Bendamustin Hcl nebo Bendamustin hydrochlorid

Bendamustin Hcl nebo hydrochlorid bendamustinu se obvykle vyrábějí ve formě injekcí. Používá se k léčbě typu rakoviny bílých krvinek zvané chronická lymfocytární leukémie.

Podrobnosti o produktu

Bendamustin Hcl nebo Bendamustin hydrochlorid

image001

Čína Bendamustin Hcl nebo Bendamustin Hydrochloridefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 3543-75-7

Molekulový vzorec: C16H22C13N302

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova: Bendamustin Hcl nebo Bendamustin Hydrochloride


Popis:

Bendamustin Hcl nebo hydrochlorid bendamustinu se obvykle vyrábějí ve formě injekcí. Používá se k léčbě typu rakoviny bílých krvinek zvané chronická lymfocytární leukémie. Rovněž najde uplatnění při léčbě indolentního B-buněčného non-Hodgkinova lymfomu u pacientů, kteří již byli léčeni rituximabem.

Bendamustin Hcl nebo Bendamustin hydrochlorid patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných alkylační látky. Zasahuje do růstu rakovinných buněk, které jsou nakonec zničeny. Vzhledem k tomu, že lék může ovlivňovat také růst normálních buněk, mohou nastat i jiné účinky. Některé z nich mohou být závažné a musí být ohlášeny vašemu lékaři. Jiné účinky nemusí být vážné, ale mohou vyvolat obavy. Některé účinky se mohou objevit po ukončení léčby Bendamustin HCI.

Bendamustin Hcl nebo hydrochlorid bendamustinu (dříve nazývaný také SDX-105 / cytostasan HCl), bifunkční derivát mechlorethaminu, je účinným činidlem pro alkylaci / poškození DNA s IC50 50 μM v testu bez buněk. Bylo popsáno, že bendamustin je aktivován při stresovém poškození DNA a apoptóze. Bendamustin Hcl nebo Bendamustin Hydrochlorid inhibuje mitotické kontrolní body a indukuje mitotickou katastrofu inhibicí několika genů souvisejících s mitózou, jako je Polo-like kináza 1, Aurora kináza A a Cyclin B1. V buněčných liniích myelomu vyvolala bendamustin apoptózu štěpením kaspázy 3 a vedla k zastavení buněčného cyklu G2.


Syntetická metoda:

image003

Fengchen Group je předním čínským dodavatelem a dodavatelem Bendamustinu Hcl nebo Bendamustin Hydrochlorides.

Špičková kvalita, čistý Bendamustin Hcl nebo Bendamustin HydrochloridePowder / substance factory, Supplier, Manufacturer in China.


Pokud hledáte bendamustin hcl nebo bendamustin hydrochlorid, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: bendamustin hcl nebo bendamustin hydrochlorid, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like