Ampicilin trihydrát

Ampicilin trihydrát je beta-laktamové antibiotikum, které léčí řadu bakteriálních infekcí. Mezi indikace patří infekce dýchacích cest, infekce močových cest, meningitida, infekce salmonel a endokarditida.

Podrobnosti o produktu

Ampicilin trihydrát

Ampicilline Trihydrate

Čína Ampicilin Trihydratefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C16H19N3O4S · 3H20

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Ampicilin trihydrát


Popis:

Ampicilin trihydrát je beta-laktamové antibiotikum, které léčí řadu bakteriálních infekcí. Mezi indikace patří infekce dýchacích cest, infekce močových cest, meningitida, infekce salmonel a endokarditida. Ampicilin trihydrát lze také použít k prevenci streptokokové infekce skupiny B u novorozenců, která může být podávána perorální, intramuskulární a intravenózní injekcí. Aminopenicil také obsahuje amoxicilin, který je náchylnější k pronikání gramnegativních bakterií než penicilin nebo penicilin-rezistentní penicilin, ale je snadno štěpitelný bakterií beta-laktamázou, takže se často používá se schubatázou (inhibitor beta-laktamázy) na zvyšují terapeutický účinek bakterií, které produkují beta-lacyasu. Ampicilin trihydrát byl poprvé objeven v roce 1961 a je uveden na standardním seznamu základních léčiv Světové zdravotnické organizace a je jedním ze základních léků pro základní systém veřejného zdraví.


Výrobní metody:

Nejprve se s chloridovým činidlem PCI5 použije pyridin postranního řetězce D (-) - fenylaninu. Chcete-li vyrobit acetylchlorid, pak pomocí 6-APA zmenšete reakci. Do reakční nádrže se přidá aceton a voda, ochladí se na -5 až 10 ° C, přidá se 6-APA, přidá se kyselina chlorovodíková benzodiazepin, nechá se reagovat 0,5 hodiny a 10% hydroxidem sodným se upraví na pH 3,5. Reakční činidla se extrahují toluenem. Vrstva pro příjem vody s 10% amoniakovou vodou pro úpravu hodnoty pH asi 3,0. Zbarvení aktivním uhlím a filtrem. Filtr se poté upraví amoniakem, aby se pH upravilo na 4,8. Odložte stranou, poté zfiltrujte, promyjte acetonem a produkt vysušte ve vakuu při 40 ° C.


Farmakologické účinky:

Ampicilin trihydrát je polosyntetický širokospektrální penicilin, antibakteriální mechanismus je zabránit syntéze bakterií na buněčné stěně, takže může nejen inhibovat její proliferaci, ale také přímo ničit bakterie. Účinek na gramomycin-pozitivní bakterie je podobný penicilinu, účinek na travně zelený streptokok a enterokoky je lepší, účinek jiných bakterií je horší a účinek stafylokoků rezistentních na penicilin není účinný. Kvapalina, meningokok, chřipkový bacil, pertussis, E. coli, tyfusové a paratypoidní bakterie, úplavice, kiwi variantní bakterie, brucelóza atd. Jsou citlivé na tento produkt, ale jsou náchylné k rezistenci. Ephylaktické bakterie pneumonie, bakterie pozitivní na pyridin, pseudomonas měďově zelené nejsou citlivé na trihydrát ampicilinu.


Indikace:

Ampicilin trihydrát se používá hlavně v močovém systému, dýchacím systému, žlučovodech, střevní infekci a meningitidě, endokarditidě atd. Způsobených citlivými bakteriemi.

Kontraindikace:

Zakázáno pro lidi s ampicilin trihydrátem nebo jinými alergiemi na penicilin a kterým je třeba se vyhnout u pacientů s infekční monocytocytózou, cytomegalovirovou infekcí, lymfocytární leukémií a lymfomem


Špičková kvalita, čistý ampicilinový trihydrátPrášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte trihydrát ampicilinu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ampicilin trihydrát, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like