Bezafibrát CAS 41859-67-0

Bezafibrát pomáhá snižovat hladinu lipidů v krvi a působí antitromboticky. Tento produkt je druh léku na regulaci lipidů v krvi derivátů kyseliny chlorobetulinové.

Podrobnosti o produktu

Bezafibrát CAS 41859-67-0

Bezafibrate CAS 41859-67-0

Čína Bezafibrát továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 41859-67-0

Molekulární vzorec: C19H20ClNO4

Struktura vzorce:

Bezafibrate CAS 41859-67-0 structure formula

Balíček: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova: Bezafibrace surovin

Popis:

Bezafibrát pomáhá snižovat hladinu lipidů v krvi a působí antitromboticky. Tento produkt je druh léku na regulaci lipidů v krvi derivátů kyseliny chlorobetulinové. Existují dva mechanismy hypolipidemického účinku Bezafibrate. Jedním je zvýšit aktivitu lipoproteinové lipázy a jaterní lipázy, podpořit katabolismus lipoproteinů o nízké hustotě a snížit hladinu triglyceridů v krvi. Za druhé, tento produkt snižuje sekreci VLDL. Bezafibrátová surovina může redukovat LDL a cholesterol v krvi, pravděpodobně zvýšením clearance LDL vázajícího se na receptor. Účinek tohoto produktu je lepší než účinek snižování cholesterolu v krvi a může také zvyšovat HDL. Kromě toho může tento produkt také redukovat fibrinogen.

Farmakologické působení Bezafibrátu:

Bezafibrát může významně inhibovat hCG koenzym A reduktázu, aktivovat jaterní proteinovou lipázu, zvýšit katabolismus VLDL, urychlit degradaci triacylglycerolu, a tím snížit triacylglycerol.

Nežádoucí účinky:

Mezi běžné nežádoucí účinky Bezafibrátu patří zejména gastrointestinální příznaky, jako je nedostatek chuti k jídlu, nevolnost a žaludeční nevolnost, které jsou obvykle přechodné. Pacienti s mírnými příznaky nemusí přestat užívat léky.

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky bezafibrát, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: bezafibrate cas 41859-67-0, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like