Benzhexol Hcl nebo benzhexol hydrochlorid CAS 52-49-3

Benzhexol Hcl nebo Benzhexol Hydrochloride CAS 52-49-3 Čína Benzhexol Hcl nebo Benzhexol Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Synonyma: 1-Piperidinpropanol, alfa-cyklohexyl-a-fenyl-, hydrochlorid Číslo CAS: 52-49-3 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární...

Podrobnosti o produktu

Benzhexol Hcl nebo Benzhexol Hydrochloride CAS 52-49-3

Benzhexol Hcl or Benzhexol Hydrochloride CAS 52-49-3

Čína Benzhexol Hcl nebo Benzhexol Hydrochloride factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: 1-Piperidinpropanol, alfa-cyklohexyl-a-fenyl-, hydrochlorid

CAS číslo: 52-49-3

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C20H32C1NO

Struktura vzorce:

Benzhexol Hcl or Benzhexol Hydrochloride CAS 52-49-3 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Popis:

Benzhexol hydrochlorid je krystalický prášek bílého světla, lehce hořký, bez zápachu, s brnění a otupělostí.

Tento produkt je mírně rozpustný ve vodě a pH nasyceného vodného roztoku je 5 až 6. Benzhexol Hcl je rozpustný v methanolu, ethanolu nebo chloroformu, ale nerozpustný v etheru.

Bod tání: 250-256 stupňů (rozklad)

Farmakologie:

Po perorálním podání je absorpce rychlá a úplná. Benzhexol Hcl je schopen procházet hematoencefalickou bariérou. Platí po dobu 1 hodiny a trvá 6-12 hodin. 56% dávky bylo vyloučeno močí. Když renální funkce nebyla úplná, vylučování bylo zpomaleno a mohlo se hromadit a vylučovat z mléka.

Funkce a použití:

Surovina benhexol hydrochloridu je ústřední anticholinergní a antiparkinsonické léčivo. Může selektivně blokovat cholinergní cestu ve striatu, ale má malý vliv na periferní zařízení. Čistý benzhexol Hcl je prospěšný pro obnovení rovnováhy dopaminu a acetylcholinu v mozku pacientů s Parkinsonovou chorobou' a ke zlepšení příznaků Parkinsonovy choroby' U Parkinsonovy choroby' syndrom Parkinsonovy' Může být také použit pro extrapyramidová onemocnění způsobená drogami.

Předávkovat:

V případě předávkování lze pozorovat mydriázu, zvýšený nitrooční tlak, palpitaci, tachykardii, dysurii, slabost, bolesti hlavy, červenání, horečku nebo břišní distenzi

Špičková kvalita, čistý benzhexol Hcl nebo benzhexol hydrochlorid Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte benzhexol hcl nebo benzhexol hydrochlorid cas 52-49-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: benzhexol hcl nebo benzhexol hydrochlorid cas 52-49-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like