Amlodipin-Beaylát nebo amlodipin-benzensulfonát CAS 111470-99-6

Amlodipin Beaylate nebo amlodipin benzenesulfonate CAS 111470-99-6 Čína Amlodipine Beaylate nebo amlodipine benzenesulfonate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. Číslo CAS: 111470-99-6 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulový vzorec: C26H31ClN2O8S; C20H25ClN2O5 · C6H6O3S ...

Podrobnosti o produktu

Amlodipin Beaylate nebo amlodipin benzensulfonate CAS 111470-99-6

Amlodipine Beaylate or amlodipine benzenesulfonate CAS 111470-99-6

Čína Amlodipin Beaylate nebo amlodipine benzenesulfonate factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 111470-99-6

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulový vzorec: C26H31ClN2O8S; C20H25CIN2O5 · C6H6O3S

Struktura vzorce:

Amlodipine Beaylate or amlodipine benzenesulfonate CAS 111470-99-6 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

Rozpustnost: Amlodipin Beaylate je rozpustný v methanolu, mírně rozpustný ve vodě.

Farmakologický účinek:

Amlodipin Beaylate je dihydropyridinový kalciový antagonista (kalciový antagonista nebo blokátor pomalých kanálů). Kontrakce myokardu a hladkého svalstva závisí na vstupu extracelulárního iontu vápníku do buněk přes specifické iontové kanály. Amlodipin benzensulfonát selektivně inhibuje ionty vápníku vniknutí do buněk hladkého svalstva a do buněk myokardu přes membránu. Jeho interakce s vápníkovým kanálem je určována postupnou rychlostí jeho vazby a disociace s receptorovým místem, takže se postupně vytváří farmakologický účinek. Amlodipin Beaylate je periferní dilator periferní tepny, který přímo působí na hladké svalstvo cév, snižuje periferní vaskulární rezistenci a tím snižuje krevní tlak.

Účinek snižování diastolického krevního tlaku je podobný u starších a mladých lidí a účinek snižování systolického krevního tlaku je pro starší osoby silnější.

Zásilka& Dodávka: Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd je jedním z nejznámějších výrobců práškových amlodipin Beaylate v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychlá.

Interakce:

Amlodipin Beaylate BP EP USP je bezpečný pro použití tohoto přípravku s následujícími léčivy: thiazidová diuretika, blokátory beta adrenergních receptorů, inhibitory enzymů konvertujících angiotensin, dlouhodobě působící nitráty, sublingvální nitroglycerin, nesteroidní protizánětlivá léčiva, antibiotika a perorální hypoglykemická léčiva.

Studie zdravých dobrovolníků ukázala, že kombinace digoxinu a amlodipin Beaylate nebo amlodipin benzensulfonátu nezměnila sérovou koncentraci digoxinu a rychlost renální clearance digoxinu.

Chemický název:

3-O-ethyl 5-O-methyl 2- (2-aminoethoxymethyl) -4- (2-chlorfenyl) -6-methyl-1,4-dihydropyridin-3,5-dikarboxylát kyseliny benzensulfonové;

Špičková kvalita, čistý amlodipin Beaylate nebo amlodipin benzenesulfonate Prášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte amlodipin beaylát nebo amlodipin benzensulfonát cas 111470-99-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: amlodipin beaylát nebo amlodipin benzensulfonát cas 111470-99-6, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like