Beklometason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát

Beclometasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát Čína Beclomethasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionátová továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: Dipropionát Beclomethasone, Dipropionate Beclometasone. Číslo CAS: 5534-09-8 Charakteristika: Bílá ...

Podrobnosti o produktu

Beklometason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát

image001_副本


Čína Beclomethasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Dipropionát Beclomethasone, Dipropionate Beclometasone.

Číslo CAS: 5534-09-8

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C28H37C107

Vzorec struktury:

Balení: hliníkový plech.

Beclomethasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát byl poprvé patentován v 60. letech 20. století a je uveden do širokého používání klinicky v 70. letech.


Popis:

Beclometason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát (také nazývaný BDP) je lokálně aktivní a protizánětlivý kortikosteroid, který je široce využíván pro léčbu astmatu a rinitidy. Kromě toho je známo, že beclometason dipropionát EP USP BP beclometason dipropionát byl dříve vyvinut jako vodné nosní prostředky pro léčbu alergické rhinitidy.

Navíc Beclomethasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát ukázal dostupnost v suchých nosních aerosolových prostředcích jako nosní spreje s dávkovacím inhalátorem s chiorofluoro uhlíkem.

-----------------

Beklometason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát je steroidní látka. Tento produkt je široce patrný v inhalačních, krémových, pilulkách a nosních sprejových přípravcích.

Inhalační forma Beclomethason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát se aplikuje v dlouhodobém řízení astmatu. Zatímco jeho krém může být použit pro dermatitidu a psoriázu. Současně se Beclomethasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionátové pilulky používá při léčení ulcerózní kolitidy.


Vedlejší efekty:

Beklometason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát může vést k infekcím dýchacích cest, bolestem hlavy a zánětu hrdla. Závažné nežádoucí účinky mohou být vyvolány touto látkou, jako je katarakta, Cushingův syndrom a závažné alergické reakce.

Dlouhodobé užívání přípravku Beclomethasone Dipropionate EP USP BP Beclometason dipropionátové pilulky mohou skončit v adrenální insuficienci, změnách nálady nebo osobnosti.

Příležitostně může způsobit kašel při vdechování. Uložení na jazyk a krk může podpořit orální kandidózu. Toho se lze vyhnout vypláchnutím úst vodou po použití inhalátoru obsahujícího Beclometasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát.

Jiné vedlejší účinky nežádoucích účinků na léčivé přípravky mohou zřídka obsahovat: zápach podobný hořlavému plastu, nepříjemnou chuť, chrapot nebo křečovitost nosu, bolesti nebo bolesti hlavy a zrakové změny. Při nízké šanci může způsobit alergické reakce.

image004_副本


Osvědčení o analýze (COA, TDS)


Beklometason dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát Vlastnosti:

Teplota tání: 117-120 ° C

Alfa D + 98,0 ° (c = 1,0 v dioxanu)

Bod varu: 613,3 ° C (hrubý odhad)

Hustota 1,0766 (hrubý odhad)

Index lomu 1,4429 (odhad)

image007_副本


Fengchen Group CO, LTD. je high-tech biopharma a jemné chemické společnosti. Specializujeme se na výrobu, výzkum a vývoj, prodej a marketing surovin (jako je Beclometasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát) pro zdravotní produkt, farmaceutický prostředek a jemný chemický výrobek.

Máme několik multifunkčních workshopů včetně biologické dílny, syntetických workshopů. Naše středisko pro výzkum a vývoj se skládá převážně ze zámořských repatriantů s doktorským a magisterským stupněm. Hlavním cílem výzkumu je vyvinout farmaceutické meziprodukty a suroviny produktů zdravotní péče s ohledem na požadavky trhu a zvýšit kvalitu našeho Beclomethasone dipropionátu EP USP BP Beclometason dipropionát kvality a šetřit náklady.

Fengchen vždy přísně kontroluje celý výrobní proces včetně nákupu surovin, výroby, balení. To vše zajišťuje vynikající Beclometasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát a servis.

S filozofií vědeckých, inovativních, harmonických a pragmatických, budeme držet snahy o dokonalost a spokojenost zákazníků.

Vítejte v naší společnosti!

Top kvalita, čistý Beclomethasone dipropionát EP USP BP Beclometason dipropionát prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte beclomethason dipropionát ep usp bp beclometason dipropionát, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: beclomethason dipropionát ep usp bp beclometason dipropionát, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like