Hydroxid hlinitý USP Pharma Grade CAS 21645-51-2

Hydroxid hlinitý USP Pharma Grade CAS 21645-51-2 Čína Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade factory, Dodavatel, Výrobce v Číně. CAS číslo: 21645-51-2 Charakteristika: bílý prášek, bez zápachu Molekulový vzorec: Al (OH) 3 Vzorec struktury: Balení: 25 kg / vlákninový buben KLÍČOVÁ slova: Hliník ...

Podrobnosti o produktu

Hydroxid hlinitý USP Pharma Grade CAS 21645-51-2

Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade CAS 21645-51-2

Čína Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 21645-51-2

Vlastnosti: bílý prášek, bez zápachu

Molekulární vzorec: Al (OH) 3

Struktura vzorce:

Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade CAS 21645-51-2 structure formula

Balení: 25 kg /Vláknový buben

KEY Words: Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade

Aplikace:

V průmyslu je Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade nejrozšířenější anorganickou přísadou zpomalující hoření. Hydroxid hlinitý jako zpomalovač hoření může nejen zpomalovat hoření, ale také zabránit kouři, neprodukují trus, neprodukují toxické plyny, je více populární halogen-prostý environmentální zpomalovač hoření. Proto je široce používán v různých průmyslových odvětvích a jeho využití každým rokem roste.

Lékařské ošetření:

Při lékařském ošetření se často používá k léčbě přebytku žaludeční kyseliny hydroxid hlinitý USP. Hlavní složkou žaludeční kyseliny je kyselina chlorovodíková. Tento produkt reaguje s žaludeční kyselinou za vzniku netoxického a neškodného chloridu hlinitého, který je z těla vypouštěn. Reakční rovnice je: AI (OH) 3 ~ 3hcl = AICI3 + 3H20

Důvod, proč se hydroxid hlinitý USP Pharma Grade používá k neutralizaci žaludeční kyseliny, místo hydroxidu sodného a hydroxidu vápenatého, je ten, že ačkoli jsou tyto dvě látky alkalické, jsou škodlivé pro lidské tělo a mají silnou žíravost, takže je nelze použít k neutralizovat žaludeční kyselinu.

Farmakologický účinek:

Aluminium Hydroxide USP Pharmaceutical Grade je typický a běžně používaný antacidum, které má funkce kyselin, sorpce, lokální hemostázy a ochrany povrchu vředů. Hydroxid hlinitý může neutralizovat nebo pufrovat existující žaludeční kyselinu, ale nemá žádný přímý účinek na sekreci žaludeční kyseliny a její anti-kyselinový účinek je pomalý a trvalý. Neutralizační a pufrovací účinky hydroxidu hlinitého USP Pharma Grade by mohly vést ke zvýšení hodnoty pH obsahu žaludku, a tak zmírnit příznaky přetížení žaludeční kyselinou. Schopnost neutralizovat kyselinu je nižší než přípravky obsahující hořčík a uhličitan vápenatý, ale vyšší než uhličitan hlinitý a dihydroxyaluminium-uhličitan sodný. Když hydroxid hlinitý interaguje s žaludeční kyselinou, produkovaný chlorid hlinitý má svíravý účinek a může lokálně zastavit krvácení, ale může také způsobit zácpu. Když hydroxid hlinitý interaguje s žaludeční kyselinou, produkovaný chlorid hlinitý má svíravý účinek a může lokálně zastavit krvácení, ale může také způsobit zácpu. Hydroxid hlinitý je také smíchán s žaludeční šťávou za vzniku gelu, který pokrývá povrch vředů za vzniku ochranného filmu, který má mechanickou ochrannou funkci. Kromě toho se ionty hliníku kombinují s fosfátem za vzniku nerozpustného fosforečnanu hlinitého ve střevě a nerozpustný fosforečnan hlinitý se vylučuje z trusu. Proto velké dávky hydroxidu hlinitého jsou schopny snížit absorpci fosforečnanu ve střevě u pacientů s urémií, čímž se snižuje acidemie (ale současně by se měla věnovat pozornost výše uvedeným vedlejším účinkům).

Farmakokinetika:

Malé množství hydroxidu hlinitého USP Pharma Grade se mění v rozpustný chlorid hlinitý v žaludku, který je absorbován z gastrointestinálního traktu a vylučován močí. Většina z nich se vylučuje z trusu ve formě fosforečnanu hlinitého, uhličitanu hlinitého a solí mastných kyselin; hydroxid hlinitý se projeví pomalu a doba působení v žaludku souvisí s rychlostí vyprazdňování žaludku. Účinek užívání léku na lačný žaludek trval 20-30 minut a účinek užívání léku 1-2 hodiny po jídle mohl být prodloužen na 3 hodiny.

Indikace:

Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade je vhodný pro léčbu žaludečních vředů, dvanáctníkových vředů, refluxní ezofagitidy a krvácení do horní části gastrointestinálního traktu.

V kombinaci s vápníkem a vitamínem D může léčit novorozeneckou hypokalcémii (tetanii).

Pozor: (1) renální nedostatečnost. (2) Dlouhodobá zácpa.

Při apendicitidě nebo akutním břiše může užívání Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade zhoršit stav a zvýšit riziko perforace dodatku.

Špičková kvalita, čistý Aluminium Hydroxide USP Pharma Grade Factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte kasino 21645-51-2 s hydroxidem hlinitým usp pharma, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hydroxid hlinitý usp pharma grade cas 21645-51-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like