Atorvastatin vápenatý trihydrát USP BP EP CAS 344423-98-9 Nebo 134523-03-8

Atorvastatin trihydrát vápníku USP BP EP CAS 344423-98-9 nebo 134523-03-8 Název produktu: Trihydrát vápníku atorvastatinu Synonyma: Atorvastatin vápenatá sůl, Atorvastatin Hydrát vápníku; Vápník hydrát, atorvastatin Číslo CAS: -Atorvastatin bezvodý vápník CAS 134523-03-8 -Atorvastatin ...

Podrobnosti o produktu

Atorvastatin vápenatý trihydrát USP BP EP CAS 344423-98-9 nebo 134523-03-8

Atorvastatin Calcium Trihydrate USP BP EP.jpg

Název produktu: Surovina trihydrátu vápníku atorvastatinu, API

Synonyma s: Atorvastatin vápenatá sůl, Atorvastatin Hydrát vápníku; Hydrát vápníku, surovina obsahující atorvastatin, API

Číslo CAS:

-Atorvastatin Bezvodý vápník CAS 134523-03-8

-Atorvastatin trihydrát vápníku CAS 344423-98-9

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Stanovení: 98,0% ~ 102,0%

KLÍČOVÁ SLOVA: Atorvastatin Calcium, Atorvastatin Surovin, API

Vzorec: C66H74CaF2N4O13

Atorvastatin Calcium Trihydrate USP BP EP formula.jpg

Balení: 10Kgs / Drum

Popis: Atorvastatin vápenatý trihydrát suroviny, API je vápenatá sůl Atorvastatinu . Jedná se o syntetický lék na snížení hladiny lipidů. Atorvastatin trihydrát vápníku kompetitivně inhibuje hepatální hydroxymetyl-glutaryl koenzym A ( HMG-CoA ) reduktázu a snižuje hladinu cholesterolu a lipoproteinu v plazmě.

Stejně jako u ostatních statinů může trihydrát vápníku atorvastatinu trihydrát surovin, API také vykazovat přímou anti-neoplastickou aktivitu. Předpokládá se, že inhibuje farnesylaci a geranylgeranylaci proteinů. Například malé proteiny vázající GTP, které mohou vést k zastavení buněk ve fázi G1 buněčného cyklu.

Trihydrát vápníku atorvastatinu je derivát kyseliny pyrrolové a kyseliny heptanové s funkcí snížení sérových hladin LDL-cholesterolu; APOLIPOPROTEIN B; A TRIGLYCERIDY. Také může zvýšit sérové ​​hladiny HDL-CHOLESTEROLU při léčbě hyperlipidemií. Navíc může trihydrát vápníku atorvastatinu také zabránit srdečním onemocněním u pacientů s vícečetnými rizikovými faktory.

Používání:

Atorvastatin vápenatý trihydrát se používá ke snížení hladiny cholesterolu v plazmě. Hlavní použití trihydrátu vápníku atorvastatinu je pro léčení dyslipidémie, hypercholesterolemie, kombinované hyperlipidémie a prevence kardiovaskulárních onemocnění. Trihydrát vápníku atorvastatinu se většinou vyrábí do tablet pro orální podání.

 

Jako profesionální dodavatel Atorvastatinu vápníku v Číně a ve výrobci v Číně, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváža Atorvastatin Calcium Trihydrate API z Číny v Číně již téměř 10 let.

Atorvastatin Calcium Trihydrate společnosti Fengchen Group lze vyrábět podle objednávek zákazníka. Naše Atorvastatin Calcium Trihydrate API, surovina BP, USP, EP je vyráběna a vyvážena do všech zemí Blízkého východu a dalších kontinentů jako Uzbekistán, Thajsko, Bangladéš, Vietnam, Kambodža, Rusko, Bělorusko, Litva, Slovinsko, Newzealand, Bělorusko, Ukrajina , Korea, Japonsko atd.

 

Jiná informace:
Atorvastatin vápník je bílý až téměř bílý krystalický prášek. Je nerozpustný ve vodných roztocích o pH 4 a nižším. Atorvastatin vápník je velmi málo rozpustný v destilované vodě, pH 7,4 fosfátového pufru a acetonitril, málo rozpustný v ethanolu a volně rozpustný v methanolu.
 
Atorvastatin kalcium trihydrát je syntetická látka snižující hladinu lipidů. Je to inhibitor 3-hydroxy-3-methylglutaryl-koenzymu A (HMG-CoA) reduktázy. Tento enzym katalyzuje přeměnu HMG-CoA na mevalonát, což je včasný a rychlost omezující krok biosyntézy cholesterolu.
Obecně řečeno, Atorvastatin Calcium účinně snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Rovněž stabilizuje plaketu a zabraňuje tahům prostřednictvím protizánětlivých a dalších mechanismů. Stejně jako všechny statiny působí Atorvastatin vápník inhibicí HMG-CoA reduktázy, enzymu nacházejícího se v játrech jater, který hraje klíčovou roli při produkci cholesterolu v těle.

COA vápníku atorvastatinu

Název produktu

Atorvastatin vápník

Testovací položka

Standard

Výsledek

Identifikace A

Odpovídá spektru získanému pomocí CRS - vápníku atorvastatinu

Dodržuje

Identifikace B

Test vápníku: pozitivní

Pozitivní

Enantiomerní čistota

≤ 0,3%

Nezjištěno

Atorvastatin Diamino

≤ 0,15%

Nezjištěno

Atorvastatinová související sloučenina A

≤ 0,3%

0,07%

Atorvastatinová související sloučenina B

≤ 0,3%

0,04%

Atorvastatinová příbuzná sloučenina C

≤ 0,3%

Nezjištěno

Atorvastatin 3-deoxy-yhept-2-enová

≤ 0,1%

Nezjištěno

Atorvastatin Příbuzná sloučenina H

≤ 0,15%

0,05%

Atovastatinová epoxidová tatrahydrofuranová analog

≤ 0,15%

Nezjištěno

Ethylester atorvastatinu

≤ 0,15%

Nezjištěno

Atorvastatin Příbuzná sloučenina D

≤ 0,15%

Nezjištěno

Atorvastatin Příbuzná sloučenina I

≤ 0,15%

Nezjištěno

Jakákoli jiná nečistota

≤ 0,1%

0,04%

Celkové nečistoty

≤ 1,0%

0,2%

Voda

3,5% ~ 5,5%

4,5%

Metanol

≤ 0,3%

0,02%

Ethanol

≤ 0,5%

0,002%

N-Heptan

≤ 0,5%

0,003%

Toluen

≤ 0,089%

Nezjištěno

Test (Atorvastatin Calcium)

98,0% ~ 102,0%

99,9%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Atorvastatin Calcium prášek / substance továrna v Číně; Čína Atorvastatin vápník suroviny dodavatele v Číně. Čína Atorvastatin Calcium API výrobce v Číně.


Pokud hledáte trihydrát vápníku atorvastatinu usp bp ep cas 344423-98-9 nebo 134523-03-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like