Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát Název produktu: bismutový subgalát USP BP EP, vizmutový galát Synonyma: submaly z bizmutu, bazální soli bismutu kyseliny galové Číslo CAS: 99-26-3 Vlastnosti: Žlutý prášek. Čistota (test): 99% Min molekulární vzorec: C7H6BiO6 Molekulární hmotnost: 395.099 ...

Podrobnosti o produktu

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát

image001.jpg

Název produktu: bismut subgalát USP BP EP, bismut galát

Synonyma: Subgaláza bismutu, bazická sůl bismutu kyseliny galové

Číslo CAS: 99-26-3

Vlastnosti: Žlutý prášek.

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C7H6BiO6

Molekulová hmotnost: 395,099 g / mol

Vzorec struktury:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát

Popis:

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát, s chemickým vzorcem C7H5BiO6, se nejčastěji používá k léčbě zápachu deodorací plynatosti a stolice. Navíc tento přípravek byl používán k léčbě infekce Helicobacter pylori a používá se při léčbě ran. Jako vnitřní deodorant, Bismut subgallate USP BP EP, Bismut Gallate je široce aplikován osobou, která měla operaci gastrointestinálního stomu, bariatrickou operaci, fekální inkontinenci a syndrom dráždivého střeva.

Mimochodem, je také schválen mnoha výzkumy, že účinnost Bismuth Subgallate USP BP EP, Bismut Gallate jako flatulence / stolice deodorant u pacientů s ileostomií.

Jako nejznámější čínský bismutový subgalát USP BP EP, dodavatel Bismut Gallate Powder v Číně, bengutový subglotát Fengchen Group USP BP EP, bismutový galátový prášek je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.


Tento produkt může být antiinfekční činidla:

Látky jako je bismut subgalát USP BP EP, bismut galát pomáhají předcházet infekčním agensům nebo organismům šířením nebo ničením infekčních agens, aby se zabránilo šíření infekce.

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát může být také činitelem, který působí k zastavení toku krve. Absorbovatelná hemostatika zastavuje krvácení buď vytvořením umělé sraženiny nebo poskytnutím mechanické matrice, která usnadňuje srážlivost, když je aplikována přímo na krvácející povrch. Tato činidla fungují více na úrovni kapilár a nejsou účinná při zastavení arteriálního nebo žilního krvácení při jakémkoli významném intravaskulárním tlaku.

Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších bismutových subgalátů USP BP EP, Bismuth Gallate Powder Manufacturer v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


POSTAVY

Vzhled: Bismut subgalát USP BP EP, bismut galát je žlutý prášek.

Rozpustnost: Tato látka je prakticky nerozpustná ve vodě av alkoholu. Bismut subgalát USP BP EP, bismut galát se rozpouští v nerostných kyselinách s rozkladem a roztoky alkalických hydroxidů, čímž vzniká červenohnědá kapalina.

IDENTIFIKACE:

A. Smíchejte 0,1 g s 5 ml vody R a 0,1 ml kyseliny fosforečné R. Zahřejte na vaření a udržujte varu po dobu 2 min. Chladit a filtrovat. K filtrátu se přidá 1,5 ml roztoku chloridu železitého a vznikne černě modrá barva.

B. Získá reakci (b) bizmutu (2.3.1).

TESTY Metody:

Řešení S: V porcelánové nebo křemenné misce zapalte 1,0 g a postupně zvyšujte teplotu. Ohřívejte v muflové peci při teplotě 600 ± 50 ° C po dobu 2 hodin. Ochlaďte a zbytek rozpusťte zahřátím ve 4 ml směsi stejných objemů kyseliny dusičné bez obsahu olova a vody a zředěte vodou na 20 ml.

Kyselost: Třepe se 1,0 g s 20 ml vody R po dobu 1 minuty a filtruje se. K filtrátu se přidá 0,1 ml roztoku červené barvy. Pro změnu barvy indikátoru na žlutou je zapotřebí ne více než 0,15 ml 0,1 M hydroxidu sodného.

Chloridy: Maximálně 200 ppm.

Dusičnany: maximálně 0,2%.

Měď: Maximálně 50,0 ppm.

Olovo: Maximálně 20,0 ppm.

Stříbro: Maximálně 25,0 ppm.

Látky nevyzrážené amoniakem: maximálně 1,0%.

Ztráta při sušení: Nejvýše 7,0%, stanoveno na 1000 g sušením v sušárně při 105 ° C po dobu 3 hodin.

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát C7H5BiO6 - 394,09

Bazická sůl bismutu kyseliny galové [99-26-3].

Subgalát bismutu je základní sůl, která po vysušení při teplotě 105 ° C po dobu 3 hodin obsahuje ekvivalent nejméně 52,0% a nejvýše 57,0% Bi2O3.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce bižuterie Bismuth subgallate USP BP EP, Bismuth Gallate Powder. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít správný výrobek a dodavatel prášku Bismut Galant, výrobce Bismuth Gallate a jeho dodavatele, když to potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit bismut Subgallate USP BP EP, Bismut Gallate z Číny, prosím obráťte se na Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Bismutový subgalát USP BP EP, bismutový galát

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bismutový subgalát

Žlutý prášek. Bez zápachu nebo chuti, téměř nerozpustné ve vodě, alkoholu, etheru a chloroformu; Ale rozpusťte ve slabém louhu.

Dodržuje

Identifikace

Bismutový subgalát

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 7,0%

4,9%

Limit nitrátu

V souladu s požadavky.

Dodržuje

Arzen

≤ 7,5ppm

<>

Měď

V souladu s požadavky.

Dodržuje

Heavy Metal (Pb)

V souladu s požadavky.

Dodržuje

stříbrný

V souladu s požadavky.

Dodržuje

Alkalické a alkalické země

≤ 0,5%

<>

Volná kyselina galová

≤ 0,5%

<>

Čistota (stanovení) BI2O3

52,0% - 57,0%

53,9%

Náš bismutový subgalát vyhovuje současnému standardu USP.


Nepříznivé účinky:

Vezměte prosím na vědomí, že při použití bismutového subgalátu USP BP EP, Bismuth Gallate mohou být vedlejší účinky. Mohlo by to způsobit ztmavnutí jazyka a stolice, což je dočasné.


Lékové interakce

Bi Subcitrát: sloučeniny obsahující bismut mohou zvýšit neurotoxický účinek Bi Subcitrate

Nejvyšší kvalita, čistý bismut subgallate USP BP EP, Bismut Gallate prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte bismut subgallate usp bp ep, bismut gallate, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: bismut subgallate usp bp ep, bismut gallate, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like