Práškový gelový prášek z hydroxidu hlinitého USP Pharma Grade

Prášek ze sušeného gelu s hydroxidem hlinitým USP Pharma Grade Čína Prášek ze sušeného gelu s hydroxidem hlinitým, dodavatel, výrobce v Číně. Vlastnosti: Bílý prášek, bezbarvý. Molekulární vzorec: Al (OH) 3 Popis: Gel hlinitý, sušený gel, se používá jako surovina pro žaludek a žaludek ...

Podrobnosti o produktu

Práškový gelový prášek z hydroxidu hlinitého USP Pharma Grade

Aluminium Hydroxide Dried Gel Powder USP Pharma Grade

Čína Aluminium Hydroxide Dried Gel Factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Vlastnosti: Bílý prášek, bezbarvý.

Molekulární vzorec: Al (OH) 3

Popis:

Gel sušený hydroxidem hlinitým se používá jako surovina pro inhibici žaludku a žaludeční kyseliny a lze jej také použít jako pomocné látky.

Tento produkt se používá k úlevě od bolesti žaludku, pocitu pálení žaludku a regurgitace kyseliny způsobené přetížením žaludeční kyseliny.

Aluminium Hydroxide Dried Gel je volně prodejný lék na ochranu proti antacidům a žaludeční sliznici

Používá se k úlevě od bolesti žaludku, pálení žáhy, pálení žáhy a kyselé regurgitaci způsobené nadměrnou kyselinou. Starší lidé nedoporučují dlouhodobé užívání, protože gel na bázi hydroxidu hlinitého je schopen snadno vést k osteoporóze a renální insuficienci. U pacientů s dlouhodobou aplikací může dojít k otravě akumulací hliníku, mentálními příznaky.

Lékové interakce:

1. Vyvarujte se užívání jiných léků do 1 hodiny po užití Aluminium Hydroxide Dried Gel Pharma, protože hydroxid hlinitý se může kombinovat s jinými léky a snižovat absorpci, což ovlivňuje léčebný účinek.

2. Gel sušený hydroxidem hlinitým urychlí rozpouštění enterosolventních tablet, pokud se užívá společně s enterosolventními tabletami.

Farmakologie a toxikologie:

Gel vysušený hydroxidem hlinitým nemá žádný přímý účinek na vylučování žaludeční kyseliny. Může neutralizovat nebo pufrovat existující žaludeční kyselinu v žaludku, což může vést ke zvýšení hodnoty žaludečního pH a zmírnit příznaky nadměrné žaludeční kyseliny. Schopnost míchání kyselin je nižší než přípravky obsahující hořčík a uhličitan vápenatý, ale vyšší než uhličitan hlinitý a dihydroxyaluminium-uhličitan sodný. Kromě toho se ionty hliníku kombinují s fosfátem ve střevě za vzniku nerozpustného fosforečnanu hlinitého, který se vylučuje stolicí.

Farmakokinetika:

V případě velmi malého množství použití se suchý gel hydroxidu hlinitého přemění na rozpustný chlorid hlinitý v žaludku a absorbuje se a vylučuje se močí. Většina iontů hliníku tvoří ve střevě nerozpustné soli hliníku, jako jsou fosfáty, uhličitany a soli mastných kyselin, které jsou vypouštěny z trusu. Účinek sušeného gelu hydroxidu hlinitého je pomalý a doba jeho působení v žaludku souvisí s rychlostí vyprazdňování žaludku. Účinek užívání léku na lačný žaludek trval 20-30 minut a časový limit užívání léku 1-2 hodiny po jídle může být prodloužen na 3 hodiny

Špičková kvalita, čistý hlinitý hydroxid hlinitý, sušený gel, prášek / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte gelový prášek suchého hydroxidu hlinitého usp pharma, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: gel na bázi hydroxidu hlinitého, sušený, farmaceutický stupeň, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like