Atazanavirová báze a atazanavirsulfát CAS 198904-31-3

Atazanavirová báze a atazanavirsulfát CAS 198904-31-3 Popis: Atazanavir (Azanavir) je antiretrovirové léčivo s proteázovými inhibitory. Podobně jako jiné retroviry se používá k léčbě infekce virem lidské imunodeficience. Rozdíl mezi azanavirem a podobnými léky je v tom, že může být ...

Podrobnosti o produktu

Atazanavirová báze a atazanavirsulfát CAS 198904-31-3

Atazanavir Base and Atazanavir Sulfate

Jméno výrobku:

Atazanavirová báze

Atazanavir sulfát

Synonyma:

Atazanavi, Anzanavir

Atazanavir sulfát, anzanavir sulfát

Vlastnosti:

Bílý prášek.

Bílý prášek.

Číslo CAS:

198904-31-3

229975-97-7

Vzorec:

C38H52N6O7

C 38 H 52 N {{{{{{4}}}} O 7. H {{{4}} SO 4; C 38 H5 4 N {{{{{4}}}} O 11 S

Struktura:

Atazanavir Base formula

Atazanavir Sulfate

Balík:

25 kg /Vláknový buben

25 kg /Vláknový buben

Popis:

Atazanavir (Azanavir) je antiretrovirové léčivo s inhibitory proteázy. Podobně jako jiné retroviry se používá k léčbě infekce virem lidské imunodeficience.

Rozdíl mezi azanavirem a podobnými léky je v tom, že může být podáván jednou denně (spíše než více dávek denně) a má malý dopad na distribuci lipidů v&# 39 (množství cholesterolu a jiné mastné látky v krvi). Podobně jako jiné inhibitory proteázy se Atazanavir (Azanavir) používá pouze v kombinaci s jinými léky proti HIV.

Výhody: Atazanavir (Azanavir) a Atazanavir sulfát méně pravděpodobně způsobují podvýživu tuků a zvýšený cholesterol.

Záležitosti vyžadující pozornost:

1. Pacienti s mírným nebo středně závažným poškozením jater by ho měli používat opatrně. Atazanavir sulfát je metabolizován hlavně játry. Pacienti s mírným nebo středně závažným poškozením jater jsou při používání náchylní k hromadění léků. Dávejte pozor na úpravu dávky.

2. Při kombinaci s některými léky, jako je atropin, které mohou prodloužit PR interval EKG, by měla být věnována pozornost ochraně srdce

Nežádoucí účinky Atazanavir sulfátu:

Kůže a oči mohou být žluté a závratě, což může vyvolat cukrovku a zvýšení hladiny cukru v krvi.


Ostatní jména:

methyl N - [(2 S) -1 - [2 - [(2 S, 3 S) - 2 - hydroxy - {{5 }} - [[(2 S) - 2 - (methoxykarbonylamino) - 3, 3 - dimethylbutanoyl] amino] -4-fenylbutyl] - {{1} } - [(4-pyridin - 2 - ylfenyl) methyl] hydrazinyl] - 3, 3 - dimethyl-1-oxobutan - 2 - yl] karbamát; Zrivada;

Špičková kvalita, čistý Atazanavir (Azanavir) a Atazanavir sulfátová továrna na prášek / látku, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte základnu atazanaviru a atazanavir sulfátu cas 198904-31-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: základna atazanaviru a atazanavir sulfát cas 198904-31-3, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like