Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát

Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát Čína Kalcium dibutyryladenosin cyklofosfát továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Calcii Dibutyry-ladenosini Cyclophosphas; Charakteristika DBcAMP-Ca: Světle žlutý prášek. Molekulární vzorec: C18H23N5O8P.1 / 2Ca2.3H2O Struktura vzorce: ...

Podrobnosti o produktu

Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát

Calcium Dibutyryladenosine Cyclophosphate

Čína Kalcium dibutyryladenosin Cyklofosfátová továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Calcii Dibutyry-ladenosini Cyclophosphas; DBcAMP-Ca

Vlastnosti: Světle žlutý prášek.

Molekulový vzorec: C18H23N5O8P.1 / 2Ca2.3H20

Struktura vzorce:

Calcium Dibutyryladenosine Cyclophosphate structure

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát je rozpustný ve vodě a ethanolu, ale nerozpustný v etheru.

Kalciumdibutyryl cyklický adenosin monofosfát je nový druh derivátů nukleotidů. Může být použit při adjuvantní léčbě anginy pectoris, akutního infarktu myokardu, myokarditidy, kardiogenního šoku, pooperačního subretinálního krvácení a psoriázy a může pomáhat dalším protirakovinovým lékům při léčbě leukémie.

Farmakologie a toxikologie:

Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát je chemická syntéza derivátů tábora, patří k aktivátoru protein kinázy. Jeho propustnost pro buňky je silnější než propustnost tábora a může odolávat degradaci fosfodiesterázy v těle a doba působení je delší a rychlejší. Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát může zlepšit hypoxii myokardu, rozšířit koronární tepnu, zvýšit kontraktilitu myokardu a zvýšit srdeční výdej.

Jako receptor spojený s G proteinem hraje v těle přirozeně důležitou roli také kalcium dibutyryl cyklický adenosin monofosfát, který se v klinické praxi používá k léčbě srdečních chorob. Proteinová dysfunkce se může projevit jako zesílená nebo snížená funkce, která může vést k některým kardiovaskulárním onemocněním, jako je angina pectoris, infarkt myokardu, myokarditida, kardiogenní šok, imunitní genetická onemocnění, jako je lupus erythematodes, psoriáza, infekční onemocnění a nádory, jako je hepatitida, akutní onemocnění bílé krve atd. Kalciumdibutyryladenosin Cyklofosfát může léčit různá onemocnění způsobená dysfunkcí G proteinů.

Kalciumdibutyryladenosin cyklofosfát může katalyzovat nejzákladnější biochemický metabolismus v lidském těle. Oxidační fosforylace a cyklus trikarboxylové kyseliny aktivují většinu proteinů a enzymů, aktivují různé reakce v lidském těle a produkují velké množství ATP ke zlepšení metabolismu buněk a energie tak, aby podporují regeneraci nervů, transformují abnormální buňky, rozšiřují krevní cévy, uvolňují hladké svalstvo a zlepšují ischemii myokardu.

Syntetická rutina:

Calcium Dibutyryladenosine Cyclophosphate synthetic method

Špičková kvalita, čistý kalcium dibutyryladenosin cyklofosfát Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte kalcium dibutyryladenosin cyklofosfát, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: dibutyryladenosin cyklofosfát vápenatý, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like