Antimon Tartrát draselný nebo vínan draselný s vínem USP BP EP

Jako nejznámější čínský antimon draselný tartrát nebo draslík antimonu tartrát USP BP EP prášek dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Podrobnosti o produktu

Antimon Tartrát draselný nebo vínan draselný USP BP EP

1

Čína Antimon draselný tartrát nebo draslík Antimony Tartrát USP BP EP továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Stibii Kalii Tartrate, Tartar Emetic

Číslo CAS: 16039-64-8

Charakteristika: Bezbarvý, průhledný krystalický krystalický prášek

Molekulový vzorec: C4H4O6K (SbO) .1 / 2H2O, C8H8KO12Sb2


Strukturní vzorec:

货描--酒石酸锑钾 Antimony Potassium Tartrate403

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Antimon Tartrát draselný nebo vínan draselný USP BP EP


Vlastnosti:

Relativní hustota: 2,607.

Rozpustnost: Antimon Tartrát draselný nebo draselný Tartrát draselný USP BP EP je rozpustný v biologické vodě. Ve vodě o objemu 100 ml, 25 ° C rozpustnost 8,3 g, 100 ° C 35,9 g. Rozpustný v glycerinu, nerozpustný v lihu 96%.

Vzhled: Bez vůně má sladkou chuť a kovovou chuť. Krystaly mají zvětralý sex. Jeho roztok je kyselý.

Použití: Antimon Tartrát draselný nebo draselný Tartrát draselný USP BP EP je schopen pracovat jako analytické činidlo (určující Pb, Na, Ge, atd.), Mořidlo pro textilie a kůži, fixační činidlo pro základní barviva a barviva nylonové kyseliny; Používá se také pro výrobu pesticidů odolných vůči pesticidům a šnekům.

Balení: 25kg síťovina Kraft / plastová taška potažená PE pytlem nebo 50 kg železným šnekovým bubnem.


Jako nejznámější čínský antimon draselný tartrát nebo draslík antimonu tartrát USP BP EP prášek dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Antimon Tartrát draselný nebo vínan draselný Antigon USP BP EP je schopen narušit metabolismus schistosomiázy. Po působení tohoto produktu je krevní tok schistosomiázy přiveden do jater kvůli ztrátě schopnosti přísavky absorbovat stěnu cév. Je obklopen, zničen a odstraněn zánětlivou tkání. Po mnoha časech působení se tělo schistosomiázy degeneruje a zmenšuje a umírá. Přípravek může také denaturovat reprodukční systém červů, inhibovat produkci fruktosy-1,6-difosfátkinázy (PFK), redukovat fruktóza-1,6-difosfát (FDP) a redukovat aldolasovou aktivitu transformace. FDP do 3-fosfát glyceraldehydu (TP), čímž inhibuje glykolýzu a ovlivňuje dodávku energie červů. Antimon Tartrát draselný nebo draselný Tartrát draselný USP BP EP vyžaduje účast imunitního systému hostitele v procesu usmrcování hmyzu. Tartrát antimonitý draselný má silnou zabíjecí aktivitu proti schistosomiáze a mikrofilarii.


Perorální absorpce vinanu antimonitého draselného nebo vínanu draselného s antimonem USP BP EP je nepravidelná a podráždění gastrointestinálního traktu je větší po podání, subkutánní nebo intramuskulární injekce má také silné lokální podráždění, takže tento produkt lze podávat pouze intravenózně. Po 60 minutách po intravenózní injekci byla koncentrace antimonu v plazmě pouze 1/2 koncentrace v době podání injekce a snížila se na nejnižší úroveň po 24 hodinách. Koncentrace antimonu v krevních buňkách byla nejvyšší, což bylo 4krát vyšší než koncentrace v plazmě. Ve viscerálních orgánech byla koncentrace antimonu nejvyšší v játrech a žlučníku, zatímco ve štítné žláze, ledvinách, tenkém střevě a slezině, srdci, mozku, plicích a svalech byla koncentrace antimonu nejnižší. Tartrát antimonu draselný nebo vínan draselný s kyselinou vinnou USP BP EP se rozloží na kyselinu vinnou a antimon. První z nich se rychle vylučuje z moči. Ten vstupuje do tkáňových buněk a částečně oxiduje na pentavalent antimonu, který je spolu s neoxidovanou částí pomalu vylučován z moči. Malé množství antimonu se vylučuje ze stolice. Antimon ve výkalech pochází ze žluči. Většina antimonu je reabsorbována ve střevním traktu za vzniku hepatointestinálního oběhu, což zvyšuje akumulaci antimonu. Trvá tři měsíce, než může být antimon použit.

Antimon Tartrát draselný nebo vínan draselný s UST BP EP může být indikován pro schistosomiázu.


Poznámky:

(1) U pacientů s těžkou dysfunkcí srdce nebo jater a ledvin, tuberkulózou a žloutenkou opatrně používejte vínan sodný nebo vínan draselný USP BP EP.

(2) Těhotné a kojící ženy by ji měly používat velmi opatrně;

(3) Pacienti s akutními infekčními chorobami by dočasně neměli používat vínan vinný s antimonem draselným nebo vínan draselný s antimonem USP BP EP.

V případech otravy vínanem antimonitým, některé z nich zemřely na selhání jater. Pacienti měli často hepatomegalii, citlivost, ztrátu chuti k jídlu, zvýšení AST nebo ALT atd. Při vývoji toxické hepatitidy jsou časté přetrvávající nevolnost, zvracení a horečka, následovaná žloutenkou, peritoneálním výpotkem, krvácením a jaterní encefalopatií. Kromě symptomatické léčby může být dimercaptopropanol také použit ke stabilizaci kombinace s antimonem a urychlení výdeje antimonu.


Nežádoucí účinky:

1. Častý respirační systém, gastrointestinální trakt, kardiovaskulární systém a alergické reakce, nevolnost, zvracení, anorexie, bolesti břicha, průjem, kašel, dušnost, bradykardie, závratě, únava, tlak na hrudi, horečka, hepatomegálie a citlivost, zimnice, bolest svalů, artralgie, vyrážka, svědění, hýždě a edém hlíz.

2. Bylo pozorováno náhodné zvýšení AST nebo ALT, žloutenka a nekróza jater.

3. Jednotliví pacienti trpěli AS syndromem, ventrikulární fibrilací, T-vlnovou depresí elektrokardiogramu, prodloužením QT intervalu, blokem vodivosti nebo předčasnou kontrakcí a dokonce zemřeli.


Fengchen Group je předním čínským antimonem draselným vínanem nebo draselným antimonem tartrátem USP BP EP práškovým dodavatelem a výrobcem. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Antimonu Tartrát draselný nebo draselný Antimon Tartrát USP BP EP prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Antimony Tartrát draselný nebo draslík Antimony Tartrát USP BP EP Prášek z Číny, prosím, obrátit se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

货描--酒石酸锑钾 Antimony Potassium Tartrate6315


Ostatní jména:

draslík, antimon (3 +), 2,3-dihydroxybutandioát;

Vínan draselný;


Špičková kvalita, čistá vinná sůl antimonu draselného nebo draslík Antimony Tartrát USP BP EP Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte pro tartrát antimonu draselného nebo draslík antimonu tartrát usp bp ep, vítejte na nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: tartrát antimonu draselného nebo vínan draselný usp bp ep, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like