Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP

vedoucí China Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP prášek dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít právo na výrobu prášku Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP, pokud ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP prášek z Číny

Podrobnosti o produktu

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP image

Čína Carbasalate vápník, Carbaspirin vápník USP BP EP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: vápník, 2-acetyloxybenzoát, močovina

Číslo CAS: 5749-67-7

Charakteristika: bílý prášek.

Molekulární vzorec: C19H18CaN2O9

Vzorec struktury:

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP structure formula

 

Balení: 25kgs / Fiber Drum

 

Klíčová slova:

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP.

 

Popis:

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP je analgetikum, antipyretikum a protizánětlivé léky. Může být také považován za inhibitor agregace krevních destiček. Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP je chelát acetylsalicylátu vápenatého (vápenatá sůl aspirinu) a močoviny.

Vlastnosti:

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP je bílý krystalický prášek, lehce hořký, snadno rozpustný ve vodě. Komplexy vápníku a močoviny acetylsalicylové kyseliny, metabolismus a farmakologický účinek a aspirin, antipyretické, analgetické, protizánětlivé a inhibiční účinky na agregaci trombocytů zabraňující trombóze způsobené různými příčinami. Rychlá perorální absorpce, rychle působící, vysoká biologická dostupnost, jaterní metabolismus, renální exkrece.

 

Základní informace Carbasalate calcium 5749-67-7:

Jméno výrobku

Carbasalate vápník

Synonyma

Carbaspirin vápník; Carbaspirin; Carbasalate calcium; Carbasalate Calium; Komplex s močovinou; Carbasalate Calcium 5749-67-7; Kalcium, 2-acetyloxybenzoát, močovina

CAS

5749-67-7

MF

C18H14CaO8.CH4N2O

MW

458,434

EINECS

227-273-0

Kategorie produktů

Farmaceutické meziprodukty; Surovina.

rozpustnost

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP je volně rozpustný ve vodě a v dimethylformamidu, prakticky nerozpustný v acetonu a bezvodém methanolu.

 

Použití a použití:

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP se používá pro horečku, bolesti hlavy, bolesti zubů, neuralgii, menstruační bolest, revmatismus a revmatoidní artritidu, zabraňuje přechodnému ischemickému záchvatu, trombóze, infarktu myokardu atd.

 

 

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem prášku Carbasalate Calcium Carbaspirin Calcium USP BP EP. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít právo na výrobu prášku Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP, pokud ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP prášek z Číny, prosím obrátit se na Fengchen Group.

 

----------------------------

Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Spec. Karbasalát vápník, karbaspirin vápník USP BP EP 5749-67-7:

Test

Specifikace Výsledek

Vzhled

bílý krystalický prášek.

Analýza,%

Ne méně než 99% a ne více než ekvivalent 101% ekvimolekulární sloučeniny di [2- (acetyloxy) benzoátu] vápenatého a močoviny

Identifikace

Infračervená spektrofotometrie

řešení

Řešení není více opalescet než referenční

Těžké kovy

<>

Sodík

Ne více než 0,1%

Voda

Ne více než 0,1%

Kyselina salicylová

Absorbance není větší než 0,115

Související látka

Absorbance není větší než 0,125

 

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP Properties

 

Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP specifications

 

FAQ:

Q1: Mohu získat nějaké vzorky?

Odpověď: Ano, můžeme dodat vzorek Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP, ale náklady na dopravu je třeba zaplatit našim zákazníkům.

Otázka č. 2: Jak spustit objednávky nebo provést platby?

A: Proforma faktura bude zaslána nejprve po potvrzení objednávky, přiložena naše bankovní informace. Platba T / T, Western Union atd.

Q3: Jak potvrdit kvalitu produktu před zadáním objednávky?

Odpověď: Pro testování můžete získat vzorky Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP nebo nám můžete zaslat své specifikace a požadavky na výrobky, vyrábíme produkty podle vašich požadavků.

Q4: Co je vaše MOQ?

A: Naše MOQ je 1kg. Obvykle však přijímáme menší množství, jako je 100 g za předpokladu, že výplata vzorku je 100% zaplacena.

Otázka č.5: Jak doručit dobru?

A: Dodací lhůta: přibližně 3-5 dní po potvrzení platby. (Čínské svátky nejsou zahrnuty)

Zahraniční jména

Carbasalatum Calcicum

Carbasalat vápník

Carbasalate calcique

Carbasalate calcique

Carbasalate Calcium

Acetylsalicylát vápenatý karbamid

Vápník Carbaspirin

Carbasalat-vápník

Carbasalate calcique

 

Fengchen Group Co, Ltd je výrobcem a prodejcem mnoha farmaceutických surovin, jako Carbasalate Calcium, Carbaspirin Calcium USP BP EP. Máme profesionální týmy pro všechny klienty ve slově. Chemické syntézy farmaceutických materiálů a medikamentů jsou naše hlavní produkty. Vlastníme pokročilé kompletní řemeslné zařízení a špičkové metody kontroly kvality, a vytvořil dobré technické spolupráce vztah s mnoha státních vědeckých ústavů.

Skupina Fengchen má kvalitu od života od okamžiku založení. Dobrý kredit již získává důvěru zákazníků jak v Číně, tak v zahraničí. Naše pověst je odměnou naší tvrdé práce.

 

Nejvyšší kvalita, čistý Carbasalate vápník, Carbaspirin vápník USP BP EP prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte karbasalát vápník, karbaspirin vápník usp bp ep, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: karbasalát vápník, karbaspirin vápník usp bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like