Prášek amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou

Amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou je nejčastěji používaná polosyntetická penicilinová širokospektrá beta-laktamová antibiotika.

Podrobnosti o produktu

Prášek amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou

image001

Čína Prášková továrna na amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou, dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 61336-70-7

Vlastnosti: Bílý prášek. Je to forma amoxicilin trihydrátu o relativně vysoké hustotě.

Molekulární vzorec: C16H19N3O5S.3 (H2O)

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Prášek amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou

Popis:

Amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou je nejčastěji používaná polosyntetická penicilinová širokospektrá beta-laktamová antibiotika. Je to bílý prášek s poločasem přibližně 61,3 minut. Prášek amoxicilin trihydrát s vysokou hustotou je v kyselém stavu stabilní a rychlost absorpce gastrointestinálního traktu je 90%. Amoxicilin má silný baktericidní účinek a schopnost proniknout buněčnou membránou. V současné době je perorální penicilin jedním z nejpoužívanějších polosyntetických penicilinů. Mezi její přípravky patří tobolky, tablety, granule, dispergovatelné tablety atd. Nyní se často používá v kombinaci s kyselinou klavulanovou pro přípravu dispergovatelných tablet.

Chemický název:

6- [2-Amino-2- (4-hydroxyfenyl) acetyl] amino-3,3-dimethyl-7-oxo-4-thia-l-azabicyklo [3.2.0] heptan-2-karboxylová kyselina, trikhydrát


Špičková kvalita, čistý amoxicilin trihydrát prášek s vysokou hustotou prášku / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte práškový amoxicilin trihydrát o vysoké hustotě, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: amoxicilin trihydrát prášek s vysokou hustotou, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like