Kofein BP EP USP CAS 58-08-2

Kofein, xanthinová alkaloidová sloučenina, je centrální nervový stimulant, který dočasně rozptyluje ospalost a obnovuje energii. Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 se klinicky používá k léčbě neurastenie a resuscitace kómatu. Káva, čaj, nealkoholické nápoje a energetické nápoje s kofeinem jsou velmi oblíbené, takže kofein je také nejpoužívanější psychotropní drogou na světě.

Podrobnosti o produktu

Kofein BP EP USP CAS 58-08-2

image001

Čína Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: 1,3,7-Trimethylxanthine

CAS číslo: 58-08-2

Vlastnosti: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C8H10N4O2

Struktura vzorce:

image002


Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Kofein BP EP USP CAS 58-08-2


Popis:

Kofein, xanthinová alkaloidová sloučenina, je centrální nervový stimulant, který dočasně rozptyluje ospalost a obnovuje energii. Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 se klinicky používá k léčbě neurastenie a resuscitace kómatu. Káva, čaj, nealkoholické nápoje a energetické nápoje s kofeinem jsou velmi oblíbené, takže kofein je také nejpoužívanější psychotropní drogou na světě.

Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 je rostlinný alkaloid, který se nachází v mnoha rostlinách. Jako přírodní insekticid paralyzuje hmyz, který jedí kofeinové rostliny. Mezi nejčastěji používané rostliny obsahující kofein patří káva, čaj a některé kakao. Jiná vzácná použití zahrnují paraguayské cesmíny a stromy Guarana, běžně používané pro čaj nebo energetické nápoje. Dva aliasy pro kofein: madeine a Guana factor se vyvinul z těchto dvou rostlin.

Jako nejznámější čínský kofein BP EP USP CAS 58-08-2, práškový dodavatel v Číně, je produkt společnosti Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Hlavním zdrojem kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2 na světě jsou kávová zrna (semena kávovníků) a kávová zrna jsou také surovinami kávy. Obsah kofeinu v kávě do značné míry závisí na rozmanitosti kávových zrn a způsobu výroby kávy. Dokonce i obsah kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2 v kávových zrnech na stejném stromě je velmi odlišný. Obecně se obsah kofeinu v šálku kávy pohybuje od 40 mg do 100 mg. Hluboká pražená káva obvykle obsahuje méně kofeinu než mělká pražená káva, protože pražení může snížit obsah kofeinu v kávových zrn. Arabská káva obvykle obsahuje méně kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2 než středně ovocná káva. Káva také obsahuje stopové theofylin, ale ne theobromin.

Čaj je dalším důležitým zdrojem kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2. Obsah kofeinu v každém šálku čaje je obvykle pouze poloviční než v každém šálku kávy, v závislosti na síle čaje. Specifické odrůdy čaje, jako je černý čaj a čaj oolong, mají vyšší obsah kofeinu než jiné čaje. Čaj obsahuje malé množství teobrominu a mírně vyšší theofylin než káva. Výroba čaje má velký vliv na čaj, ale barva čaje může jen stěží indikovat obsah kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2. Obsah kofeinu v japonském zeleném čaji je mnohem nižší než u mnoha černých čajů, které neobsahují téměř žádný kofein.

Zásilky a dodávky: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2 v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychlá.

Čokoláda vyrobená z kakaového prášku také obsahuje malé množství kofeinu BP EP USP CAS 58-08-2. Čokoláda je slabým stimulantem, hlavně kvůli teobrominu a theofylinu. Typická 28g mléčná čokoláda má přibližně stejný obsah kofeinu jako káva bez kofeinu.

Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 je také běžnou součástí nealkoholických nápojů, jako je cola, která byla původně vyrobena z cola ovoce. Láhev nealkoholického nápoje obvykle obsahuje 10 až 50 mg kofeinu. Energetické nápoje, obsahují 80 mg kofeinu v lahvi. Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 v těchto nápojích pochází z původních ingrediencí, které používají, nebo z přísad odvozených od bezkofeinové kávy a je také chemicky syntetizován. Guarana, základní složka mnoha energetických nápojů, obsahuje hodně kofeinu a trochu teobrominu. Přírodní pomocná látka s prodlouženým uvolňováním obsahuje malé množství theofylinu.


Aplikace:

1. Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 se používá hlavně jako stimulanty, hořkosti a koření. Může být použit v koksových a kávových nápojích. Maximální přípustná dávka je 200 mg / kg.

2. Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 má funkci stimulace centrálního nervového systému, jako je osvěžení a probuzení mozku. Naše země stanoví, že může být použit pro nápoje typu cola s maximálním užitím 0,15 g / kg.

Fengchen Group je předním čínským kofeinem BP EP USP CAS 58-08-2 Dodavatel a výrobce prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo Čína Kofein BP EP USP CAS 58-08-2 výrobce a dodavatel prášku v případě potřeby. Pokud se chystáte koupit nebo koupit kofein BP EP USP CAS 58-08-2, prášek z Číny, obraťte se na skupinu Fengchen.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

Název produktu

Kofein BP EP USP CAS 58-08-2

Testování položky

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek nebo krystaly.

Splňuje

Identifikace A

Infračervená absorpce

Splňuje

Identifikace B

Retenční čas píku kofeinu v roztoku vzorku odpovídá retenčnímu času standardního roztoku.

Splňuje

Rozpustnost

Málo rozpustný ve vodě, volně rozpustný ve vroucí vodě, mírně rozpustný v ethanolu (96%). Rozpouští se v koncentrovaném roztoku alkalických benzoátů nebo salicylátů.

Splňuje

Rozsah tání

234 ° C - 239 ° C

234,5 ° C - 238,5 ° C

Vzhled řešení

Čirý a bezbarvý

Splňuje

Sírany (SO4)

≤ 0,05%

0,02%

Těžký kov

≤ 10 ppm

<10>

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,21%

Síranový popel

≤ 0,10%

0,03%

Jedna nečistota

≤ 0,10%

0,01%

Celkové nečistoty

≤ 0,10%

0,015%

Čistota (rozbor)

98,5% -101,0% sušené látky.

99,8%


Špičková kvalita, čistý kofein BP EP USP CAS 58-08-2 Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte kofein bp ep usp cas 58-08-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: kofein bp ep usp cas 58-08-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like