Hydroxid hlinitý CAS 21645-51-2

Hliník Hydroxide Farmaceutické grade CAS 21645-51-2 Čína hliník hydroxid továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 21645-51-2 Charakteristiky: Bílý prášek. Molekulární vzorec: Al(OH)3; AlH3O3 Struktura Vzorec: Popis: Farmaceutické kvality hydroxidu hliníku může reagovat ...

Podrobnosti o produktu

Hydroxid hlinitý CAS 21645-51-2

Aluminium Hydroxide Pharmaceutical Grade CAS 21645-51-2

Čína Hydroxid hliníku továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo ČÍSLA: 21645-51-2

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulární vzorec: Al(OH)3; AlH3O3

Vzorec struktury:

Aluminium Hydroxide Pharmaceutical Grade CAS 21645-51-2 structure formula

Popis:

Farmaceutické kvality hydroxidu hliníku může reagovat s kyselinou tvořit sůl a vodu, a se silnou základnou tvořit sůl a vodu, tak to je amfoterní hydroxid. To je také nazýváno kyselina hliníková (h3alo3) kvůli jeho kyselost. Nicméně, když reaguje s alkalickými látkami, vytváří se tetrahydroxyaluminát ([al(OH) 4]-). Proto se obvykle považuje za monohydrát kyseliny metaaluminové (halO2H2O) a lze jej podle své aplikace rozdělit na průmyslovou a farmaceutickou třídu.

Hlavní aplikace:

Hydroxid hlinitý Pharma Grade je nejpoužívanější anorganické látky zpomalující hoření. Jako zpomalovač hoření může být nejen zpomalovač hoření, ale také zabránit kouři, žádnému kapání, žádnému toxickému plynu. Proto byl široce používán a použití se rok od roku zvyšuje. Rozsah použití: termosmátové plasty, termoplastické plasty, syntetický kaučuk, nátěry a průmysl stavebních materiálů. Hydroxid hliník je surovinou hydroxidu hlinilého, který je také široce používán v průmyslu hydroxidu hlinilého.

Špičková kvalita, čistý hydroxid hliníku Prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte pro hydroxid hlinitý farmaceutický cas 21645-51-2, vítejte na nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hydroxid hlíně pharmaceutical grade cas 21645-51-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like