Butafosfan nebo butafosfanová prášková surovina, API CAS 17316-67-5

Butafosfan, Butafosfano, Butapho Chemický název: Kyselina [2- (butylamino) propan-2-yl] fosfinová CAS: 17316-67-5 Název výrobku: Butafosfan nebo Butafosfan Synonymum: 67-5 Charakteristika: Bílá krystalická zkouška: ≥ 99,0% (butafosfan nebo butafosfan) ...

Podrobnosti o produktu

Butafosfan nebo butafosfanová prášková surovina, API CAS 17316-67-5

Butafosfan or Butaphosphan Powder Raw Material, API.jpg

Název produktu: Butafosfan nebo butafosfanová surovina, API

Synonyma: Butafosfanum, Butafosfano, Butapho

Chemický název: [2- (butylamino) propan-2-yl] fosfinová kyselina

Číslo CAS: 17316-67-5

Charakteristika: Bílá krystalická

Stanovení: ≥ 99,0% (butafosfan nebo butafosfan)

Vzorec: C7H18NO2P; C7H17NO2P +

Butafosfan or Butaphosphan Powder Raw Material, API formula.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA: butafosfan, butafosfanová prášková surovina, API

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Butafosfan nebo butafosfan jsou látky se schopností léčit nebo léčit metabolické poruchy nebo jako tonikum u prasat. Snižuje stresem vyvolanou kortizolovou odpověď po smíchání neznámých prasat. Společné užívání s kyanokobalaminem, butafosfanem nebo butafosfanem může také zvýšit produkci mléka u holštýnských krav.

Butafosfan je organický doplněk fosforu. Nejčastěji používá butafosfan společně s kyanokobalaminem (vitamín B12), skotu, prasatům, koním a drůbežím k prevenci nebo léčbě nedostatků. Při použití spolu s kyanokobalaminem (vitamínem B12) butafosfan nebo butafosfan mění metabolismus lipidů. Tento proces přispěje ke snížení prevalence subklinické ketózy. Existuje velmi oblíbený konečný produkt " butafosfan nebo butafosfan a vitamin B12 pro injekci".

 

Jako profesionální Čína Butafosfan nebo Butaphosphan Suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Butafosfan nebo Butaphosphan API z Číny v Číně téměř 10 let.

Výhody:

Butafosfan je organická sloučenina fosforu používaná jako injekční zdroj fosforu u zvířat, která se účastní energetického metabolismu, doplňuje hladiny sérového fosforu, podporuje funkci jater a stimuluje únavné hladké a srdeční svaly.

Butafosfan nebo butafosfan má spíše fyziologický účinek než jeho farmakologický účinek, což odpovídá jeho velmi nízké toxicitě.

Používání:

Butafosfan nebo butafosfan jsou druh surovin pro veterinární použití.

Butafosfan je indikován pro oslabení akutními nebo chronickými poruchami metabolismu, které jsou důsledkem špatné výživy, nedostatečné léčby nebo nemoci (např. Vývojové a výživové poruchy u mladých zvířat v důsledku chovu a sekundární ketózy u krav). Butafosfan může být použit pro metafylaxi neplodnosti, onemocnění puerperů a pro podporu léčby sterility. Působí jako krutý v případech stresu, nadměrné zátěže, vyčerpání a sníženého odporu. Butafosfan nebo Butafosfan se použijí jako tonikum v případech slabosti, sekundární anémie a chlazení. Navíc Butafosfan podporuje svalovou fyziologii, léčbu neplodnosti a tetany a parezi jako doplněk léčby vápníkem a hořčíkem.

Aplikace:

Veterinární butafosfan nebo butafosfanová prášková surovina, API se široce používá jako důležitá složka ve veterinárních výrobcích. Zlepšuje funkci jater. Butafosfan nebo Butaphosphan Powder Suroviny, API také pomůže systému svalové dopravy obnovit únavu, snížit stresovou odezvu, stimulovat chuť k jídlu a podporovat nespecifické imunitní funkce atd.

V některých zemích však není přípravek Butafosfan nebo Butafosfan práškový surovina, API povoleno pro veterinární použití.

 

Vlastnictví:

Název: butafosfan nebo butafosfan

EINECS: 241-341-7

Č. CAS: 17316-67-5

Vzorec: C7H18NO2P

Bod varu: 273,4 ° C při 760 mmHg

Molekulová hmotnost: 179,20

Bod vzplanutí: 119,2 ° C


Nežádoucí účinky: Butafosfan nebo butafosfan nejsou známy nebo hlášeny žádné nežádoucí účinky. POZNÁMKA: Pouze pro veterinární použití

COA butafosfanu nebo butafosfanu

Produkt

Butafosfan nebo butafosfan

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

bílá krystalická

Dodržuje

Identifikace

(HPLC) Stejný retenční čas se standardní referencí
- Butafosfan

Dodržuje

Řešení (20 ° C vody)

Rozpustná a průhledná

Dodržuje

Bod tání

211 až 214 ° C

211 až 213 ° C

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Zbytky při zapálení

≤ 0,2%

0,1%

Těžký kov

≤ 0,001%

<>

Arzen

≤ 5ppm

<>

PH

3 ~ 5

Dodržuje

Chlorid

≤ 0,016%

Dodržuje

Síran

≤ 0,04%

Dodržuje

Stanovení

≥ 99,0%
(Butafosfan nebo butafosfan)

99,6%

Zahraniční jména

Butafosfanum (latina)

Butafosfano (španělština)

  

Špičková kvalita, čínská čistá butafosfanová nebo butafosfanová prášková / substanční továrna v Číně; Čína Butafosfan nebo butafosfan dodavatel surovin v Číně. Čína Butafosfan nebo Butaphosphan API výrobce v Číně.


Pokud hledáte Butafosfan nebo Butaphosphan Powder Suroviny, API CAS 17316-67-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like