Sodík cefapirinu BP EP USP Sodík cefapirinu CAS 24356-60-3

Cefapirin Sodium BP EP USP Cefapirin Sodium patří do první generace cefalosporinů. Cefpirin sodný je první generací polosyntetických cefalosporinů. Na klinice se sodné soli podávají intramuskulárně nebo intravenózně.

Podrobnosti o produktu

Sodium cefapirin BP EP USP Sodium cefapirin

image001

Čína Cefapirin Sodium BP EP USP Cefapirin Sodium CAS 24356-60-3 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 24356-60-3

Molekulární vzorec: C17H16N3NaO6S2

Struktura vzorce:

image002

KLÍČOVÁ slova:

Sodík cefapirinu BP EP USP Sodík cefapirinu CAS 24356-60-3


Popis:

Cefapirin Sodium BP EP USP Cefapirin Sodium patří do první generace cefalosporinů. Cefpirin sodný je první generací polosyntetických cefalosporinů. Na klinice se sodné soli podávají intramuskulárně nebo intravenózně. Mechanismy: Cefapirin Sodium BP EP USP Cefapirin Sodium CAS 24356-60-3 je fungicid. Jeho antimikrobiální mechanismus je inhibovat biosyntézu bakteriální buněčné stěny. Tento produkt má silnou afinitu k penicilin vázajícímu proteinu (PBP), cílovému proteinu na intimu bakteriální buněčné membrány.


Mechanismus účinku:

Vliv sodíku cefpirinu na pneumokok.

Antimikrobiální spektrum a antimikrobiální aktivita přípravku jsou podobné jako u cefazolinátu sodného. Cefapirin sodný BP EP USP Cefapirin sodný CAS 24356-60-3 je stabilní vůči beta-laktamáze a vysoce účinný vůči pneumokokům a enterokokům. Je to široké spektrum antibiotik beta-laktamu. Kromě Enterococcus, Meticilin-rezistentního Staphylococcus aureus a Penicilin-rezistentního Staphylococcus aureus, mají silnou antimikrobiální aktivitu proti jiným gram-pozitivním kokům a běžným gram-negativním bacilům; mají více antimikrobiální aktivity proti grampozitivním kokům než cefalosporiny druhé a třetí generace; mají nejvíce antimikrobiální aktivitu proti gramnegativním bacilům u cefalosporinů první generace. Cefalosporiny třetí generace nejsou tak dobré jako cefalosporiny druhé generace. Cefapirin sodný BP EP USP Cefapirin sodný CAS 24356-60-3 je nestabilní vůči beta-laktamáze produkované negativními bacily, takže proti němu je rezistentních mnoho negativních bacilů. Nemá žádnou antimikrobiální aktivitu proti Pseudomonas aeruginosa, Enterobacter a anaerobním bakteriím. Odolnost proti Listeria, Chlamydia, Clostridium difficile a Bacteroides fragilis.

Jako nejznámější čínský cefapirinový sodík BP EP USP cefapirinový sodík CAS 24356-60-3 v Číně je produkt společnosti Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.


Poznámky:

1. Křížová alergie: Pacienti alergičtí na cefalosporin nebo cefhamycin by měli věnovat zvláštní pozornost přípravku Cefapirin Sodium BP EP USP Cefapirin Sodium CAS 24356-60-3 před použitím.

Jiné cefalosporiny nebo cefalosporiny mohou být také alergické. Pacienti, kteří jsou alergičtí na peniciliny, deriváty penicilinu nebo penicilin, mohou být také alergičtí na cefalosporiny nebo cefalosporiny.


Fengchen Group je předním čínským cefapirinem sodným BP EP USP cefapirinem sodným CAS 24356-60-3 Práškový dodavatel a výrobce.


Ostatní jména:

Sodium (6R, 7R) -3- (acetyloxymethyl) -8-oxo-7 - [(2-pyridin-4-ylsulfanylacetyl) amino] -5-thia-l-azabicyklo [4.2.0] okt-2-en 2-karboxylát

Špičková kvalita, čistý cefapirinový sodík BP EP USP Cefapirinový sodík CAS 24356-60-3 Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sodnou sůl cefapirinu bp ep usp cefapirin sodný cas 24356-60-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cefapirin sodný bp ep usp cefapirin sodný cas 24356-60-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like