Kyselina alfa-lipoová, prášková surovina, API CAS 1077-28-7

Kyselina alfa-lipoová CAS 1077-28- Název produktu: Synonyma kyseliny alfa-lipoové: Kyselina lipoová Číslo CAS: 1077-28-7 Charakteristika: žlutý krystalický prášek, žádná cizí látka, žádný zřejmý zápach Test: 99,0% ~ 101,0% : C8H1402S2 Struktura Formula: Informace o balení: 25kg / drum, ...

Podrobnosti o produktu

Kyselina alfa-lipoová CAS 1077-28-

Alpha Lipoic Acid Powder Raw Material, API.png


Název produktu: kyselina alfa-lipoová

Synonyma: kyselina lipoová

Číslo CAS: 1077-28-7

Vlastnosti: žlutý krystalový prášek, žádná cizí látka, bez zjevného zápachu

Stanovení: 99,0% - 101,0% kyseliny alfa-lipoové

Vzorec: C8H1402S2

Vzorec struktury:

Alpha Lipoic Acid Powder Raw Material, API formula.png


Informace o balení: 25 kg / buben, uložte a utěsněte od světla

Klíčová slova: kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová , API

Popisy:

Kyselina alfa - lipoová, kyselina lipoová, surovina, API je antioxidant, který existuje v mnoha potravinách,. A to může být přirozeně v našem těle. Po mnoho let se v mnoha zemích používají vysoké dávky kyseliny alfa-lipoové, kyseliny lipoové, suroviny API a některých typů nervových poškození. Mnoho výzkumů také ukázalo, že kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová, surovina API je schopna pomoci při léčbě diabetu 2. typu. Mnoho důkazů podporuje skutečnost, že doplňky kyseliny alfa-lipoové jsou dobrým řešením pro diabetes 2. typu. Mnoho výzkumů také podporuje závěr, že kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová, surovina API může zlepšit rezistenci na inzulín, pomoci při neuropatii způsobené diabetem nebo léčbou rakoviny. Zdá se, že má schopnost snížit příznaky jako bolest, brnění a pichání v nohách a nohou. Kyselina alfa-lipoová, kyselina s obsahem kyseliny lipoové, API může také pomoci chránit sítnici před některými z poškození, ke kterým může dojít u lidí s diabetem. Existuje nějaký časný důkaz, že dlouhodobé užívání kyseliny alfa-lipoové může pomoci s příznaky demence. Další studie naznačují, že krém s alfa-lipoovou kyselinou může pomoci poškození kůže způsobené stárnutím. Je však zapotřebí více výzkumu.

 

Přestože kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová, surovina, API mají výše uvedené funkce, cukrovka a rakovina zřejmě ještě potřebují jiné správné léčení. Nikdy není dobrou volbou, jak s nimi léčit pouze s kyselinou alfa-lipoovou, s kyselinou lipoovou, s API samotným.

 

Kyselina alfa-lipoová byla také zkoumána jako léčba mnoha dalších stavů. Patří mezi ně otravy houbou Amanita, glaukom, onemocnění ledvin, migrény a onemocnění periferních arterií. Zatím nejsou důkazy jasné.

-----------------------

Bod tání: 60,0 ~ 62,0 ° C

Specifická optická otáčka: -1,0 ° ~ + 1,0 °

Ztráta na suchu: ≤0,2%

Zbytek při zapálení: ≤0,1%

Heavy Metal: ≤10ppm

jediná nečistota ≤0,1%

celkové nečistoty ≤2,0%


Aplikace kyseliny alfa-lipoové:

Kyselina alfa-lipoová se používá hlavně pro léčbu komplikací diabetické neuropatie a doplňku stravy.


Jako profesionální Čína Alpha Lipoic Acid, Lipoic Acid Suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Alpha Lipoic Acid, Lipoic Acid API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Výhody kyseliny alfa-lipoové, kyseliny lipoové, API:

Zlepšete citlivost na inzulín a bojujte proti cukrovce

1.Bojuje diabetes a diabetické komplikace

Vzhledem k tomu, že kyselina alfa-lipoová je schopna chránit buňky a neurony, které se podílejí na produkci hormonů, jedna z jejích výhod je, že kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová, surovina API nabízí ochranu před diabetem. Navíc kyselina alfa-lipoová, surovina s obsahem kyseliny lipoové, API je považována za účinnou látku pro léčbu diabetické distální senzoricko-motorické neuropatie, která postihuje přibližně polovinu lidí s diabetem. Ve formě doplňku stravy se zdá , že API pomáhá zlepšit citlivost na inzulín a může také chránit před metabolickým syndromem, což je termín podaný skupině stavů, jako je vysoký krevní tlak, cholesterol a tělesná hmotnost. Některé důkazy také ukazují, že kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová, surovina API nám může pomoci snížit hladinu cukru v krvi.

Kyselina alfa-lipoová, kyselina lipoová, API se používá k úlevě od komplikací a příznaků diabetu způsobených poškozením nervů, včetně necitlivosti v nohách a pažích, kardiovaskulárních problémů, poruch souvisejících s očími, bolesti a otoku. To je důvod, proč by měla být součástí jakékoli diabetické stravy plán na léčbu této běžné poruchy. Lidé, kteří trpí periferní neuropatií jako vedlejší účinek diabetu, mohou najít úlevu od bolesti, pálení, svědění, brnění a necitlivosti s použitím kyseliny alfa-lipoové, kyseliny lipoové, API , i když mnoho výzkumů ukazuje, že vysoké dávky ve IV formě jsou nejúčinnější proti jídlu alfa lipoic acid, potraviny bohaté na kyselinu lipoovou .

Hlavním přínosem alfa-lipoické suplementace u diabetiků je snížené riziko neuropatických komplikací, které postihují srdce, protože přibližně 1/4 lidí s diabetem může vyvinout kardiovaskulární autonomní neuropatii. Toto onemocnění se vyznačuje sníženou variabilitou srdeční frekvence a je spojeno se zvýšeným rizikem úmrtnosti u lidí s diabetem. Studie ukazují, že doplnění 600 miligramů kyseliny alfa-lipoové, kyseliny s obsahem kyseliny lipoové, API denně po dobu 21 dní výrazně sníží příznaky diabetické periferní neuropatie, ačkoli někteří odborníci preferují dávky až 1800 miligramů denně bezpečně u svých pacientů pod dohledem.

 

2. Nechte naše oko zdravé.

Oxidační stres může poškodit nervy v našich očích a vést k problémům se zrakem, zejména u lidí s diabetem. Kyselina alfa-lipoová se úspěšně používá k tomu, aby pomohla kontrolovat příznaky problémů souvisejících s očima, jako je ztráta zraku, makulární degenerace, poškození sítnice, katarakta, glaukom a Wilsonova choroba atd.

Dlouhodobé užívání kyseliny alfa-lipoové napomůže vývoji retinopatie, protože zastaví oxidační poškození, které mohou způsobit modifikovanou DNA v sítnici. Jak stárneme, naše vize bude čím dál tím více ohrožena. To je důvod, proč je důležité jíst hojně stravitelnou stravu před stářím, abyste předešli degeneraci očních tkání nebo ztrátě zraku.

 

3. Zabraňuje ztrátě paměti a kognitivnímu poklesu

Kyselina alfa-lipoová, surovina s kyselinou lipoovou, zdá se , že API snadno proniká do mozku průchodem hematoencefalické bariéry, kde může chránit jemné mozkové a nervové tkáně. Kyselina alfa-lipoová, kyselina s obsahem kyseliny lipoové, API se také používá k prevenci mozkových příhod a dalších mozkových problémů, včetně demence u starších dospělých.

 

4. Pomáhá posílit glutatión

Glutathion je považován za "hlavního antioxidantu" mnoha odborníky, protože je rozhodující pro imunitu, buněčné zdraví a prevenci nemocí. Některé studie zjistily, že 300-1200 miligramů kyseliny alfa-lipoové pomáhá zvýšit schopnost glutationu regulovat imunitní odpověď těla a bojovat proti nemocem jako je diabetes / inzulínová rezistence nebo dokonce HIV / AIDS.

 

---------------------

Vedlejší efekty:

Nežádoucí účinky kyseliny alfa-lipoové mohou zahrnovat bolest hlavy, brnění nebo pocit "kolíků a jehel", kožní vyrážku nebo svalové křeče. Bezpečnost kyseliny alfa-lipoové u těhotných nebo kojících žen, dětí nebo lidí s onemocněním ledvin nebo jater není v současné době známa.

---------------

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Alpha Lipoic Acid prášek / substance továrna v Číně; Čína Alpha Lipoic Acid Dodavatelé surovin v Číně. Čína Alpha Lipoic Acid API Výrobci v Číně.


Pokud hledáte práškovou surovinu Alpha Lipoic Acid, API CAS 1077-28-7, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Alfa Lipoic Acid Powder Suroviny, API CAS 1077-28-7, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like