Berberine Hydrochloride nebo Berberine Hcl CAS 141433-60-5 Prášek API Surovina

Berberine Hydrochloride nebo Berberine Hcl CAS 141433-60-5 Prášek API Surovina Název produktu: Berberine Hydrochloride Synonyma: Berberine Hcl Číslo CAS: 141433-60-5 Vlastnosti: Žlutý krystalický prášek Vzorec: C20H18ClNO4 Struktura Vzorec: Klíčová slova: Berberine Hydrochloride, Berberine Hcl Balení: 25Kgs / Drum ...

Podrobnosti o produktu

Berberin hydrochlorid nebo berberin Hcl CAS 141433-60-5

Berberine Hydrochloride or Berberine Hcl  Powder API Raw Material.png


Název produktu: Berberin hydrochlorid

Synonyma: Berberine Hcl

Číslo CAS: 141433-60-5

Charakteristika: Žlutý krystalický prášek

Vzorec: C20H18ClNO4

Vzorec struktury:

Berberine Hydrochloride or Berberine Hcl  Powder API Raw Material formula.png

Klíčová slova: Berberine Hydrochloride, Berberine Hcl Prášek API Surovina BP, EP, USP

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Surovinový materiál BP, EP, USP, je izochinolinový alkaloid izolovaný z různých čínských bylin, včetně Coptidis rhizoma, Phellodendron chinense schneid a Phellodendron amurense. Má různé farmakologické účinky. Berberine hydrochloridová prášková API Surovina BP, EP, USP má také anti-diabetickou a anti-lipidovou peroxidační aktivitu, stejně jako anti-aterosklerotický účinek a také má neuroprotektivní vlastnosti a Berberine hydrochloride Powder API suroviny BP, EP, USP zlepšení syndromu polycystických vaječníků. Farmaceuticky, surový materiál BP, EP, USP Berberine hydrochloridového prášku API je široce používán jako antibakteriální, protiplísňová a protizánětlivá složka. Navíc, Berberine hydrochloride Prášek API suroviny BP, EP, USP byl používán jako gastrointestinální lék po tisíce let v Číně.

 

S dlouhou historií, Berberine hydrochloride prášek API suroviny BP, EP, USP je horký-ochutnat alkaloid jak v čínském a Ayurvedic medicíně, primárně podporovat gastrointestinální funkce. Surovina BP, EP, USP vykazuje významné vlastnosti proti širokému spektru organismů včetně širokého spektra bakterií, kvasinek, hub a parazitů. Jeho mechanizmus účinku má za následek částečně jeho charakteristickou strukturu, což je planární molekula katonů. Navíc byl prokázán , že Berberine hydrochloridová prášková API surovina BP, EP, USP podporuje hladiny cukru v krvi, včetně nalačno a postprandiální hladiny glukózy v krvi a HbA1c. Složení BP, EP, USP se ukázalo jako podpůrné pro normální hladiny lipidů v krvi, přičemž zdánlivý způsob účinku je popsán jako zvýšení produktivity receptorového proteinu v játrech, který váže LDL-cholesterol, připravit jej na odstranění.

 

Berberin hydrochlorid patří do rodiny alkaloidů a derivátů. Je to přirozeně se vyskytující chemické sloučeniny, které obsahují převážně bázické atomy dusíku. Kromě uhlíku, vodíku a dusíku může Berberine Hcl také obsahovat kyslík, síru a méně zřídka i další prvky, jako je chlor, brom a fosfor

Berberin Hcl je kvartérní amoniová sůl z protoberberinové skupiny isochinolinových alkaloidů. To se vyskytuje u takových rostlin, jako jsou Berberis, Berberis vulgaris a Berberis aristata, Hydrastis canadensis, Phellodendron amurense atd. Berberine Hcl se obvykle vyskytuje v kořenech, oddencích, stoncích a kůře.

Funkce:
1. Berberin hydrochlorid nedávno zjistil, že má anti-arytmický účinek.
2. Berberin hydrochlorid (běžně známý jako Berberine Hcl) byl široce používán k léčbě gastroenteritidy, bacilární úplavice a tak dále, tuberkulóza, šarla, akutní tonzilitida a respirační infekce mají také určitý účinek.
3. proti infekci MRSA.
4. Berberin Hcl je součástí některých přípravků pro oční kapky pro léčbu trachomů, leishmaniózy.
5. Berberin Hcl brání a potlačuje prozánětlivé cytokiny, E-selektin a geny a zvyšuje expresi adiponektinu, což částečně vysvětluje jeho všestranné účinky na zdraví.


1. Berberin hydrochlorid Prášek API Surovina BP, EP, USP je charakterizována rozmanitostí farmakologických účinků. Má protirakovinovou aktivitu a možnost regulace glukózy a metabolismu lipidů v rakovinových buňkách, které vykazují větší potenciál než kdy předtím.
2. Berberine Hcl Powder API Surovina BP, EP, USP má vlastnosti proti houbám.
3. Berberine Hcl Powder API Surovina BP, EP, USP má významnou redukční schopnost a efekty zachytávání radikálů, zejména na ABTS, hydroxylové radikály a DPPH radikály.
4. Berberin hydrochlorid Prášková API surovina BP, EP, USP může významně zmírnit infiltraci neutrofilů, potlačit myeloperoxidázovou aktivitu, snižovat produkci NO, TNF-α a IL-1β, inhibuje fosforylaci NF-κB p65 podjednotky a degradaci jeho inhibitoru IκBα, má silné protizánětlivé účinky na myší endometritidu indukovanou LPS.
5. Berberine Hcl Prášek API Surovina BP, EP, USP může zabránit adhezi dolů regulováním ICAM-1 a snížit zánět tím, že inhibuje signalizaci TAK1 / JNK a TAK1 / NF-κB po operaci břicha, což přináší dobrý terapeutický přístup k rozvoji klinické aplikace pro pooperační adhezi břicha a záněty.

 

Hlavní funkce prášku Berberine hydrochloride Prášek API Surovina BP, EP, USP:

1. Jako tradiční lék nebo výživový doplněk, berberin hydrochlorid Prášek API Surovina BP, EP, USP působí proti houbovým infekcím, Candida albicans, kvasinkám, parazitům a bakteriálním / virovým infekcím. Zdá se, že Berberine vykazuje synergické účinky s flukonazolem dokonce i u infekcí C. albicans rezistentních na léky.

2. Byl proveden určitý výzkum možného použití proti infekci MRSA.

3. Berberin hydrochlorid Prášek API Surovina BP, EP, USP je považována za antibiotikum. Při použití v kombinaci s methoxyhydnocarpinem, inhibitorem multirezistentních čerpadel, Berberine Hcl bude inhibovat růst Staphylococcus aureus a Microcystis aeruginosa jako toxického cyanobakteria.

4. Berberin hydrochlorid Powder API Surovina BP, EP, USP je součástí některých formulací očních kapek. Existují určité důkazy, že je velmi užitečné při léčbě trachomu a byla standardní léčbou pro leishmaniózu.

5. Berberine Hcl Prášek API Suroviny BP, EP, USP pomáhají předcházet a potlačovat prozánětlivé cytokiny, Eselectin a geny a zvyšuje expresi adiponektinu, což částečně vysvětluje jeho všestranné účinky na zdraví. Berberin hydrochlorid Prášek API Surovina BP, EP, USP je isochinolonový alkaloid vázající nukleovou kyselinu s širokými potenciálními terapeutickými vlastnostmi.

 


COA hydrochloridu berberinu

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Berberin hydrochlorid

Žlutý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Berberine Hcl

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Jiné alkaloidy

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Ztráta sušením

≤12%

11,2%

Zbytky při zapalování

≤0,2%

0,08%

Test (na suché bázi)
Berberine Hcl

≥ 97,0%
Berberin hydrochlorid

99,2%

Další indexy jsou následující: Zápach: Nepoddajný
Chuť: Extrémně horká
Ztráta při sušení: 12,0%
Popel: 0,2%
Jateorhizin & Palmatin: 1,0%
Související záležitosti: 2,0%
Těžké kovy: 10 stránek za minutu
Pb: 1ppm
Jako: 1ppm
Celkový počet desek: 1000 cfu / g
Kvasinky a plísně: 100 cfu / g
E.Coli: Negativní
Salmonella: Negativní


Nejvyšší kvalita, Čína Čistá Berberine Hcl, Berberine Hydrochlorid prášek / substance továrna v Číně; Čína Berberine hydrochlorid, Berberine Hcl Dodavatelé surovin v Číně. Čína Berberine hydrochlorid, Berberine Hcl API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte suroviny Berberine Hydrochloride nebo Berberine Hcl CAS 141433-60-5 Práškové API, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Berberine Hydrochloride nebo Berberine Hcl CAS 141433-60-5 Prášek API Suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like