L-aspartát vápenatý CAS 39162-75-9

Vápník L-aspartát CAS 39162-75-9 Čína Vápník L-aspartát továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Di-L-aspartát vápenatý dihydrogen; asparaginát vápenatý; Di-L-aspartát CAS číslo: 39162-75-9 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C8H12CaN208; C8H12N2O8Ca ...

Podrobnosti o produktu

L-aspartát vápenatý CAS 39162-75-9

Calcium L-Aspartate CAS 39162-75-9

Čína továrna na vápník L-aspartát, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Di-L-aspartát vápenatý dihydrogen; asparaginát vápenatý; Di-L-aspartát

CAS číslo: 39162-75-9

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C8H12CaN208; C8H12N208Ca

Struktura vzorce:

Calcium L-Aspartate CAS 39162-75-9 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:L-aspartát vápenatý

Popis:

L-aspartát vápenatý je hygroskopický, bez zápachu, rozpustný ve vodě, nerozpustný v organickém rozpouštědle, s vysokou absorpční rychlostí. Vodný roztok L-aspartátu vápenatého je čirý po světle bílé barvě, s nejasnými toxickými a vedlejšími účinky a dobrou strukturální stabilitou.

Surovina L-aspartátu vápenatého je nová generace doplňku výživy vyrobeného nano drcením a molekulární chelatací kyseliny asparagové a vápníku, což lze považovat za čtvrtou generaci produktů doplňků vápníku.

Má mnoho účinků na vápník a proti únavě

Vápník L-aspartát je druh výživného obohacení. Může stabilně vstoupit do tenkého střeva žaludkem a být absorbován lidským tělem. Jeho molekulární struktura je podobná struktuře dipeptidového proteinu vápníku v přirozené potravě a snadno se vstřebává střevem.

L-aspartát vápenatý, který je zcela rozpustný ve vodě, má vysokou absorpční rychlost, vysokou biologickou dostupnost a vysokou bezpečnost

Funkce vápníku L-aspartátu:

1. Doplněk aminokyselin

L-aspartát vápenatý je z názvu produktu patrný, že tento produkt pomáhá doplňovat aminokyselinu lidského těla. Když lidské tělo postrádá aminokyselinu, způsobí řadu příznaků, takže pokud chcete nemoc účinně zlepšit

2. L-aspartát vápenatý je doplněk vápníku

Když staří lidé dosáhnou určitého věku, jsou náchylní k osteoporóze. V tuto chvíli si mohou vybrat, zda tento produkt vezmou, aby dosáhli účinku účinného doplňku vápníku.

Zároveň puberta potřebuje také hodně vápníku. Tento produkt lze použít jako zdroj vápníku

3. Udržujte se v kondici

Další výhodou aspartátu vápenatého je to, že může přispět ke zlepšení vlastní funkce těla'

Vápník L-aspartát je široce používán v lékařství, potravinářství a chemickém průmyslu.

V potravinářském průmyslu je to dobrý doplněk výživy přidávaný do všech druhů chlazených nápojů; je také hlavní surovinou sladidla.

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / substanci vápníku L-aspartát, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte kalcium l-aspartát cas 39162-75-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: kalcium l-aspartát cas 39162-75-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like