiv zvaných Cephalosporin Antibacterials. Tato klasifikace je antibakteriální léčivo, které zabíjí bakterie tím, že interferuje s tím, jak bakterie budují své buněčné stěny.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Cefixime BP EP USP Surový prášek Výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a poměrně rychlá.

Cefixime BP EP USP Surovina je širokospektrální antibiotikum, což znamená, že je účinné proti širokému spektru bakterií. Léčí infekce tím, že zabíjí nebo zastavuje růst odpovědných bakterií. Jedná se o perorálně podávané cefalosporinové antibiotikum 3. generace.

Stejně jako ostatní cefalosporiny třetí generace, jako je ceftriaxon a cefotaxime, Cefixime BP EP USP Surový materiál je vysoce stabilní v přítomnosti beta-laktamázových enzymů. Výsledkem je, že mnoho organismů rezistentních vůči penicilinům a některým cefalosporinům v důsledku přítomnosti beta-laktamáz může být náchylných k cefiximu. Antibakteriální účinek Cefixime BP EP USP Surovina je výsledkem inhibice syntézy mukopeptidů v buněčné stěně bakterií.

Jako nejznámější Čína Cefixime BP EP USP suroviny prášek dodavatele v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Stejně jako všechna beta-laktamová antibiotika se Cefixime BP EP USP Surový materiál váže na specifické proteiny vázající penicilin umístěné uvnitř stěny bakteriální buňky, což způsobuje inhibici třetí a poslední fáze syntézy bakteriální buněčné stěny.

Je účinný, když Cefixime BP EP USP Suroviny bojuje proti:

Ušní (zánět středního ucha způsobený Haemophilus influenzae, Moraxella catarrhalis a S. pyogenes.) Nos, dutiny (sinusitida), Hrdlo (angína, faryngitida způsobená S. pyogenes), hrudník a plíce (bronchitida, pneumonie způsobená Streptococcus pneumoniae a Haemophilus) influenzae).


Použití a aplikace:

Viz výše.

Vhodné pro bronchitidu, pneumonii, pyelonefritidu, cystitidu, uretritidu, cholecystitis, cholangitidu, šarlatovou horečku, otitis media, sinusitidu

Fengchen Group je přední Čína Cefixime BP EP USP suroviny a výrobce prášek. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Cefixime BP EP USP surovin prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Při nákupu nebo nákupu Cefixime BP EP USP Suroviny Powder z Číny se prosím obraťte na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image004

image005

image006

Top kvalita, čistý Cefixime BP EP USP Suroviny Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte cefixime bp ep usp surovin, vítejte na nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: cefixime bp ep usp surovina, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like