Cefamandol Nafate BP EP USP Cemandil Sodná sůl CAS 42540-40-9

Klinicky je Cefamandole Nafate BP EP USP Cemandil sodná sůl CAS 42540-40-9 vhodná pro plicní infekce, infekce močových cest, infekce žlučových cest, infekce kůže a měkkých tkání, infekce kostí a kloubů, sepse a infekce břicha způsobená citlivými bakteriemi.

Podrobnosti o produktu

Cefamandol Nafate BP EP USP sodná sůl cemandilu

image001

Čína Cefamandole Nafate BP EP USP Sodná sůl cemandilu Cemandil CAS 42540-40-9 továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Cefamandole Sodium, Cefmendorate sodný

CAS číslo: 42540-40-9

Vlastnosti: Bílý až téměř bílý prášek.

Molekulový vzorec: C18H18N6O5S2

Struktura vzorce:

image002

image003


KLÍČOVÁ slova:

Cefamandol Nafate BP EP USP sodná sůl cemandilu CAS 42540-40-9


Popis:

Klinicky je Cefamandole Nafate BP EP USP Cemandil sodná sůl CAS 42540-40-9 vhodná pro plicní infekce, infekce močových cest, infekce žlučových cest, infekce kůže a měkkých tkání, infekce kostí a kloubů, sepse a infekce břicha způsobená citlivými bakteriemi.


Mechanismus účinku:

Cefamandol Nafate BP EP USP Sodná sůl cemandilu CAS 42540-40-9 je cefalosporin druhé generace pro injekci. Má silnou baktericidní aktivitu a široké antimikrobiální spektrum. Jeho mechanismem je narušit syntézu peptidoglykanu buněčné stěny inhibicí acetyl-transpeptidázy bakterií, čímž se bakterie stávají vláknitými nebo sférickými a nakonec se rozpustí, čímž hrají baktericidní roli. Cefamandol Nafate BP EP USP Sodná sůl Cemandilu CAS 42540-40-9 má silnou antimikrobiální aktivitu proti záškrtu, Escherichia coli, Proteus mirabilis, pneumonii, chřipkovým bacilům, některým Aerobacteria, Proteus indole-pozitivním, Pruviden bacilli, tyfus bacilli, Shig, Gigella a Meningococcus a má špatnou antimikrobiální aktivitu proti Bacillus fragilis. Rezistence na Serratia, Bacillus produkující alkálie, Acinetobacter, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus a Methicillin-Staphylococcus aureus rezistentní na Sefium Cefmendoformate.

Jako nejznámější čínský cefamandol Nafate BP EP USP sodná sůl cemandilu Cemandil CAS 42540-40-9 Dodavatel prášku v Číně, produkt skupiny Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.


Cefmendorát sodný nebo Cefamandole Nafate BP EP USP Sodná sůl cemandilu CAS 42540-40-9 je druhá generace antibiotik cefalosporinů. Jeho antimikrobiální aktivita je pouze 1 / 5-1 / 10 aktivity cefmendoru, ale může být rychle hydrolyzována na cefmendore po vstupu do těla, takže jejich antimikrobiální aktivita je v podstatě stejná.


Antimikrobiální aktivita a stabilita B-laktamázy gramnegativních bakterií je lepší než aktivita cefalosporinů první generace, ale nižší než aktivita cefalosporinů třetí generace. Účinek grampozitivních koků, včetně enzymu rezistentního Staphylococcus aureus, je podobný nebo mírně horší než účinek cefalosporinů první generace (např. Ceftiofen nebo cefazolin), ale silnější než účinek cefalosporinů třetí generace. Droga je rezistentní vůči Staphylococcus aureus (kmeny citlivé na penicilin a rezistentní na léčivo), Staphylococcus epidermidis, Streptococcus B, Streptococcus pneumoniae, Escherichia coli, Klebsiella, Enterobacter, Haemophilus influenzae, Proteus mirabilis, Digescanto Digcancocan, Digescorancan, Digescorancan, Digescanus, Digesco, Streptococcus. Anaerobní bakterie, jako je Clostridium, Faecium a Clostridium, všechny mají antimikrobiální aktivitu, ale mají špatnou antimikrobiální aktivitu proti Bacillus fragilis. Většina Salmonella, Acinetobacter, Pseudomonas, Alkali produkující Bacillus a Methicilin-rezistentní Staphylococcus aureus jsou rezistentní na tento lék. Po intramuskulární injekci nebo intravenózním podání se léčivo rychle hydrolyzovalo na cefmendor. Koncentrace léčiv v srdcích, plicích, játrech, slezině, žaludku, střevech a reprodukčních orgánech byla 8% - 24% v krvi a 2krát, 4,6krát a 145krát v ledvinách, žluči a moči. Když se vyskytne meningitida, může léčivo procházet bariérou mozkomíšního moku v krvi a koncentrace léčiva v mozkomíšním moku souvisí s množstvím proteinu. Míra vazby na proteiny byla 78%. Cefamandole Nafate BP EP USP Sodná sůl cemandilu v těle se nemetabolizuje a vylučuje se hlavně prostřednictvím glomerulů a tubulů. 65% - 85% léčiv je vylučováno močí během prvních 8 hodin a malé množství léčiv může být vylučováno žlučí. Poločasy intramuskulární injekce a intravenózní injekce byly 1 hodina, respektive 32 minut.


Fengchen Group je předním čínským cefamandol Nafate BP EP USP sodná sůl cemandilu Cemandil Práškový dodavatel a výrobce prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo Čína Cefamandole Nafate BP EP USP Cemandil sodná sůl CAS 42540-40-9 prášek výrobce a dodavatel, když to potřebují.

Ostatní jména:

Sodium [6R- [6alfa, 7beta (R *)]] - 7 - [[(formyloxy) fenylacetyl] amino] -3 - [[(1-methyl-1 H-tetrazol-5-yl) thio] methyl] -8 -oxo-5-thia-l-azabicyklo [4.2.0] okt-2-en-2-karboxylát

7 - [(2-Hydroxy-2-fenylacetyl) amino] -3 - [(1-methyltetrazol-5-yl) sulfanylmethyl] -8-oxo-5-thia-l-azabicyklo [4.2.0] okt-2- kyselina ene-2-karboxylová; cefamandol; florfenicol-d3 AMin; cephamandol;


Špičková kvalita, čistý Cefamandol Nafate BP EP USP Sodná sůl cemandilu CAS 42540-40-9 Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte cefamandol nafate bp ep usp cemandil sodná sůl cas 42540-40-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cefamandol nafát bp ep usp cemandil sodná sůl cas 42540-40-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like