Capecitabine BP EP USP

Capecitabine BP EP USP je po perorálním podání rychle absorbován střevní sliznicí a poté převeden na neaktivní intermediární 5'-deoxy-5'-fluorocytidin pomocí karboxyesterázy v játrech

Podrobnosti o produktu

Capecitabine BP EP USP

image001

Čína Capecitabine BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Capecitabin

CAS číslo: 154361-50-9

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: C15H22FN3O6

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Capecitabine BP EP USP


Popis:

Capecitabin BP EP USP je po perorálním podání rychle absorbován střevní sliznicí a poté převeden na neaktivní intermediární 5'-deoxy-5'-fluorocytidin působením karboxyesterázy v játrech, poté přeměněn na 5'-deoxy-5'-fluorouracil pomocí cytidin deaminázy v jaterní a nádorové tkáně a nakonec katalyzované thymidin-fosforylázou na 5-FU v nádorové tkáni. A funguje to.

Capecitabine BP EP USP nemá cytoxicitu a dobrou bezpečnost a účinnost.

Klinické studie ukázaly, že koncentrace 5-FU v nádorových tkáních po podání Capecitabine BP EP USP byla významně vyšší než v krvi a ve svalu. Terapeutický účinek na různé nádory zvířat byl významně vyšší než u 5-FU. Tento produkt má synergický účinek s řadou protirakovinových léků.

Capecitabine BP EP USP se používá hlavně pro pokročilý karcinom prsu a tlustého střeva a lze jej použít jako záchrannou léčbu karcinomu prsu po selhání léčby antracyklinem a taxany.

Ostatní jména:

Capecytabin; Ro 09-1978; Captabin; 5'-Deoxy-5-fluor-N - [(pentyloxy) karbonyl] cytidin; Capecitabin;


Špičková kvalita, čistý Capecitabine BP EP USP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte capecitabine bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: capecitabine bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like