Bicalutamid EP USP BP

Bicalutamid EP USP BP je nesteroidní antiandrogenní léčivo. Používá se v kombinaci s analogy luteinizačního hormonu uvolňujícího hormon (LHRH) nebo chirurgickou orchiektomií k léčbě pokročilého karcinomu prostaty. Bicalutamid byl dobře absorbován orálním podáním.

Podrobnosti o produktu

Bicalutamid EP USP BP

image001

Čína Bicalutamid EP USP BP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 90357-06-5

Vlastnosti: bílý nebo téměř bílý krystalický prášek, bez zápachu, bez chuti, volně rozpustný v DMF; Rozpustný v butylenoxidu; mírně rozpustný v octovém etheru a methanolu; nerozpustný ve vodě.

Molekulový vzorec: C18H14F4N2O4S

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Bicalutamid EP USP BP


Popis:

Bicalutamid EP USP BP je nesteroidní antiandrogenní léčivo. Používá se v kombinaci s analogy luteinizačního hormonu uvolňujícího hormon (LHRH) nebo chirurgickou orchiektomií k léčbě pokročilého karcinomu prostaty. Bicalutamid byl dobře absorbován orálním podáním.

Nebyla zjištěna žádná farmakodynamická ani farmakokinetická interakce s analogy hormonu uvolňujícího luteinizační hormon (LHRH). Žádná interakce s běžnými léky na předpis

Bicalutamid EP USP BP je nesteroidní antiandrogenové léčivo, které nemá žádný další hormonální účinek. Váže se na androgenní receptor a činí ho neúčinným v genové expresi, čímž inhibuje stimulaci androgenu, což vede k atrofii rakoviny prostaty.

Bicalutamid EP USP BP je racemát a jeho antiandrogenní účinek se objevuje pouze na strukturních protějšcích (R).

Bicalutamid EP USP BP by mohl být dobře absorbován orálním podáním. Neexistuje důkaz o klinicky relevantním účinku potravy na její biologickou dostupnost.

Tento produkt je vysoce vázán na plazmatické proteiny (96%) a široce metabolizován (oxidován a glukuronizován). Jeho metabolity jsou eliminovány ledvinami a žlučníkem v téměř stejném poměru.

Bicalutamid EP USP BP v kombinaci s analogy hormonu uvolňujícího luteinizační hormon (LHRH) nebo chirurgickou orchiektomií se používá k léčbě pokročilého karcinomu prostaty.

Nesteroidní periferně aktivní antiandrogen. Většinou Bicalutamide EP USP BP se používá jako antiandrogen, antineoplastický


Použití a aplikace:

Jako léčivo prostaty je Bicalutamid EP USP BP prvním antiandrogenním ne-kortikosteroidním lékem pro dlouhodobě působící perorální léky a nejprve se uvádí na trh. Jedná se o antiandrogenní kortikosteroidy, které lze použít k léčbě rakoviny prostaty v pokročilém stádiu jako pomocný lék, a také k léčbě rakoviny prostaty v rané fázi hrát důležitou roli.

Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele prášku Bicalutamide EP USP BP v Číně, když to potřebují.

Ostatní jména:

N- (4-kyano-3- (trifluormethyl) fenyl) -3 - ((4-fluorfenyl) sulfonyl) -2-hydroxy-2-methylpropanamid; Bicaiutamid; Casodex (obchodní název)

4-kyano-3-trifluormethyl-N- (3-p-fluorfenylsulfonyl-2-hydroxy-2-methylpropionyl) anilin; N- [4-kyano-3- (trifluormethyl) fenyl] -3- (4-fluorfenyl) sulfonyl-2-hydroxy-2-methylpropanamid

Špičková kvalita, čistý Bicalutamid EP USP BP Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte bicalutamid ep usp bp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: bicalutamid ep usp bp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like