Cefalothin sodný BP USP EP Cefalothin sodný CAS 58-71-9

Cefalothin Sodium BP USP EP Cefalothin Sodium je cefalosin sodný první generace se širokým antimikrobiálním spektrem a silnou aktivitou proti grampozitivním bakteriím.

Podrobnosti o produktu

Cefalothin Sodium BP USP EP Cefalothin Sodium

image001

Čína Cefalothin Sodium BP USP EP Cephalothin Sodium CAS 58-71-9 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Cefalotin sodný; Cefalotin sodný;

CAS číslo: 58-71-9

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C16H15N2NaO6S2

Struktura vzorce:

image002

KLÍČOVÁ slova:

Cefalothin sodný BP USP EP Cefalothin sodný CAS 58-71-9


Popis:

Cefalothin Sodium BP USP EP Cefalothin Sodium je cefalosin sodný první generace se širokým antimikrobiálním spektrem a silnou aktivitou proti grampozitivním bakteriím. Je vhodný pro infekce dýchacích cest, infekce měkkých tkání, infekce močových cest a sepsu způsobené Staphylococcus aureus rezistentním na penicilin (kromě rezistentní na meticilin) a citlivé gramnegativní bacily. Antibiotika jako je cefalothin sodný BP USP EP cefalothin sodný CAS 58-71-9 by se měla používat v kombinaci, ale měli bychom být upozorněni na možné zhoršení nefrotoxicity. Tento produkt není vhodný pro pacienty s bakteriální meningitidou. Tento produkt inhibuje hlavně syntézu bakteriální buněčné stěny.


Cefalothin Sodium BP USP EP Cefalothin Sodium CAS 58-71-9 je stabilnější než ceftazidim vůči beta-laktamáze produkované Staphylococcus aureus a odolnější vůči grampozitivním bakteriím, včetně penicilin-senzitivního a rezistentního Staphylococcus aureus (s výjimkou meticilin-rezistentního) Staphylococcus aureus), než do cefalosporinů druhé a třetí generace. Surové beta-laktamázy jsou nestabilní a mají menší účinek na gramnegativní bakterie než na cefalosporiny druhé generace a třetí generace. Cefalothin Sodium BP USP EP Cephalothin Sodium CAS 58-71-9 může být klinicky použit jako výběr léčiv pro infekci dýchacích cest, infekci měkkých tkání, infekci močových cest a sepsu způsobenou Staphylococcus aureus rezistentním na penicilin (kromě rezistentní na meticilin)

Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo Čína Cefalothinový sodík BP USP EP Cephalothinový sodík CAS 58-71-9 prášek výrobce a dodavatel, když to potřebují.


Ostatní jména:

Synclotin;
Sodná sůl kyseliny 7- (thiofen-2-acetamido) cefalosporanové;
Monosodný (6R, 7R) -3-acetoxymethyl-8-oxo-7- [2- (thiofen-2-yl) acetylamido] -5-thia-1-azabicykl


Špičková kvalita, čistý cefalothinový sodík BP USP EP Cephalothinový sodík CAS 58-71-9 Továrna na práškové látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sodnou sůl cefalothinu bp usp ep cefalothin sodný cas 58-71-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: cefalothin sodný bp usp ep cefalothin sodný cas 58-71-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like