Benorilát BP EP USP CAS 5003-48-5

Benorilate BP EP USP CAS 5003-48-5 Čína Benorilate factory, Supplier, Manufacturer in China. Synonyma: 4-Acetamidofenyl 2-acetoxybenzoát; Aspirin Acetaminophen Ester CAS Number: 5003-48-5 Charakteristika: bílý krystalický prášek. Bez zápachu. Molekulární vzorec: C17H15NO5 Struktura vzorce: ...

Podrobnosti o produktu

Benorilát BP EP USP CAS 5003-48-5

Benorilate BP EP USP CAS 5003-48-5

Čína Benorilate továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: 4-Acetamidofenyl 2-acetoxybenzoát; Aspirin acetaminophen Ester

CAS číslo: 5003-48-5

Vlastnosti: bílý krystalický prášek. Bez zápachu.

Molekulární vzorec: C17H15NO5

Struktura vzorce:

Benorilate BP EP USP CAS 5003-48-5 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KLÍČOVÁ slova:Benorilát BP EP USP

Nemovitosti: Benorilate:

Teplota tání: 177-181 ° C

Rozpustnost: Tento produkt je nerozpustný ve vodě.

Benorilát BP EP USP je esterifikačním produktem aspirinu a paracetamolu. Jedná se o nový druh protizánětlivého, antipyretického, analgetického a revmatického léku. Benorilátová surovina se používá hlavně pro revmatoidní artritidu, akutní a chronickou revmatoidní artritidu, revmatickou bolest, horečku, chlad, bolest hlavy, pooperační bolest, neuralgii atd.

Výhody: Nepříznivá reakce benorilátu je menší než reakce s aspirinem a pacienti jej snadno snášejí. Po perorálním podání není hydrolyzován v gastrointestinálním traktu a je snadné absorbovat a rychle dosáhnout účinné koncentrace v krvi.

Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd je předním dodavatelem a výrobcem práškového benorilátu v Číně. Specializujeme se na velkoobchod a velkoobjem, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele práškového benorilátu v Číně, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit benorilátový prášek z Číny, obraťte se na Fengchen.

Farmakologický účinek

Benorilát BP EP USP je esterifikace acetaminofenu a aspirinu. Má antipyretické, analgetické a protizánětlivé účinky. Jeho mechanismus účinku je v podstatě stejný jako mechanismus aspirinu a acetaminofenu. Léčivý účinek je podobný aspirinu a nežádoucí účinky jsou méně než aspirin. Vyznačuje se menším gastrointestinálním krvácením, snadnou snášenlivostí a delší dobou účinku než aspirin nebo acetaminofen. Zahraniční údaje naznačují, že tento lék není lepší než ostatní NSAID a jeho nežádoucí účinky mohou převýšit jeho přínosy.

Farmakokinetika benorilátu:

Po perorálním podání se benorilát hydrolyzuje v gastrointestinálním traktu, ale vstřebává se v původní formě a rychle dosahuje účinné koncentrace v krvi. Biologická dostupnost byla 83%. Po absorpci se rychle metabolizuje na kyselinu salicylovou a paracetamol a poločas před rozkladem je asi 1 hodina. Doba působení benorilátu byla delší než doba působení aspirinu a acetaminofenu. Vylučuje se hlavně močí ve formě metabolitů kyseliny salicylové a paracetamolu. Velmi malé množství je vylučováno stolicí.

Benorilát Nežádoucí účinky:

Zvracení, zažívací potíže a zácpa. Byla také pozorována ospalost, závratě a dezorientace.

Pokud je dávka příliš velká, může mít většina lidí tinnitus a hluchotu. Benorilát by měl být používán s opatrností, pokud je poškozena funkce jater a ledvin. Alergie na aspirin je zakázána

Špičková kvalita, čistá továrna na prášek / látky Benorilate, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte benorilát bp ep usp cas 5003-48-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: benorilát bp ep usp cas 5003-48-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like