Ambroxol Hcl CAS 18683-91-5 Ambroxol hydrochlorid CAS 23828-92-4

Ambroxol Hcl CAS 18683-91-5 Ambroxol hydrochlorid CAS 23828-92-4 prášek API, surovina Klíčová slova: Ambroxol Hcl, ambroxol hydrochlorid, Ambroxol Aplikace Ambroxol base a Ambroxol Hcl: Kašel a hlen Popis a použití: Ambroxol Hydrochloride nebo Ambroxol Hcl je bronchosekretolytikum. Je to ...

Podrobnosti o produktu

Ambroxol Hcl CAS 18683-91-5 Ambroxol hydrochlorid CAS 23828-92-4

Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochloride.png

Jméno výrobku:

Ambroxol Base

Ambroxol Hcl

Synonyma:

trans-4 - [[(2-amino-3,5-dibromfenyl) methyl] amino] cyklohexanol

Ambroxol hydrochlorid

Vlastnosti:

Bílý nebo nažloutlý krystalický prášek

Bílý nebo nažloutlý krystalický prášek

Číslo CAS:

18683-91-5

23828-92-4

Vzorec:

C13H18Br2N2O

C13H19Br2ClN2O

Struktura:

Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochloride formula.png

Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochloride structure.png

Balík:

25 kg / buben

25 kg / Drum

Klíčová slova: Ambroxol Hcl, ambroxol hydrochlorid, Ambroxol prášek API, surovina

Aplikace Ambroxol base a Ambroxol Hcl:
Kašel a hlen

Popis a použití:
Ambroxol hydrochlorid nebo Ambroxol Hcl je bronchosekretolytikum. Je to sekreolytická účinná látka, která léčí onemocnění spojená s viskózním nebo nadměrným hlenem.
Ambroxol hydrochlorid je účinnou látkou
Ambroxol hydrochlorid a Ambroxol Hcl jsou mukoaktivní léky. Má několik vlastností, jako jsou sekreolytické a sekretotorické účinky, které obnovují mechanizmy fyziologického clearance dýchacích cest. Hraje důležitou roli v přirozených obranných mechanismech těla.
Ambroxol hydrochlorid a Ambroxol Hcl se často podávají jako aktivní složka v sirupách proti kašli nebo v některých ústních roztocích.
Ambroxol hydrochlorid a Ambroxol Hcl podporují clearance hlenu, usnadňují odkašlávání a usnadňují produktivní kašel. Pomáhají pacientům dýchat svobodně a hluboce.
Ambroxol Hydrochlorid tablety nebo pilulky, suché prášky sáčků jsou také k dispozici ve většině obchodů s drogami.
Ambroxol také vykazuje bolest v krku.
Lokální anestetický účinek umožňuje Ambroxol Hydrochloride a Ambroxol Hcl, který léčí bolest v krku.
Navíc Ambroxol Hcl je silným inhibitorem neuronálních kanálů Na +.

---------------

Ambroxol Hcl CAS 18683-91-5 Ambroxol hydrochlorid je klinicky prokázané systémově aktivní mukolytické činidlo. Po podání perorálního nástupu dojde po přibližně 30 minutách. Rozpad kyselých mukopolysacharidových vláken způsobuje, že spuť je tenčí a méně viskózní, a proto se snadněji odstraňuje kašlem. I když objem sputu nakonec klesá, viskozita Ambroxolu Hcl CAS 18683-91-5 Ambroxol Hydrochloridu zůstává nízká po celou dobu zachování léčby.

 

Indikace Ambroxolu Hcl, hydrochloridu ambroxolu:

Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Surovina, API indikuje téměř všechny formy tracheobronchitidy, emfyzém s bronchitidou pneumokoniózy, chronické zánětlivé plicní stavy, bronchiektázu, bronchitidu s astmatem bronchospasmu. Během akutních exacerbací bronchitidy Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochloride Surovin, by měl být API užíván spolu s příslušným antibiotikem.

 

Nežádoucí účinky Ambroxolu Hcl, Ambroxol Hydrochloride Suroviny, API:

Příležitostné gastrointestinální nežádoucí účinky se mohou objevit, ale jsou obvykle mírné.

----------------

Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Surovina, API je lék určený ke zmírnění přetížení hrudníku spojeného s onemocněními, které zahrnují bronchitidu, pneumonii a astma bronchospasmu. Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Surovina, API je součástí třídy léků s názvem mukolytika a funguje tím, že ztenčuje hlien hrudníku u postižených lidí. Ačkoli Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Suroviny, API není v současné době uváděn na trh ve Spojených státech, je široce akceptován ve většině ostatních zemí světa.

 

Jako profesionální Čína Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid suroviny, API dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Suroviny, API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Metabolismus:

Studie na mikrosomech lidských jater ukázaly, že CYP3A4 je převládající izoformou pro metabolismus ambroxolu. Jinak Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Surovina, API je metabolizován v játrech hlavně konjugací.

Odstranění:

Přibližně třicet procent Ambroxolu HCl, suroviny Ambroxol Hydrochloride, API bude odstraněno prvním efektem. Terminální poločas je přibližně 600 minut.

----------------

Obecné popisy a aplikace:

Ambroxol Hcl, ambroxol hydrochloridová surovina, API je metabolit bromhexinu. Je to expektorační zlepšovač a mukolytická látka používaná při léčbě akutních a chronických poruch charakterizovaných produkcí nadměrného nebo hustého hlenu. Ambroxol Hcl, surovina Ambroxol Hydrochloride, API pracuje na snížení viskozity hlenu změnou struktury. Je chemicky popsán jako trans-4 - ((2-amino-3,5-dibrombenzyl) amino) cyklohexanol. Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Surovina, API je bílý až nažloutlý krystalický prášek; lehce rozpustný ve vodě, ethanol; rozpustný v dimethylformamidu, methanol; nerozpustný v chloroformu a benzenu; teplota tání 240 ° C; podáván orálně.

--------------------

 

Indexy hydrochloridu ambroxolu nebo ambroxolu Hcl:


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Ambroxol hydrochlorid

Bílý nebo nažloutlý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace A
Ambroxol Hcl

Ultrafialová a viditelná absorpční spektrofotometrie

Dodržuje

Identifikace B
Ambroxol hydrochlorid

Infračervená absorpční spektrofotometrie

Dodržuje

Identifikace C
Ambroxol Hcl

Tenkovrstvá chromatografie

Dodržuje

Identifikace D
Ambroxol hydrochlorid

Reakce chloridů

Dodržuje

Rozpustnost

Zkouška testu Ambroxol Hcl
(Ambroxol Hydrochlorid)

Dodržuje

Vzhled řešení

Jasné a ne hlubší než reference Y6

Dodržuje

pH

4,5 ~ 6,0

5.3

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,1%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,05%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Nečistoty A, B, C, D, E

≤ 0,1%

Dodržuje

Neurčené nečistoty

≤ 0,1%

0,02%

Celková nečistota

≤ 0,3%

0,05%

Test - Ambroxol Hcl

≥ 98,0% hydrochloridu ambroxolu

98,9%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistá Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Prášek / látka továrna v Číně; Čína Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Ambroxol Hcl, Ambroxol Hydrochlorid API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte ambroxol hcl cas 18683-91-5 ambroxol hydrochlorid CAS 23828-92-4, přivítejte nás, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ambroxol hcl cas 18683-91-5 ambroxol hydrochlorid cas 23828-92-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like