Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0 BP EP USP

Farmakologický účinek Aminofylinu nebo Aminofylinu BP EP USP pochází hlavně z theofylinu a ethylendiamin zvyšuje jeho rozpustnost ve vodě.

Podrobnosti o produktu

Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0 BP EP USP

image001

Čína Aminofylin nebo Aminophyllin CAS 317-34-0 BP EP USP továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Název produktu: Aminophyllinum, Aminofylline, Aminofyllin

Synonyma: Aminofylin

CAS číslo: 317-34-0

Vlastnosti: Bílý až světle žlutý prášek.

Molekulový vzorec: C16H24N10O4

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0


Popis:

Farmakologický účinek Aminofylinu nebo Aminofylinu BP EP USP pochází hlavně z theofylinu a ethylendiamin zvyšuje jeho rozpustnost ve vodě. Je nerozpustný v methanolu, ethanolu a etheru. Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0 má přímý relaxační účinek na hladké svalstvo dýchacích cest. Jeho mechanismus je složitý. Dříve se předpokládalo, že zvýšení obsahu intracelulárního cAMP bylo způsobeno inhibicí fosfodiesterázy.

Aminofylin nebo aminofylin má nejsilnější relaxační účinek na hladké svalstvo průdušek. Může způsobit bronchiektázi a zvýšit životně důležitou kapacitu plic. Má trvalý účinek, zejména na spastické průdušky. Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0 má také účinek na dilataci koronární tepny, zvýšení zásobení krve myokardem a posílení kontraktility srdce. Používá se hlavně k úlevě od emfyzému u koní a skotu a plicního přetížení způsobeného srdečním selháním u psů.

Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0 má přímý relaxační účinek na hladké svalstvo dýchacích cest. Používá se zejména na astma způsobená bronchiálním astmatem, astmatickou bronchitidou, obstrukčním emfyzémem nebo kardiogenním plicním edémem, ale není vhodný pro pacienty s perzistujícím astmatem nebo akutním bronchiálním spasmem. Kromě toho je theofylin blokátorem purinových receptorů, který může antagonizovat kontraktilní účinek purinu na dýchací cesty, zvyšuje kontrakční sílu bránice a zlepšuje respirační funkci.

Aminofylin nebo aminofylin je sůl sloučeniny sestávající z theofylinu a ethylendiaminu. Patří k xantinovým drogám. Jeho farmakologický účinek pochází hlavně z theofylinu. Theofylin má nejsilnější relaxační účinek na hladké svalstvo dýchacích cest u xanthinových alkaloidů. Ethylendiamin může zvýšit jeho rozpustnost ve vodě.

Aminofylin nebo aminofylin je vhodný pro léčbu bronchiálního astmatu, obstrukční plicní emfyzému a astmatické bronchitidy. Může nejen relaxovat bronchiální hladké svalstvo, ale také posílit srdce, diurézu, expanzi koruny, protizánětlivý účinek, antagonizovat adenosinový receptor, imunitní regulaci, excitaci respiračního centra atd. Proto může být také použit pro předčasně narozené děti s asfyxií, syndrom nemocných sinusů, akutní poškození plic a další nemoci. Léčba nemoci.

Aminofylin nebo aminofylin CAS 317-34-0 je běžný bronchodilatátor, který může uvolnit hladké svalstvo, jako jsou průdušky a biliární trakt, a tím uvolnit křeče. Může nepřímo inhibovat uvolňování alergických látek, jako je histamin, posilovat kontraktilitu myokardu, zvyšovat srdeční výdej a rozšiřovat koronární tepnu, ale obecně se nepoužívá jako léčivo proti angině pectoris. Má dobrý močopudný účinek.

Účinná koncentrace Aminofylinu nebo Aminofylinu CAS 317-34-0 je 10 až 15 mg / l a otrava může být způsobena více než 20 mg / l. Kromě otravy aminofylinem způsobené velkou dávkou nebo častým krátkodobým používáním je koncentrace aminofylinu podaného intravenózně příliš vysoká nebo příliš rychlá, což může vést k otravě.


Mechanismus účinku:

1. Relaxace hladkého svalstva dýchacích cest: Aminofylin nebo aminofylin mohou uvolnit hladký sval dýchacích cest a zmírnit bronchospasmus.

2. Imunomodulační a protizánětlivé účinky: Malé množství Aminofylinu nebo Aminofylinu BP EP USP může inhibovat žírné buňky k uvolňování zánětlivých vysílačů, zmírnit křeče hladkých svalů dýchacích cest a inhibovat infiltraci bronchiální eosinofilů.

3. Zvyšte kontraktilitu dýchacích svalů: Aminofylin nebo aminofylin pomůže předcházet únavě bránice a selhání dýchacích cest zlepšením respiračních funkcí.

4. Vzrušené dýchací centrum: Vzrušené dýchání, zvětšená hloubka dýchání, ale nezvýšila se frekvence dýchání.

5. Zesílení srdce: Aminofylin nebo aminofylin působí na srdce, antagonizuje adenosin a zabraňuje nadměrnému uvolňování adenosinu, aby se dilatace koronárních tepen a periferních krevních cév, podpořila kontrakce myokardu a zvýšila srdeční výdej.

6. Diuréza: Aminofylin nebo aminofylin je schopen zvýšit průtok krve ledvinami a rychlost glomerulární filtrace a inhibovat renální tubulární reabsorpci.

Fengchen Group je předním čínským aminopylinem nebo aminofylinem BP EP USP Powder dodavatelem a výrobcem. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo výrobce a dodavatele čínského Aminofylinu nebo Aminophyllinu BP EPP USP a dodavatele, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit Aminofylin nebo Aminophyllin BP EP USP prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Produkt

Aminofylin nebo aminofylin

Testy

Specifikace

Výsledek

Příbuzné látky

Měl by se přizpůsobit

Vyhovuje

Barva a čistota roztoku

Měl by se přizpůsobit

Vyhovuje

Zbytek v zapalování

≤0,1%

0,05%

Vlhkost

≤0,8%

0,4%

Test (suchý aminofilin)

(84,0% ~ 87,4%)

87%

Ethylen Diamine

(13,5,0% ~ 15,0%)

14,5%


Špičková kvalita, čistý Aminofylin nebo Aminophyllin BP EP USP Továrna na výrobu prášku a látek, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte aminofylin nebo aminofylin cas 317-34-0 bp ep usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: aminofylin nebo aminophyllin cas 317-34-0 bp ep usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like